reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dziewczyny!
przede wszystkim wielkie dzieki za rady i zainteresowanie!
nie bedziecie zadowolone ale do szpitala nie pojade. Nie umem tego wytlumaczyc... Intuicja.
nie mowiac juz o tym, ze piersi znow bola i od 8 rano leze w lozku i boje sie wstac. Mam wrazenie, ze jak sie ustawie w pionie to zwymiotuje. No a odstawiajac objawy... Intuicja.

Obiecuje, ze jesli cos takiego sie powtorzy (tfu! Tfu!) pojade od razu ale poki co biore na luz.
 
reklama
Moj czesto mnie wyrecza. Ciaze traktuje troche inaczej jak ja bo wiadomo nie widac jeszcze brzuszka wiec nie ma namacalnego dowodu ze dzidzius tam jest a faceci to wzrokowcy hehe:) pozatym drżymy do 12 tc wiec chyba spokojnie do tego podchodzimy :)
 
POK to dobrze że objawy sa;) mi tylko cycuchy dają znac no i brzuszek ze tam coś się dzieję...

Mój zawsze jest i był taki że jak ciąża to od razu nie nosic nic cięzkiego nie forsować się także pomaga mi niekiedy :)
 
moj ma 8 rodzenstwa, razem z nim 9, towarzyszyl swojej mamie w 7 ciazach i traktuje to heh jako bardzo normalne, ze kobieta jest w ciazy, bo jego Mama prawie cale zycie byla, i czasem musze mu przypominac, ale ogolnie sie slucha tylko niektore jego zwroty mnie rozwalaja np ze pojedzie na mecz kiedy ja dzwigac nie powinnam a ktos musi nasza 3,5 latke spac polozyc itd., teraz np sprztaa chalupe i super,no, ale nagadac sie swoje musze heh
 
Mojemu ostatnio kolega(doswiadczony tata) przy mnie nieco opowiadal o toxo. To ten tak sie wystraszyl ze kota u tesciow chcial od razu wyrzucic jak najdalej od domu.

(ja osobiscie nie lubie kotow, smierdza mi i sa falszywe, ale na taka bezdusznosc to mu nie pozwole wiec spokojnie hehe)
 
a swoja droga to super ze takie forum jest i kobiety w podobnym tygodniu ciazy moga sie wspierac, no, bo kto nas najlepiej zrozumie jak druga ciezarna,
 
Zwlaszcza ze ten nasz I trymestr jest tak bardzo stresujacy i obfity w rozne niespodzianki. Ciesze sie ze sa tu dziewczyny ktore mnie rozumia i sa w tej samej sytuacji co ja:) Bede wpadac tu na pewno czesciej :)
 
witam sie

Martusia moj M wyręcza na ile moze pracuje wiec róznie to jest... a mam male dziecko wiec trzeba sobie radzic:) ale ciaża to nie choroba :) nie można walnąć się do łóżka i po prostu leżec bo jest się w ciaży ruch jak najbardziej wskazany tylko nie ekstremalne sporty:)

Amy cała ciąża może być zagrożeniem...to nie jest tak, ze po 12 tc już nic się nie stanie... zaqwsze trzeba być czujnym i nie bagatelizować różnycxh objawów...bo nawet w 36 tc można stracić dziecko... moja ginekolog mi mówiła w pierwszej ciaży, ze nie ma bezpiecznego dnia w ciąży - do 12 tc można stracić tak po prostu selekcja naturalna a potem z rożnych przyczyn...dlatego ja nie bagatelizowałam niczego zawsze wolałam jechać na 10 wizyt dodatkowych niz na 1 za poźno...
 
reklama
Nom ja też wychodzę z założenia, żeby lepiej konsultować każdy dziwny objaw lub zanik tych ciążowych z lekarzem. W moich pierwszych ciążach tego nie robiłam, i to był błąd. Ale też intuicja jest ważna. To się wie, czy jest dobrze czy źle, po prostu można sobie wmawiać jedynie inny stan rzeczy. Ja jak położę się na brzuchu to mam wyrzuty sumienia, że gniotę Kropka i przekładam się na boki tzn, wiercę... a poza tym też chyba muszę w większe biustonosze zainwestować ;)
Mój Mężulek też rano ściele łóżko, żebym ja nic nie dźwigała, nosi zakupy, ale chyba jeszcze średnio wierzy, że będzie ojcem. Podzielam zdanie, że faceci są wzrokowcami, i jak zobaczy brzuszek to pewnie dopiero się ocknie.
Aha a ogólnie ja jestem od początku na duphastonie, ze względu na przeszłość i dzis byłam na zakupach i zaszlam do innej apteki i o zgrozo kupiłam 9,20zl/opak. taniej ten lek!! Masakra, jak różne ceny w różnych aptekach są..
Dziś u mnie spaghetti i sałatka z kurczakiem gyros..nie mam pojęcia jak ja to ugotuję, na razie składniki na stole leżą a mi niedobrze... Pozdrawiam Was wszystkie Mamusie :-)
 
Do góry