reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hej. ciezko was nadrobic, ale się udało ;)


co do basenu, to my z Hesią mieliśmy isć, i tak się wybieraliśmy, ze ja zaszłam w ciążę. a w ciąży nie chcialam isc, wiec poszlismy dopiero ostatnio. a z Guciem pojdę jak się zrobi cieplej nieco ;)


Gutek też coś chrapać zaczyna. tzn charczeć.; nie wiem jak to nazwac. nawilżam mu nosek, robię inhalacje. katarku w zasadzie nie ma, ale troszkę pokasłuje. zobaczymy co dalej. dąłam wit c i czekam. dzisiaj go wygrzeję w wanience dłużej.
za to ja mam zatoki zawalone wrrrrrrrrrrr

tygrysek - sciskam
 
reklama
Czesc!

Urodzilam Synusia 5 tygodni za wczesnie ( mial byc poczatek listopada, wypadl koniec wrzesnia) i przepraszam,ze Wam przeszkadzam,ale mam pytanie do mam karmiacych MM. Ile wasze dzieci jedza?
Moj na te chwile 150 ml 6 razy dziennie,ale zastanawiam sie czy czasem nie jest jeszcze glodny.
Z gory dziekuje za wasze odpowiedzi.
 
dziewczyny jadę z malym na oodzial kolejny lekarz dal skierowanie nie bede mogla pisac tylko i to moze was czytac zapalenie oskrzeli i poczatek zapalenia pluctak brzmi ostateczna diagnoza zbyt maly na probe leczenia w domu

o rany... niech Jas wraca do zdrowka buziaki Wam sle :*

Czesc!

Urodzilam Synusia 5 tygodni za wczesnie ( mial byc poczatek listopada, wypadl koniec wrzesnia) i przepraszam,ze Wam przeszkadzam,ale mam pytanie do mam karmiacych MM. Ile wasze dzieci jedza?
Moj na te chwile 150 ml 6 razy dziennie,ale zastanawiam sie czy czasem nie jest jeszcze glodny.
Z gory dziekuje za wasze odpowiedzi.

moj Oli je 120ml (lekarka pochwalila ilosc) co okolo 3h. daje mu pic miedzy karmieniami wode z glukoza lub sama lub herbatke z kopru wloskiego. jak skonczy 2 miesiace sprobuje mu dawac wiecej jedzenia tzn 130 lub 140ml i zobaczymy czy to wystarczy czy za duzo czy za malo. a przepajasz swojego synka? bo picie to taka troche zapchajkiszka ;)
 
taycia witaj, moja zjada ok 140-160 ale czasmi wlasnie 120, jest karmiona co 3h

dziewczyny wracam wlasnie od kumpeli, poczestowala mnie kawa z soplica orzech laskowy - rewelacja, samo tez swietnie smakuje jak nutella tylko mocne bardzo. Polecam oczywiscie tym co nie cycuja.
 
a ja sobie walne dzis winko, bo łeb mnie boli, zatoki zapchane. musze soie podniesc cisnienie nieco ;)

taycia - moj wypija 120-150. ale szczerze ci powiem, ze bardzo nieregularnie. czasem wypije i spi 5 godzin w dzien, a pozniej sobie odbija i chce jesc co 2 godziny do wieczora. Herbatką nie da się oszukac. wypije kilka łyków, i dalej głodny ;)
 
reklama
Do góry