reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

anusienka1986- spróbuj może smoczka z lovi, kształtem jest podobny do aventa, więc powinno maleństwo zaakceptować go ale na końcu jest szerszy niż aventa, mojemu synkowi też avent wylatywał a lovi już nie wylatuje chyba że sam go wypycha jęzorkiem :-p
 
reklama
w kwestii smoczka, my mamy 2 jeden z NUka taki od 0-3miesięcy ścięty z jednej strony, fajny jest nieduży na zewnątrz a drugi na noc taki ze świecącą rączką :tak: większy już i kształt standartowy, ale junior oba bez problemów zasysa a jak wypadnie to ja mu już nie wkładam :tak:

w szpitalu tez dostałam taki z Aventu, ale on jest przeznaczony na spacery i jeszcze nie używaliśmy bo mały śpi na dworze i nie ma takiej potrzeby :-)
NUK Silikonowy smoczek uspokajający Genius rozmiar 1 dla chłopców | Producenci | NUK | Smoczki | pink or blue
to ten mały, nawet nie wiedziałam,że to specjalnie dla chłopców :szok:
 
Ayni-możesz wkleić zdjęcie końcówki tego smoczka?? bo zainteresował mnie ale nie wiem czy mały będzie chciał ssać :-D
 
shhhhhhhhhh.......dzieci spia :-)
ja tylko na chwilke tutaj, Axarai patent na przytrzymanie smoka dziala u nas :-) thnx :-) nie wypadł i bobo śpi shhhhhh....

Dobranoc ;-)
 
Zanetka mówisz i masz :D od razu wklejam bo później zapomnę.
On się nazywa difrax smoczek ortodontyczny 0-6 mies.
A my używamy krótszego Bibi swiss brand z tygrysem mały tak śmiesznie wygląda w nim.


Wstalam na karmienie i z rozpędu poszłam na dol zrobić mężowi kawę i kanapki do pracy :D
 

Załączniki

  • 2012-11-19 04.52.37.jpg
    2012-11-19 04.52.37.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Megan dla nas :) taki, zeby był i dla dzidzi i dla dorosłego...

ja juz siły nie mam... Adrian 4 noc nie spal... tylko cycka... nie mam sił
 
Dzieńdoberek :)

moje maleństwo kochane słodko spi a ja mam chwilke na ogarnięcie siebie, domu i wszechświata :p

A propo tego spania, to moja princessa ma chyba po mnie rytm dnia :/ Wyrabia i marudzi do 21-22 (a kąpiemy i próbujemy lulać od 19...) za to rano wstanie ok 7-8 zje, zmienimy pampersy, chwile pogadamy i ona już oczka trze, ziewa i chce spać. I spi do 11 często. Potem się bawimy, jemy etc. i jeśli akurat idziemy na spcer, to ona znowu spi. Po południu ok 15-16 też śpi... a wieczorem masakra. Nie wiem jak jej to zmienić? Przecież jak do południa chce spać to nie ma sensu zabraniać, bo będzie marudziła.... Co robić? Pogodzić się z tym?

AYNI, hahahaha fakt, dość niefortunnie dobrałam słowa... :p Kawka była z mleczkiem, ale krowim :p

MALEŃSTWO
masz talent dziewczyno! Mam nadzieję, że kiedyś dostanę od Ciebie "prawdziwą" książkę z dedykacją :D

MARTUSIA
widzę, że dzidzia "trochę" pokrzyczała... :p U mnie tak wygląda większość wieczorów... Wiem, ze to nieładnie cieszyć się cudzym nieszczęściem, ale jakos mi tak lepiej z myślą, że nie jestem z tym sama :) A rodzinkę musisz sobie ustawić, inaczej już zawsze będziesz wysłuchiwać meeega super porad :)

TYGRYSEK
AXARAI spróbowałam numeru z pieluszką. Smok i tak parę razy wypadł, ale za to mała cudownie szybko zasnęła tuląc się do pieluchy, więc i tak wielkie SPASIBA :D:D

ANUSIEŃKA mojej małej też często smok wypada (używamy LOVI) :/ :/ Wieczne kursy robię... ale nie zauważyłam, zeby smok był za krótki.


DO_TI a czym ściągasz? Ja mam Mini Electric Medeli który jest masakrycznie głośny - zapomnij o oglądaniu tv podczas sesji ;p najgorsze że muszę go brać na uczelnię... :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry