reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

KasiaP No właśnie też mi się tak wydaje, a że nie mam podgrzewacza to z mikro skorzystam.
Dzięki dziewczyny.
Awersja ma bardzo mało wszystkiego ta woda oczywiście, czyli nie obciąża nerek dziecka. Ja ją kupuję dlatego, że innej wody dla małej nie znalazłam. Ewentualnie jeszcze Humana woda, ale ona w 1,5 l kartonach, a ja lubię sobie tą wodę, mimo, że piszą, że nie trzeba przegotować, nalać z powrotem do kartonika, i jak gdzieś idę to ten karton z zimną wodą, i termos z ciepłą zabieram.
Megan a w butelkach TT można? Nie doczytałam, a opakowanie dawno w śmieciach.
 
reklama
Axa daj nam troche tego snu bo u mnie max pol godz i znowu wojuje:)
a te smoczki rewelacja szkoda tylko,ze dla mojego dziecka smoczek to samo zło..:(
a co do podgrzewania mleka nie pomogę bo my tylko cyc a butla zawsze na bieżąco robiona z mm jak gdzieś wychodzę...
 
axa, ja mam TT i zawsze jak cos to na chwile do szklanki, mikrofala i spowrotem do butli. o to podgrzewanie w mikrofali to tylko o to chodzi zeby uwazac i wymieszac, bo nierowno podgrzewa i mozna dziecia poparzyc jak by sie nie wymieszalo.
 
dziewczyny jadę z malym na oodzial kolejny lekarz dal skierowanie nie bede mogla pisac tylko i to moze was czytac zapalenie oskrzeli i poczatek zapalenia pluctak brzmi ostateczna diagnoza zbyt maly na probe leczenia w domu

oj dopadło was :-( poczytaj o oklepywaniu dziecka lub wypytaj o to i szybko wracajcie zdrowi
 
reklama
moja tez cały dzien spi ..odsypia noc:dry: ciekawe jaka dzisiejsza bedzie:confused:

Palma moja to tak sporadycznie z brzuszkiem cos ma i ja daje tylko koperkowa herbatke ale w bardzo małych ilosciach bo inaczej małej szkodzi bardziej niz pomaga
 
Do góry