reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam sie po dosc dlugiej i niespodziewanej przerwie:)nawet nie probuje Was nadrobic poczytalam tylko ktore z Dziewczyn juz sie rozpakowaly bo teraz to pewnie temat nr 1:)
Reszcie Mamusiek powodzenia i szybkiego przytulenia swoich pociech:)
Mykam troszke nadrobic teraz postaram sie byc czesciej no i bede miala wiecej pytan do doswiadczonych Mam;)

O porodzie zaraz napisze na odpowiednim watku a tu ogolnie o Nas wiec Lilianka to prawdziwy Skarb czasami jak na Nia patrze to placze ze szczescia ze ja mam:)rosnie ladnie niestety poniewaz biore tablety na nadcisnienie nie moge karmic piersia tzn od wczoraj je odlozylam cisnienie jak przed ciaza 120/70 w poniedzialek bedzie polozna zapytam czy juz moge zaczac cycowanie i zobaczymy jak nam pojdzie bo pokarm odciagam od 2 dnia po porodzie i jest dobrze:)
Mamy sporo wizyt u doktorkow poniewaz Mala jest wczesniaczkiem w czwartek w koncu dowiem sie ile wazy bo ze przybrala to widac golym okiem:)pozniej okulista, neurolog, neonatolog itd no i ja tez mam w przyszlym tyg wizyte u nefrologa czy jakos tak bo po porodzie starsznie mi bialko spadlo spadlo i kroplowki chyba 4 musieli mi dac ale czuje sie dobrze wiec mam ogromna wiare w to ze bedzie dobrze najwazniejsze ze moj Skarbus jest juz obok ...dziekuje Bogu za to, ze Ja mam...jak ja Ja Koooocham:D
 
reklama
witam
ojj u mnie nie zapowiada się poród przed terminem;/
a widzę,że koleżanka maluszek2012 z moich okolic:)
 
Witajcie:-)
My już po wizycie patronażowej w przychodni Zuzia przybrała na wadze od 28.08 równe 520g cóż jest dokarmiana mieszanką,być może w ramach NFZ ze względu że Zuzia jest wcześniakiem będzie miała szczepionke na peneumokoki ale to mam się dowiedzieć przy pierwszym szczepieniu 1 pazdziernika jutro mamy okulistę jeszcze muszę mała zapisać na kontrole bioderek ale cholercia albo gdzieś tel zajęty albo nikt nie odbiera.
U nas pogoda zakręcona pochmurna co jakiś czas kropi ehh ale spacerek zaliczymy
Joasia Wasza córeczka jest prześliczna
 
witam sie na ktg ani jednego skurczu :-D szyjka trzyma zamknięte na wszystkie możliwe spusty :-D
spotkałam lekarza, ktory przyjmował poród starszaka umówiłam się z nim na sobotę na poród :-D:-D

Ayni
miałam skurcze, ale lekkie po olejku

Anmika u mnie się śmieją, że arbuza połknęłam :-D

Maluszku mnie to chyba nic nie ruszy:eek:

Megan
kciuki zaciskam :tak:

no a ja zaraz mykam na te KTG...oprocz boli jak na @ nic mi nie dolega wiec sie nie zdziwie jak u mnie tez ani jednego skurczu nie bedzie...i ja tez mysle,że mnie nic a nic nie ruszy:/ no to slowa musisz dotrzymac i rodzic w sobote:-D &&&&

Witam sie po dosc dlugiej i niespodziewanej przerwie:)nawet nie probuje Was nadrobic poczytalam tylko ktore z Dziewczyn juz sie rozpakowaly bo teraz to pewnie temat nr 1:)
Reszcie Mamusiek powodzenia i szybkiego przytulenia swoich pociech:)
Mykam troszke nadrobic teraz postaram sie byc czesciej no i bede miala wiecej pytan do doswiadczonych Mam;)

O porodzie zaraz napisze na odpowiednim watku a tu ogolnie o Nas wiec Lilianka to prawdziwy Skarb czasami jak na Nia patrze to placze ze szczescia ze ja mam:)rosnie ladnie niestety poniewaz biore tablety na nadcisnienie nie moge karmic piersia tzn od wczoraj je odlozylam cisnienie jak przed ciaza 120/70 w poniedzialek bedzie polozna zapytam czy juz moge zaczac cycowanie i zobaczymy jak nam pojdzie bo pokarm odciagam od 2 dnia po porodzie i jest dobrze:)
Mamy sporo wizyt u doktorkow poniewaz Mala jest wczesniaczkiem w czwartek w koncu dowiem sie ile wazy bo ze przybrala to widac golym okiem:)pozniej okulista, neurolog, neonatolog itd no i ja tez mam w przyszlym tyg wizyte u nefrologa czy jakos tak bo po porodzie starsznie mi bialko spadlo spadlo i kroplowki chyba 4 musieli mi dac ale czuje sie dobrze wiec mam ogromna wiare w to ze bedzie dobrze najwazniejsze ze moj Skarbus jest juz obok ...dziekuje Bogu za to, ze Ja mam...jak ja Ja Koooocham:D

normalnie sie wzruszylam:):-p a córeczka śliczna i słodka naprawde:-) &&& za zdrowko :)

witam
ojj u mnie nie zapowiada się poród przed terminem;/
a widzę,że koleżanka maluszek2012 z moich okolic:)

ooo wkoncu ktos bliski:-D z okolic :) bo oprocz Joasi to wszystkie z "daleka" takze fajnie wiedziec:-) a Ty okolice Zg? NS?
 
Camilla i Wasza Zusia przeslodka:p a wiesz ze tez slyszalam o tej szczepionce na pneumokoki refundowanej dla wczesniaczkow musze jutro zapytac;) widze ze tez walczycie z lekarzami aj te Nasze wczesnioweczki niech rosna zdrowo oby kolejne wizyty byly zbedne:)

maluszek Ty Kochana uwazaj bo mnie po KTG wyslali do szpitala i na nastepny dzien juz mialam Coreczke:p oczywiscie u mnie inne powody byly ale wiesz moze tez jakies magiczne skurcze Ci wyjda i pojedziesz rodzic bo chyba juz bys chciala co:)

miq ja tez z okolic ZG blizej Nowej Soli;)
 
doberek nie rodzę :wściekła/y:
nie nadrobie Was dziewczynym nie dam rady :-(
widzę,że wysyp dzieci :szok:
ja od 2 dni latam po sklepach i mebluje mieszkanie, pokoik juniora już prawie ready ;-)
byłam na wymazie na paciorka, wyniki odbieram w piątek
następna wizyta 21.09 chyb,że się wcześniej rozpakuję :-p
jak ja bym już chciała :tak:
 
reklama
ja mam:)niestety poniewaz biore tablety na nadcisnienie nie moge karmic piersia tzn od wczoraj je odlozylam cisnienie jak przed ciaza 120/70 w poniedzialek bedzie polozna zapytam czy juz moge zaczac cycowanie i zobaczymy jak nam pojdzie bo pokarm odciagam od 2 dnia po porodzie i jest dobrze:)
Joasia a Ty brałaś dopegyt czy coś innego? Bo ja biorąc dopegyt mogłam normalnie karmić. Teraz już też nie biorę bo ciśnienie jest ok.

Dominik się obudził i muszę dać mu obiad zanim Marysia będzie chciała cyca więc póki co więcej nie napiszę.
 
Do góry