reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Polisia a ja nacieram przed praniem szarym mydełkiem, i wszystko bialutkie wychodzi.
Ayni - to normalne, ze dziecko ma piąstki. Ja podczas spania tez często mam piąstki ;) a mam trochę wiecej lat niz nasze dzieci haha
Martusia - kochana nie przejmuj się. ich co jakiś czas trzeba w kosmos, bo później są znów kochani,
Moj się właśnie wsciekł, ze mu nie pokazałam sukienki wczoraj. Kurna wrócił kolo 22 z pracy, ja zaraz szłam się kapac i spać. i zapomnialam. a wiedzial, ze jechalam po sukienkę, to mogl zapytac. eh.......

aha, przyszło łóżeczko dla Helenki ;)) bedzie pod choinkę, ale jest śliczne,.
 
reklama
Patrysia i Future, dzięki :) ja namaczam, ostatnio jedno uratowałam właśnie tak, że szarym mydłem polałam - świetne a drugie polałam vanishem też ok :) ale dwa jakieś nie wiem toksyczne było :D mimo namoczenia nic nie ruszyło, jedno prałam aż 3 razy bo mi szkoda było i dupa blada, a tak się zrąbał, że więcej żółtego niż białęgo zostało :D więc no niestety, ale teraz też staram się szybko namoczyć i zapodać szare mydło lub vanish, tylko boję się, że ten vanish może podraznić jakoś skórkę, chociaż w sumie potem się niby pierze...
 
w kwestii pieluszek, nam nie podpasowały ani Dada ani Babydream i używamy Pampersów, póki co 2 bo junior długi a chudy ;-)
ale zauważyłam,że małemu jajka zrobiły się czerwone i lekarka kazała zmienic pieluszki na Huggies lub Bella bo podobno mają naj mniej tych substancji dodanych a nasz dziec jakiś wrażliwy :no:, najgorzej,że my własnie kupiliśmy mega pakę pampków 108 szt :wściekła/y:

co do piąstek-mój też zaciska, przedmiotów nie łapie (chociaż nie próbowałam mu dawać...) tylko butelkę przy karmieniu :-D

kurde każde dziecko jest inne
 
Cześć dziewczynki. A my walczymy z ktarkiem mama ma ktar i Julian ma katar. Ale mam do was pytanko może któraś coś mi doradzi. Malutki już od dłuższego czasu ma taką "skorupkę" na pliczkach smarowałam to maścią cutibaza (tak ploeciła pani alergolog) ale niestety nie pomaga (następną wizytę mamy 13.12) czym jeszcze ewentualnie mogłabym smarować te pliczki żeby tak skorupka zniknęła?
 
Dziewczyna ja nie pomogę, na szczęście u mnie problemów ze skóra nie ma.
Pati witaj, rozgoszczaj się:-D wklejaj zdjęcia itp:-D A Malutka przyszła na Świat wcześniej, bo chciała mieć podobne wymiary co brat:-D I Duże buziaki z okazji 2 Miesięcy dla Weroniki!!!!
 
jestem na chwilke bo padam...

Future
zbytnio nie miałam po co tam jechać antybiotyk dostaje silny bo co 12h, przeciwgorączkowe dostaje, odwodniony nie jest... tylko by nas w tym szpitalu trzymali. Ja bardzo często gorączkuje do 41 i to ma chyba po mnie:(

Fasolko
nie dziekuje:(

Polisia nie dziekuje, zeby nie zapeszyć

Pati B witaj

Martusia nie przejmuj sie faceci tak mają...

u nas Adrianek ma już swój rytm...
wstaje o 7 je idzie spać spi do 10 zje i idzie dalej spać wstaje o 12 pomarudzi zje i idzie dalej spać,wstaje o 17:30 daje koncert krzyku bo juz chce do kąpieli to przetrzymujemy go do 18:30 kąpiel, papu idzie dalej spać potem troche marudzi przebudza sie cyca i tak do 23 wstaje o 2 na papu i znowu o 7
 
reklama
Cześć dziewczynki. A my walczymy z ktarkiem mama ma ktar i Julian ma katar. Ale mam do was pytanko może któraś coś mi doradzi. Malutki już od dłuższego czasu ma taką "skorupkę" na pliczkach smarowałam to maścią cutibaza (tak ploeciła pani alergolog) ale niestety nie pomaga (następną wizytę mamy 13.12) czym jeszcze ewentualnie mogłabym smarować te pliczki żeby tak skorupka zniknęła?
u nas raz jak cutibaza nie dala rady to kupilam masc cholesterolowa. generalnie ona jest polecana przez lekarzy, czasami sama, a czasami z wit A albo D. te z witamina sa na recepte, robione, ale czasami udaje sie kupic samej cholesterolowej bez recepty. to jest taka "baza" apteczna do rozrabiania roznych masci i jak sie ladnie poprosi aptekarke to udaje sie troche kupic bez recepty(od razu mowie ze nie we wszystkich aptekach sa sklonne sprzedac, ja kiedys kupilam i wiele dziewczyn rowniez).
 
Do góry