reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam dziewczyny
czy mogę nieśmiało dołączyć??
wczoraj test pokazał II kreseczki dzisiaj również...

witaj, gratuluję! :-)

Ja sie dziś czuje koszmarnie. Wszystko mi śmierdzi

witam w klubie, do tego ta pogoda mnie dobija, spałabym cały dzień...:-(

Bunny ja dzisiaj jestem taka senna i nie mam siły ruszyć się z łożka, coś strasznego. Czuję się jakbym maraton przebiegła:confused:
Najlepsze jest to, że jutro jest nasze wesele. Nie przypuszczałam, że tak wyjdzie:szok: Jutro wszyscy liczą na super zabawę, a że wiadomo, wiedzą tylko ci co powinni, nie wiem jak ja przetrwam całą tą imprezę...:zawstydzona/y::-p
Pozdrawiam wszystkie wrześniówki:-D

może dostaniesz super mocy i akurat będziesz się super czuła, życzę Ci tego! udanej zabawy, w końcu to najpiękniejszy dzień w życiu...
 
reklama
Witam wszystkie wrześniówki,
przede wszystkim gratuluję Wam z całego serca i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
Mam do Was pytanko ale najpierw powiem w skrócie o moim przypadku, staram się dość długo o drugie dziecko, mam endometriozę co bardzo utrudnia zajście w ciążę, teraz po zabiegu były 3 cykle starań no i dziś miałam dostać @ i nie nadchodzi, mam dziwne objawy: 2 dni temu wieczorem i na drugi dzień rano delikatnie plamiłam, bolał mnie brzuch ja na @ i czasami mocno prawy jajnik kuje ale aż rwie mnie w pachwinie i promieniuje do uda, jakiś tydzień temu cierpiałam na zgagę i ogólnie mam mdłości, jedynie czego nie mam z objawów to bólu piersi. Mam taką nadzieję, że w końcu się udało i będę mogła do Was dołączyć, czy każdą z Was bolały piersi tak od razu? Ja przy pierwszej ciązy nie mogę sobie przypomnieć. Wiem, że mogę zrobić test, żeby być pewnym ale chcę jeszcze poczekać do niedzieli.

Al się rozpisałam :-)
 
Karolcia, mnie piersi zaczęły boleć gdzieś koło 2 dni po domniemanej owulacji, ale powiem coś co powie każda dziewczyna tutaj - każda ciąża jest inna :tak:

Jeżeli chcesz czekać do niedzieli z testem spokojnie poczekaj, ale moim zdaniem mogłabyś zrobić go jutro z porannego moczu. :-)
 
Witajcie. Padam na cyce :( Objawy wróciły w nocy - prawie wymiotowałam po wodzie mineralnej - więc od rana jestem prawie na głodzie. Podbrzusze mnie boli niemiłosiernie. Idę poleżeć :(
 
Madelaine jak zdrówko dzisiaj?? Jesz dużo pysznych kanapeczek z czosnkiem?;-)
Bubuś i Cyniczna-mam nadzieję, że dzisiaj jest już ok
Mnie wiele razy w ciągu dnia boli podbrzusze i to najróżniejszymi bólami
Karolcia, mnie piersi zaczęły boleć 10 dni po owulacji dopiero i bolą do dzisiaj:tak:
Miłego dnia dla wszystkich:-)
 
Najlepsze jest to, że jutro jest nasze wesele. Nie przypuszczałam, że tak wyjdzie:szok: Jutro wszyscy liczą na super zabawę, a że wiadomo, wiedzą tylko ci co powinni, nie wiem jak ja przetrwam całą tą imprezę...:zawstydzona/y::-p
Wszystkiego dobrego dzisiaj dla Ciebie, dużo radości, uśmiechu i dobrego samopoczucia.
Żyjcie miłością - niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.

Witam wszystkie wrześniówki,
przede wszystkim gratuluję Wam z całego serca i życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
Mam do Was pytanko ale najpierw powiem w skrócie o moim przypadku, staram się dość długo o drugie dziecko, mam endometriozę co bardzo utrudnia zajście w ciążę, teraz po zabiegu były 3 cykle starań no i dziś miałam dostać @ i nie nadchodzi, mam dziwne objawy: 2 dni temu wieczorem i na drugi dzień rano delikatnie plamiłam, bolał mnie brzuch ja na @ i czasami mocno prawy jajnik kuje ale aż rwie mnie w pachwinie i promieniuje do uda, jakiś tydzień temu cierpiałam na zgagę i ogólnie mam mdłości, jedynie czego nie mam z objawów to bólu piersi. Mam taką nadzieję, że w końcu się udało i będę mogła do Was dołączyć, czy każdą z Was bolały piersi tak od razu? Ja przy pierwszej ciązy nie mogę sobie przypomnieć. Wiem, że mogę zrobić test, żeby być pewnym ale chcę jeszcze poczekać do niedzieli.
Witaj, ja nie mam żadnych objawów jeszcze, ale wierzę, że wszystko jest/będzie ok :tak:

Witajcie. Padam na cyce :( Objawy wróciły w nocy - prawie wymiotowałam po wodzie mineralnej - więc od rana jestem prawie na głodzie. Podbrzusze mnie boli niemiłosiernie. Idę poleżeć :(
A masz krakersy? Na mdłości dobra też jest herbata z imbiru. Spróbuj coś zjeść, malutkimi ilościami. :tak:

Bardzo źle się czuję... bardzo źle...
Halo? Co u Ciebie? :sorry2:
Miłego dnia dla wszystkich:-)
Marudka to Tobie miłego dnia - baw się cudownie, najważniejszy bal w życiu! :-D


U mnie nadal nic się nie dzieje, odliczam minuty do 10, dzwonię do doktorka.
 
reklama
Marudka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!!

U mnie dziś kolęda jak ja tego nie lubie. Mam nadzieję ze nie będzie chodził proboszcz. Trzeba ruszyć tyłek z łóżka i iść sie szykować.
 
Do góry