reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

w kwestii pieluszek, nam nie podpasowały ani Dada ani Babydream i używamy Pampersów, póki co 2 bo junior długi a chudy ;-)
ale zauważyłam,że małemu jajka zrobiły się czerwone i lekarka kazała zmienic pieluszki na Huggies lub Bella bo podobno mają naj mniej tych substancji dodanych a nasz dziec jakiś wrażliwy :no:, najgorzej,że my własnie kupiliśmy mega pakę pampków 108 szt :wściekła/y:

co do piąstek-mój też zaciska, przedmiotów nie łapie (chociaż nie próbowałam mu dawać...) tylko butelkę przy karmieniu :-D

kurde każde dziecko jest inne


a probowałaś z pieluchami wielrazowymi? one w ogole chemii nie maja tylko jeden problem trzeba je prac i jednorazowy koszt to ok 700-800zł ale starcza az do odpieluchowania ;-)


Pati witaj, rozgoszczaj się:-D wklejaj zdjęcia itp:-D A Malutka przyszła na Świat wcześniej, bo chciała mieć podobne wymiary co brat:-D I Duże buziaki z okazji 2 Miesięcy dla Weroniki!!!!

dziękujemy :-) starszy za nideługo tez ma urodzinki :-D, Michał urodził sie jako tzw dystrofik (mały jak na ten wiek ciąży) a weronika jest całkowicie innym dzieckiem i z charakteru i z wyglądu- michał to mały wariat od urodzenia a weronika spokojna tylko jak nie spi to marudzi bo lubi byc na rekach i dzisiaj dałam jej pierwszy raz smoczek bo juz mi kregosłup wysiada od noszenia
 
reklama
Moja tez jeszcze ma piastki zacisniete. A w raczkach zbiera tyle smieci i zastanawiem sie skąd ona to bierze. Moj syn smieje sie ze ona wełne na sweter zbiera :-D

Cos dretwieje mi lewa reka tak od łokcia w dół, jakas taka jakby miala mniej siły, przeforsowana chyba.

Pati Witaj
 
Lenka, Kacperek, Weronika wszystkiego naj

RiSiA trzymaj się jakoś i oby dzisiejsza noc była lepsza
axari tak myślałam, ze jest dwóch T
Kasia tez już myślałam o gumce do smoczka heh, ja tez z pampersów jestem najbardziej zadowolona, Oliwka mogla mieć praktycznie każde bo siusiała pod siebie a Jasiowi w dużej ilości pieluszek leci bokiem, poza tym zauważyłam, ze dużo tańszych pieluszek jest szybciej mokrych niż te pampersa
kasiaczek dzięki za info o promocji pampersów
fasolka he he dobre
Pati b witaj
 
My tez uzywamy pampersow ale tylko I wylacznie dlatego ze nam sie bardziej kalkuluje. Mam taka drogerie gdzie raz na jakis czas robią promocje na pampersy gdzie paczka kosztuje 5, 25 € I wtedy kupujemy duzy zapas bo normalnie to 11 € dlatego nie oplaca nam sie kupować "tańszych" odpowiedników bo te stoja kolo 7-8 € za paczkę. Ale dostalam dużo próbek z innych marek I wg mnie to wszystkie były ok tyle ze noworodek jeszcze nie robił takich wielkich kup I nie siural az tyle co teraz wiec nie wiem.

Gorgusiu cieszy mnie Twoje mleko, naprawde! ;)

U nas juz ciemno wszyscy spia. Adam zasnal o 21.20... a ja sie czuje jak stara baba...
 
Dziewczyna ja smarowałam Kremem Specjalnycm z Emolium poleciła mi pediatra i zeszło, ale nie mieliśmy skorupki tylko krostek masę, ale wiesz co a jakbyś mleko zmieniła, bo to może być skaza białkowa :-(

nie no bez jaj tetrowych pieluch nie będę używać :-D
 
Czy wasze dziecia też cyckają piąstki
takie cmoki lecą, że szok :D

mamy spierniczony wózek ;/ przebiliśmy dętkę i czekamy tydzień na koła
a póki co wychodzimy w chuście, bo szkoda nie korzystać z tak pięknej pogody.

ja mam od 3 dni koszmary senne, masakra :( wszystkie związane z Zuzakiem :no:
aż się boję co dzisiejsza noc przyniesie

Racja, że dnia się nie chwali przed zachodem słońca... Dzień zaczął się pięknie, ale potem było już tylko gorzej :crazy:

- łeb rozwalony o kafelki nap**** niemożliwie :baffled:
- cycki strajkują :wściekła/y:
- mała zmierzła wrzeszczy jak opętana, mam ochotę wyskoczyć oknem :szok:
- w laktatorze znów poszła membrana :eek:
- w mieszkaniu znów syfu narosło:no:

I wszystko nie tak... :( Dołek... :(

TYGRYSKU Ty to tytanem pracy jesteś! :happy:

DO_TI podziwiam Twoje samozaparcie! Mam nadzieję, że nam werbena pomoże :-)


My też dzisiaj zmieniłyśmy rozmiar pieluch :) Moja dziewuszka ma już ponad 3 miesiące,
waży 5300 i ma 58cm, więc dopiero dziś wskoczyły pieluchy Dada 3.

Dobranoc kobitki! :* Oby jutro było lepiej... :(

e tam samozaparcie, byle do pół roku :-D
a tak naprawdę to ja już mam koszmary senne

a co ro rozwalania łba to możemy sobie podać rękę
sprzątałam i otworzyłam u góry szafkę, a potem sprzątałam na dole i jak wstałam
jak walłam to już 2 dzień mnie boli i mam łeb rozwalonąka się nie domyka
aż se przeklnęłam
a m się nabija, że teraz szaf

Hej laseczki !
No to sie wczoraj pochwaliłam swoim ancymonem :tak: ledwo zasną o 1 a oczywiście najlepiej sie spało na rękach każde odłożenie to równało się że miał oczy jak 5zł i tak sie skończyło ze znowu spaliśmy we trójkę w łóżko i nawet jak w nocy spał twardym snem chciałam delikatnie go odłożyć to nie ryk na całego "matka co Ty wyprawiasz" :angry: a najgorsze było to że mężu w nocy wymyślił sie że on sie przytuli do mnie i tak przykleił mi sie do pleców Krzyś uczepiony do cycka a ja taka zablokowana przez tych facetów :no::wściekła/y:

ale miałaś asekuracje :D
jeszcze trochę i zgniotą cię
wyobrażam sobie jak to wyglądało

nooooooo junior spał od 21 do 5 :szok::szok:
za to w dzień jak zjadł o 8:40 tak do teraz nie śpi :no: o 14 mamy wizytę u lekarza, opisze później na wątku
ja wczoraj poszalałam zakupowo-pajacykowo ;-)
wytłumaczcie mi proszę, czemu mój dzieć na macie ryczy :wściekła/y::no:
ani chwili spokoju

no wczoraj miałam scysję z TZ był niezadowolony,że nie ma chwili dla siebie bo jak wraca z pracy to mu się karzę dzieckiem zajmować (no ja się zajmuję non stop) a on tylko ma wykąpać i raz nakarmić...

mój też marudzi że ma tyle roboty i nie ma czasu jej zrobić
a ja już mu ostatnio powiedziałam, że mnie to g.... obchodzi, bo to jego dziecko też
i musi się zajmować
koniec kropka

czesc dziewczynki mam chwilke
nocka koszmar... to co się dzalo to jakaś masakra... nigdy się tak nie balam... Sebek mimo leku przeciwgorączkowego mial temperaturę 41 stopni...
robiłam letnie oklady na tętnicę, ale niestety temp nie spadała dziecko mi się lało wiec o 24 zaserwowałam sobie i maluszkowi kąpiel - siedzielismy w wannie chyba z 15 minut Sebuś ożył, temp spadła do 38.8 orzeciwgorączkowego nic nie moglam dać bo minęla godzina od podania poprzedniego leku...nocka była też nie ciekawa o 3 antybiotyk i okazało się, ze Sebek ma temp praWIE 39 ale musiałam odczekac, zeby nie podawać mu równoczesnie przeciwgorączkowego z antybiotykiem... i tak czekałam do 3:40 aż temp zaczęla znowu wzrastać podalam nurofen forte ale szybko zadziałał. Dzisiaj też gorączkuje, ale odstęp pomiedzy jedna dawką przeciwgorączkowego a drugą jest 8h więc zostajemy przy jednym przeciwgorączkowym...

