reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hej :)

niunio mniej ulewa w koncu. tylko ze caly czas jedziemy na bebilonie AR w nocy bo mi na dobe cala nie wystarcza pokarmu zarlok maly dopomina sie co godzine jak na cycusiu jest. dzis na spacerku bylismy taka ladna pogoda no i co? i ledwo przed deszczem zdazylismy ech :-(

Palemko a moze sprobuj tak: kup jedno i drugie i zobacz na ktorym bedzie Twojej niuni lepiej. albo pod wzgledem ekonomicznym w sensie ktore tansze?
Gorgusia sliczne zdjecia :)
Tygrysku oj tak tir to malo - jadac wczoraj do mamy mojej 2 przystanki dalej ledwo mi torby starczylo ;-)

i tak sobie mysle ze jak niunio bedzie ulewal tak w normie to moze na bebiko przejsc znowu? ale sie boje ze to bedzie rewolucja w brzuszku jak przy probie przejscia na enfamil...
 
reklama
czesc dziewczyny..
ja tylko na chwilę bo mam jazdę bez trzymanki...
ja zapalenie krtani i tchawicy jutro mykam do lekarza
Sebek ma mega kaszel jutro do lekarza
Adus katar +zaczyna mu sie kaszel... masakra...

Polisia ja codziennie jak patrze na swoja falde i gigant boki to mi sie słabo robi... mam obrzydzenie do siebie ... a może obwod Ci się zmniejsza co? u mnie powolutku tak mimo, że waga stoi na poziomie 66 kg...

Axarai :-Dno wszystkim chyba Twój biust się rzucił w oczy :)

reszte babeczek pozdraiwam kochane nie jestem w stanie nadrobić bo ledwo żyje... a głos mam jak alkoholik po jabolu
:-D
 
tygrysek - ano jak z mezem albo z mamá, to na dwa wozki, a jak sama, to Helenka na nogach,a Gutek w wóziu.

a my dzisiaj tez zmienilismy mleko na bebilon comfort, przeciw kolkom i zaparciom, bo maly sié meczy i prezy bardzo. i nie spi prawie. jestem wykonczona. szok.
 
9289_367818156639021_816798353_n.jpg
 
RiSiA trzymajcie się jakoś, tulę
polisia ja tez muszę sobie dzień przeorganizować i przestać siedzieć do 24tej, bo rano muszę po 6 wstać bo starsza się budzi plus karmienia w nocy i dziś umieram
megan świetny tekst
axari ja ju nawet do mojego m mówiłam ze po 4 dzieciach to moje marzenie mieć taka figurkę jak Ty

a ja tymczasem wyglądam okropnie gruba, do tego niewyspana i jakoś zdołowana, ze nie dam dłużej rady, eh, do tego kolki,ulewania, przepuklina, pleśniawki nadmiar energii mojej Cory padam na pyszczek
 
RiSiA, trzymajcie sie i zdrowiejcie szybko ;-) :*
Future jak noc po zmianie mleka?

Ja juz po kawie. duzy sie bawi duplo, maly lezy na brzuchu i uskutecznia cwiczenia glowki :-)
dzis trzeba kupon totka puscic ;-) a moze akurat ;-)
 
future - a z jakiego mleka przeszliscie ? bo my chcemy najpierw z bebika spróbowac bebiko Ha, a najwyzej potem Bebilon, tylko ja moge tak odrazu przejsc z mleka na mleko, czy to sie jakos szpecjalnie robi ?

Dzis młoda budziła sie co półtorej godz w nocy a o 3 nad ranem juz wogóle nie chciała spac, padam na twarz, boli mnie kazdy cm ciała, oczywiscie teraz tez nie spi. Future mi tez mala sie czesto prezy zaczyna sie tak mniej wiecej od 15 robic marudna, nontop rece itd i sen jak zajac po 10 min , masakra ....
 
Palemko mozesz przejsc na inne mleko odrazu, pamietaj o dopajaniu. Jak mała tak zle sypia to spróbuj cos na kolki dodac do mleka, i wieczorny spacer wlasnie jak zaczyna sie niespokojna, ja tak zrobilam i dziala, dziecie sie dotleni i idzie spac.
 
Witajcie;-)
Cieszę się że już PO Święcie, bo te wyjazdy do rodziny mały okropnie przeżył.. Wczoraj bylismy u taty M. pojechaliśmy tak po 12 z myślą że posiedzimy do późnego wieczora, bo rodzeństwo M. się zjechało, niestety mały od 15 zrobił się taki nerwowy nie szło go ululać i tak do 19 nie spał tylko się wiercił i widać było że coś mu nie pasuje..W końcu zdecydowałam, że nie ma co dziecka męczyć tym bardziej że dzień wcześniej tez byliśmy poza domem. Wystarczyło małego włożyć do fotelika to już nie to dziecko było zasnął od razu. Ale w domu i tak jeszcze sie musiałam namęczyć żeby zasnął, skutkiem pozytywnym tego było to, że spał do 4 rano wypił mleczko i znów nyny. A dzis jak do rany przyłóż taaaki zadowolony że u siebie jest cały czas sie tylko chiroli ;-)

Axarai,Future Mummy i Fasolko- Bardzo z Was piękne Kobiety są:-) A te kolory super do Was moim skromnym zdaniem pasują:tak:
Tez muszę zmienic kolor u siebie, na ciemniejszy, bo teraz mam taki kasztan, ale mi sie juz znudził a w sumie wole się jednak w ciemniejszym kolorze, myślę o palonej kawie..

Polisia- Także musimy zmienić coś u nas, bo mały zasypia już o 18 z przerwami na jedzenie śpi do 4 i koniec. Nie wiem jak jeszcze ale powoli musze jakos to zmienic żeby zasypiał póżniej, bo tak dłużej byc nie może. Wiadomo przeciez że nie idziemy o 18 razem z nim spac tylko każde z nas cos jeszcze robi, a i czasu troche ze sobą też chcemy spędzić, i właśnie najczęściej godzina 12 jest porą naszego pójścia do łożka..

Risia- w dalszym ciągu&&&&&& za szybki powrót do zdrowia;-)
 
reklama
lotka dziekuje nocka super. wstawalam 2 razy tylko. o 3 i o 6 ;)))))
Palma kochana nie martw sie. ja ci powiem, ze Helenka mnie przyzwyczaiła do leniuchowania, bo byla grzecnza i ciuchutka. teraz niestety nieco inaczej. ale powiem ci co i jak robimy.
zmienilismy z enfamilu na bebilon comfort przeciw zaparciom i kolkom. i spał pieknie. ale dodajemy tez 4 razy na dobe bobotic 8 kropli. plus dodatkowo dopajam koperkową herbatką z hippa i kiedy czasem na jedno karmienie mam mleko z piersi. zalezy od dnia ;)

mleko mieszałam pol na pol przez 3 karmienia, zanim przeszlam na nowe. zeby nie bylo drastycznej zmiany.

spróbuj zmienic mleczko, wypróbować inne, a napewno się zmieni. mała musi zaakceptowac jakies mleczko ;)


Mafu - dzięki
 
Do góry