reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Heh moja Lenka jak tylko oczka otworzy to nie jedną piąche ładuje do buźki tylko od razy dwie i się za język ciągnie:) najlepsza zabawa:) czekam aż nóżki zacznie podjadać:) a co do basenu też się z M zdecydowaliśmy pójść już w niedziele mimo,że mała nie ma jeszcze tych 3 miesięcy skończonych ,ale niewiele jej brakuje a jak widzę jak mi w wannie skacze wieczorami to ciekawość mnie zjada jak zareaguje na taka ogromną wannę:):)
 
reklama
Martyna Ada też lubi w wanience się pomoczyć, ale ona to jeszcze taki mięczol jest i ta główka jednak jej się trochę kiwa, więc do dużej wanny jeszcze jej nie brałam, tym bardziej na basen niestety. Ale ja to poczekam do lata bo zmarzlak jestem.
Kochane tak na szybko, zrobiłam przed chwila mleko młodej, bo coś tam kwękała, a śpi już od 11, idę z tym mlekiem, a ona śpi dalej. Czy ja za chwilę mogę to mleko w mikroweli podgrzać?
 
mleko zazwyczaj można użyć do godziny od przygotowania
ja jednak nie podgrzewam w mikroweli tylko wkładam butlę do kubka z wrzątkiem, tak jest bezpieczniej, poza tym temperatura pokojowa też jest ok do picia choć maluchy chyba wolą cieplutkie mleczko :)
 
megan zapraszam ;p

wy narzekacie na swoich facetów a u mnie to odwrotnie on narzeka na mnie. nie ma ostatnio dni by się o coś nie przyczepił ehhh;/
 
Ale dlaczego nie można mleka w mikroweli? Bo ja tylko wyczytałam, że się nie równo podgrzewa, ale to można wymieszać. Ja mam dla Ady wodę w kartoniku przegotowaną, i jak podrzebuję to podgrzewam w mikr właśnie, to tez nie wolno?
A i mam prośbę do mamuś co w najbliższym czasie rossmana nawiedzą, czy w rossmanie w PL maja też taką wodę dla niemowląt w kartonikach z tej firmy babydreams? Bo tu Didi tą kupuję, i nie wiem czy brać, czy kupię na miejscu.
 
megan, mleko matki można przechowywać tak jak piszesz, mleko sztuczne tylko godzinę

axarai, z tego co wiem to tylko o to nierówne podgrzanie chodzi

awersja, różni się - ceną :)
 
reklama
Axa mozna grzac, to kiedys nie bylo wolno a teraz te nowe mikro sa ok, w IE nawet na słoiczkach z jedzonkiem dla 4msc niemowlakow na instrukcji jest ile minut powinno sie podgrzewac czyli mozna. Z tym ze trzeba pamietac o odpowiednich naczyniach do garzania zeby sie nie rozpusciły ale o tym to chyba wiesz.
KasiaP juz wiem u mnie na na pudełku z mlekiem jest tak napisane ze 2h.
 
Ostatnia edycja:
Do góry