postaram sie odezwać wieczorkiem bo maluchy sie obudziły i nadrobie

kobieto zdrowia i sił przesyłam kochana
ja już na pogotowiu wylądowałabym

ja zauważyłam że Zuzakowi leci temperatura w dół
też miałam ten problem jako dziecie

Doti & Cloudynka 3mam kciuki i życzę hektolitrow mleka. Ja ostatnio pilam 4 dni temu i nadal mam pełne cycuszki. Sama wiem jak to jest bo karmie z nakladkami i po urodzeniu bałam się że mi zaniknie pokarm bo mały nie chciał otwierać dzioba szeroko i lapal samą końcówkę sutka bez brodawki a przez nakładki sutek nie jest tak dobrze stymulowany. I karmie bezkryzysowo, co ciekawsze werbene miałam w domu przed porodem bo mąż kupuje na problemy żołądkowe i z ciekawości zaczęłam czytać o tym zielsku i też podchodzilam sceptycznie, bo wg opisu to zielsko na wszystko ale mnie się sprawdza co daje mi silna podstawę wierzyć że bedzie mi dane długo karmić naturalnie. Dajcie znać jak juz zastosujecie. Trzymam za was kciuki!

trzymaj, trzymaj
jestem pozytywnie nastawiona tylko czekam aż mi przyjdzie
tam pisze, że jedną łyżeczkę parzyć ;)

My od 6kg używamy pampers 3 i najczęściej szukam okazji na allegro i tam kupuję.
Axarai- dziękujemy za życzenia :-)
Kacper dziś szalał w nocy od 4 do 7...masakra. byliśmy z nim ma masażu i teraz zmęczony odsypia juz prawie 2h.
Przyszła werbena i piłam już dwie szklanki. Pierwszy raz udało mi się w ciągu dnia ściągnąć 100ml z jednego cyca :tak: sukces.
Mały ma pokrzywkę na brzuszku i jutro idziemy do lekarza.

a jak pijesz :)
aż nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie do mnie :D

do mam 2 miesieczniakow: czy wasze dzidziusie nadal maja raczki zwiniete w piastki? Moj maly oczywiscie otwiera ale wiekszosc czasu jak spi czy sobie lezy to dalej ma raczke w piastce i zwiniete paluszki. Czy powinnam sie tym martwic? Gdzies wyczytalam, ze powinien juz miec otwarta i zaczac lapac przedmioty, ale poki co to lapie moje wlosy ale przedmioty go nie interesuja :confused:

moja jak je to ma takie piąstki jakby chciała komuś przyłożyć
też często zaciska

Moja pinda nie chce podnosić główki, ale za to od wczoraj świadomie wyciąga powoli łapkę po przedmiot, a jak uda się jej złapać, to do paszczy ładuje:-) I dziś nastąpił TEN dzień...... ryk bo się mleko w butli skończyło, a ona jeszcze chciała:-D Niby powinna 130, ale ewentualnie na noc robiłam, bo w dzień to 100, bo i tak wypijała 60/90, więc po co wylewać. I dziś zrobiłam 100, i musiałam w tempie expresowym lecieć zrobić jeszcze:-D

moja też nie chce
jak ją kładę na brzuszek to jest ryk i koniec
a głowa leży na podłodze
jak ją noszę to się rozgląda

a najlepiej lubi leżeć na mnie jak do odbicia
 
reklama
Czy wasze dziecia też cyckają piąstki
takie cmoki lecą, że szok :D

mamy spierniczony wózek ;/ przebiliśmy dętkę i czekamy tydzień na koła
a póki co wychodzimy w chuście, bo szkoda nie korzystać z tak pięknej pogody.

ja mam od 3 dni koszmary senne, masakra :( wszystkie związane z Zuzakiem :no:
aż się boję co dzisiejsza noc przyniesie

hahaha to nie złe musieliście robić wycieczki - jakieś ekstremalne tory przeszkód :-D skoro wózeczek nie wytrzymał ale nie martw sie mi tez ostatnio koło odpadło w trakcie spaceru i taksówkarze mnie poratowali :tak: a mówili ze będzie mocny - niemiecki - niezniszczalny jak czołg a tu takie cuś :tak:
Koszmary też miałam i to ewidentnie z przemęczenia było - mi pomogło jak któregoś dnia wzięłam sobie "urlop" tylko karmiłam małego a tak to mąż sie nim zajmował, bawił sie a ja w końcu sie wyspałam, poszłam do fryzjera i poczytałam książki :tak:
 
Do góry