reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Cyniczna - halo? :sorry2:
Bunny86 - oby kolęda szybko minęła. :tak:
Ella1 - miłego spacerku, dotlenisz się to samopoczucie powinno się poprawić. :tak:
Matik2012 - jak chcesz coś dopisać, to po prawej stronie na dole postu masz opcję "edytuj", dasz radę. Ja temperatury nie mierzę, ale czuję, że mam podwyższoną. :tak:
Madelaine - mi lekarz w ciąży z Adą dał ostatecznie antybiotyk, ale byłyśmy koniec I trymestru, pamiętaj by zaraz dał Ci też jakiś probiotyk, bo inaczej może dojść do infekcji w okolicach intymnych. :tak:
gorgusia - ani się obejrzymy a będzie wiosna, potem lato, no i jesień ;-) Będzie dobrze. Musi być dobrze. :tak:
 
reklama
Tu się raczej bez antybiotyku nie obejdzie, bo mam caaaałe gardło zawalone ropą. Płukanie solą, sodą, ziołami, tantum verde kompletnie nic nie daje! Ropę wypluwam, ale ona wraca.

Zawsze sama się o probiotyk upominam - grzybica mi niepotrzebna :tak:


Strasznie boję się, że mogę stracić ciążę przez anginę i przez to, że dopadła mnie w momencie... w którym dużo ciąż ulega samo poronieniu. Przykro mi to pisać, ale kurcze... taka jest prawda.
 
Ostatnia edycja:
Madelaine - są teraz antybiotyki bezpieczne dla kobiet w ciąży, łykniesz i będzie ok, trzymam kciuki. Strach rozumiem i mogę jedynie powiedzieć, że trzeba mocno wierzyć, że dzidzia da radę. :tak:
 
Lilijanna kolęda szybko minęła był młody wikary bardzo fajny. Patryk go przywitał i grzecznie powiedział część. Jak dostał obrazek to powiedział dziku (dziękuje) i chciał dać mu za obrazek samochodzik. A na koniec stwierdził ze ksiądz przynudza i zrobił mu papa.

Gorgusia fasolka ma sie dobrze i rośnie . Nie denerwuj jej niepotrzebnie


Mataik ja zmierzyłam temperature i mam 36.9

Madelaine nie kracz tylko idź do lekarza. To ze masz ropne zapalenie gardła nie znaczy ze stracisz ciąże. Po co Ci te czarne myśli?
 
Ja lubię czasami takie czarnowidztwo wprowadzać... :dry:

Do lekarza się wybiorę, ale chyba w poniedziałek dopiero... Nie mam jakiejś znaczącej temperatury, więc tym samym powodów do jechania na SOR.
 
witam sie byłam u dentysty :)

no dzisiaj zrobilam testa wiekszej czułosci i II kreseczki:) ulżyło mi:) ale oczywiście biorę duphaston :) pierwszą ciążę miałam bardzo mocno zagrożoną więc teraz od razu biore

Matik ja jeszcze mierzę, ale lada dzień przestanę nie chcę się stresować
 
Witajcie Kochane. Chodzę strasznie zmęczona. Wcale nie mam ochoty na jedzenie i to pewnie potęguje zmęczenie. Niestety krakersów nie mam, a przydały by się :( Wszystko co tylko pachnie mnie odrzuca, a mój wspaniałomyślny mąż chciał wczoraj do pracy kanapki z makrelą w pomidorach - dostał pasztet hahaha
Czytałam co u Was, ale nic a nic nie pamiętam :(
Wróciłam przed chwilą z pracy i lecę się położyć z synkiem.

Cyniczna halooooo?
 
No właśnie cyniczna - HAAAAALLLLOOOO!!!

Niepokoje się o nią!

Bubuś, gdzie pracujesz jeżeli można wiedzieć(jaka branża), że Cię tak męczą w święta i soboty? Nie myślałaś o L4?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madelaine dorabiam sobie w zakładzie krawieckim u rodziców. Wychodzę do i z pracy kiedy chcę tak naprawdę a wszystko zależy od tego ile mam mobilizacji do pracy. Poza tym jeżdżę wtedy kiedy mam z kim Młodego zostawić. L4 nie wezmę, bo jestem na wychowaczym ;) Poza tym teraz mojego Tatę dorwała rwa kulszowa i nie może się ruszać i mama została sama z zakładem na głowie, więc tym bardziej jej nie zostawię. Pewnie, że staram się oszczędzać i na pewno dbam i będę dbała o siebie :)
Tylko ta ciąża jest jakaś taka... męcząca strasznie. Nie dość że praktycznie nie mogę jeść to wzdęcia mam jak nie wiem po czym, brzuch mi wydyma jak w 5 miesiącu i cały czas jestem zmęczona :/
Poza tym ten mój rozciągnięty po poprzedniej ciąży wzdęty brzuch zaczął się domagać podłożenia poduszki jak leżę na boku :/
 
Do góry