reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam się

oj dopiero mam czas wejść na BB i co tutaj czytam :szok:wrześniówki nam się rozpakowują powolutku:)

Gorgusia to ja zaciskam kciuki za Was bardzo mocno:)

Milena za Was także :)

Palemko no tak czasami bywa :-) że krążek ściagną a możesz do terminu dotrwać :tak:

Alebur ja już męża wykorzystałam i nic :p ale w zanadrzu mam olejek rycynowy jakby coś :-Dale to dopiero po terminie :-pz synkiem pomogla malutka łyżeczka:-D

Fasolko
ja znowu bym spałaaaaa

Lotka zapodaj sobie olejek rycynowy może Cię ruszy bardziej :tak:

Zanetkaa no to poczekaj na mnie co :p

Jasminum nie mów hop ja sie nastawiam urodzić po terminie :tak:

Ryba to, że odchodzi czop nie oznacza porodu :) możesz i za 3 tygodnie urodzić :) mnie w poprzedniej ciaży podczas porodu odszedł :tak:także bez paniki wdech, wydech

Polisia
moja gin mi oddaje i oryginały wyników mam ja:)
 
reklama
dziewczyny piszę do was tak szybko bo pakuję się i jadę do szpitala. O 3:25 odeszły mi wody (chlusnęły) i od tamtej pory powoli się sączą. Nie mam na razie żadnych bóli. Boję się jak cholera. Zobaczymy co powiedzą w szpitalu. Pozdrawiam

Ciekawe co u Ciebie ?:) mam nadzieje,że niebawem dasz znac :) trzymamy kciuki &&&&


milena i gorgusia trzymam &&&&&&&&&&&&&&
Ja już się boję!!:szok:
Jak byłam w szpitalu i widziałam dziewczynę zwijającą się z bólu jak ją wieźli na porodówkę to mi łzy pociekły!! Stwierdziłam że chcę cearkę!!!Ale urodziła w 35 tygodniu bo wody już odeszły. Najlepiej to miała dziewczyna jak przyjechała sobie na ktg, a tu rozwarcie na maxa i za 30 minut dzidzia już na świecie!!!
Dziewczyny mam wrażenie że się zaraz z nami worek rozsypie i będzie prawo serii!

Oj jak ja bym chciala żeby ta druga wersja sie u mnie pojawila:laugh2:


A ja tak sie wnerwiłam na moja ''młodziez'' ze musiałam z domu wyjsc bo bym ich pozbijała:crazy: i poszłam sobie na zakupy i humorek odrazu mi sie poprawił:szok::-D potem wkleje co dzidzi kupiłam:-D

no i bardzo dobrze mamuska zrobilas :) ja dzis mam dzien lenia, mulenia itd

Hallo Kochane!!!!
Jeszcze żyję, chociaż pot już zaczyna mi kapać z czubka nosa na klawiaturę:baffled: Trochę sobie nie wyobrażam rodzić dziecko w taki upał!

u mnie to samo:/ pot po tylku cieknie az mam juz dosc wchodzenia i wychodzenia do wanny bo od niedzieli ciagle to samo...

Mi gin wpisuje do karty i orginały oddaje:-)

u mnie tak samo... :)

A ja jakbym miala dzis rodzic to nie wiem jakim cudem:laugh2: normalnie jestem nie do zycia, wstalam o 7 pojechalam zrobic wyniki i wrocilam mulnieta i tak mi zostalo, spaccccc mi sie chce i nic wiecej wiec chyba sie poloze bo nie ogarniam:-D kopa w dupe by mi sie przydalo dostac

Gorgusia &&&&&&&&&&& aby poszlo gładko i szybko :)

Lotka ciekawe kiedy tak naprawde dopadna Ciebie te bole, za szybkie rozpakowanie sie &&&&&&&&&
 
Jasminum ja będę z Tobą jak wszystkie rozpakują się mamy podobny termin.

Gorgusia, Milena &&&&&&&&&&&&&&

Ciekawe która z wrześniówek urodzi pierwsza w samym wrześniu.

co do badań też mam oryginały a do karty gin wpisuje


dziś pospałam do 9 i wylegiwałam się do 10.. potem małe porządki zaraz zjem pomidorową i idę na spacer.
jest goraco ale ileż w domu można siedzieć. buziaczkki

Jasio chyba teraz śpi rano trochę pofikał powyginał się.

3majcie sie dziewczyny
 
gorgusia happy birthday Piekna:p i niech sie dzis rozwiaze to bylby cudowny prezent:)
Future wg mnie Antkow teraz jest za duzo a Gucio to sliczne imie:)
ryba dobrze ze juz jestescie w domu ja tez biore dopegyt:)co do tego drugiego to nie mam pojecia...
milena kciukasy i czekamy na wiesci:)

Ja wczoraj mialam zalatany dzien a wieczorem w koncu burza i neta nie bylo....czujemy sie hmmm dziwnie cisnienie niby oki ale od wczoraj,a dzis to juz mega intensywnie czuje jak Mala napiera glowka na moja.... i az sie stracham zeby nie wyszla za szybko, poza tym brzus twardnieje coraz czesciej a ruchy to tak dla uspokojenia Mamy nie za duzo ale sa bardziej sie wypina niz kopie:)teraz wlasnie mam bole albo jak na @ albo to wzdecia juz sama nie wiem...wiekszosc dla lezymy bo lekarz nas nastraszyl czekamy co pokaze czwartkowe ktg

U Nas widze ruch sie zaczal to chyba dobrze te co moga i juz chca niech szybciutko pojdzie i czekamy na kolejne dobre wiesci:*
 
Dzięki za odpowiedzi w sprawie badań, u mnie mam w karcie, oryginały są u gina nie mam ich i w sumie, jak ostatnio pytałam to powiedziała, że przecież wszystko w karcie ciązy jest, sama nie wiem :angry:

Future też jestem właśnie ciekawa!
 
reklama
RISIA podrzuć obiados lubię takie dania:)

Marcelek też się mniej rusza tzn.wsio ok tylko już tak rzadziej niż wczesniej i jak juz sie rusza to takie przeciąganie wiercenie...ale za to jak już zacznie to nieźle tam sobie fika:)
 
Do góry