reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

To witam w klubie :-) ja własnie córcie do sklepu po lody wysłałam bo zachciało mi sie:-p

Teraz jeszce pół paczki suszonych śliwek zjadłam i wcinam jabłko. A lody to też bym sobie zjadła, ale nie mam. Lody są w ogóle moim przysmakiem w tej ciąży, jak mam w domu to masarka. Ostatnio całe pudełko zjadłam w 3 dni:baffled:
 
reklama
Teraz jeszce pół paczki suszonych śliwek zjadłam i wcinam jabłko. A lody to też bym sobie zjadła, ale nie mam. Lody są w ogóle moim przysmakiem w tej ciąży, jak mam w domu to masarka. Ostatnio całe pudełko zjadłam w 3 dni:baffled:

Oj obawiam sie , ze bedzie dzisiaj posiedzenie :-D
 
Cześć dziewczyny przepraszam że znów mnie nie było ale niestety nadal jestem chora jakaś masakra teraz to kaszel mnie meczy ale do takiego stopnia ze doprowadza mnie do wymiotów już nie mam siły ratujcie nie wiem ile jeszcze dam radę syropy herbata z miodem i leżenie w łóżku i nadal chora jeszcze nigdy nie byłam tak długo chora. Pozdrawiam was serdecznie i idę dalej leżeć i się męczyć
 
Ja niestety od wczoraj popołudnia tez ciągle mam taki brunatny śluz i troche się boje ale nie bardzo moge się polozyc bo jestem sama z corcia a mąż wraca jutro wieczorem. Po szpitalu cały czas kazali mi brac luteine ale jutro juz mi sie kończy i nie mam nowej recepty:-(

Po poranku na razie czysto ale fakt ze leze jak sie powtorzy to w poniedziałek lece do gina ,postaraj sie odpoczywac choc to trudne przy małym dziecku
 
My wlasnie wlozylismy murzynka do piekarnika mniammm
U nas troszke slonko wychodzi ale i tak poza zakupami w markecie nigdzite dzis nie bylismy bo co chwile chmury i deszcz:(

fasolka masz racje chetnie tez bym dzis z lozka nie wstawala ale coz;)lez, wypoczywaj i obserwuj plamienie jakby co to wiesz telefon do ginka i niech powie co i jak, mi sie wydaje ze jak polezysz to bedzie dobrze, nabierzecie sil i Dzidz bedzie zadowolony a plamienia ustana:-)

maluszek nom nawet bardzo blisko ja w Nowej Soli w tej chwili pomieszkuje i serio mowie ze do poludnia nawet slonce bylo ale jak po 13 tej pojechalismy do marketu to zalapalismy sie na oberwanie chmury hehe i snieg z deszczem tez przez chwile padal ale teraz juz nawet oki tylko zimno brrrr

stokrotka byc moze niedlugo podziele Twoj los bo moj emek tez wlasnie wyslal papiery i czeka czy go na kontrakt do Niemiec wezma:(

Ayni smacznego taka wiosenna odmiana na talerzu kiedy za oknem zima hihih

mantezowa to zadzwon do lekarza i zapytaj czy mozesz przyjsc tylko po recepte skoro kazali brac, chyba ze u Ciebie tez sa takie mile PAnie w aptece(oczywiscie tylko niektore), ktore wydaja leki a Ty im donosisz recepte;)

Brygitte zdrowiej Kochana i odzywaj sie jak tylko bedziesz miala sile:*
 
U mnie za oknem dzis słonce deszcz i wichura na zmiane:shocked2:
zjadłam lody ;-)i poprawiłam chipsami :szok: których nie jadłam od poczatku ciazy :dry: brzucho mam pełne ale cos bym zjadła tz jakiegos smaku mi brakuje jak wiecie o co mi chodzi:confused:
 
Jejku nareszcie w domu... jak wyjechalam o 10 tak teraz wrócilismy... ledwo żyje... chłopaki oglądają mmecz a ja na BB:)
martwię się bo od wczoraj nie czuje malucha :( albo jest tak ułożony, ze kopie a ja nie czuje, albo cos jest nie tak... poczekam do jutra... jak cos pojade na IP...
 
:elvis: probowalam zalozyc zamkniety watek, ale nie widze takiej opcji, moze zamkniety watek moze tylko moderator ? Dziewczyny, moze ktoras z was wie jak to zrobic?

nie można zalożyć samego wątku zamkniętego tylko dla zdjęć... można zalożyć osobną grupę:) reszte napiszę Ci na PW.
 
Jejku nareszcie w domu... jak wyjechalam o 10 tak teraz wrócilismy... ledwo żyje... chłopaki oglądają mmecz a ja na BB:)
martwię się bo od wczoraj nie czuje malucha :( albo jest tak ułożony, ze kopie a ja nie czuje, albo cos jest nie tak... poczekam do jutra... jak cos pojade na IP...

Przy takim cisnieniu jak dzis to dzidz pewnie spi,ja tez w strachu bo rano miałam lekkie plamienie (nie krwia takie brazowawe) raz ,teraz czysto ale leze cały dzien i z sercem na ramieniu co jakis czas do łazienki latam:no: jak cos to do szpitala jade nie bede ryzykowac...
 
reklama
Ja dziś ugotowałam na obiadek piersi z kurczaka zapiekane z serem ziemniaczki i sałatę zieloną ze śmietanką:) Ola zadowolona Michał też jeszcze bardziej ( pracuś dziś spędził pół dnia w tą brzydką pogodę na ogrodzie wsadzając rododendrony bukszpan porzeczki i przykrywając ziemię agrowłókniną i korą) a na deser zjedliśmy pyszne miseczki wypełnione truskaweczkami ze śmietaną kremówką- pychota. Ja po takim jedzeniu odpoczywam oglądając z Olą Disney channel, a misiek dalej w ogrodzie.;/ biedak a tak zimno...

Joasia_85 i ja murzynka zrobiłam wczorej wieczorkiem też dziś jemy;)

Fasolka-
ja też bym najchętniej nie wychodziła z łóżka ale samej bez Miśka mi się nie chce :/

Stokrotka.af
zrobiłaś mi ochotę na rosołek ale pewnie jutro będzie u teściowej, jeśli chodzi o wasze rozstania to masz u mnie normalnie sok jabłkowy bo ja bym nie wytrzymała, ja to chyba jestem uzależniona od mojego miska i bym nie mogła na długo się rozstawać jak jest w wawie na 3 dni to już wariuje :/ wiec ukłony dla was :))

Lotka :) to dużo jogurtu ale może dzidzia potrzebuje hehe ;p

anmika jaka mieszanka smakowa hehe ale ja po tych truskawkach mam ochotę na ser owczy -oscypek ;p

Brygitte -kochana wracaj do zdrowia trzymam kciuki :)) za was- może inhalacje z soli fizjologicznej by ci pomogły ja tak robiłam z nebulizatora

:) fajnie że was mam :))) fajnie tak popisać i poczytać :)))
 
Do góry