reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja też poproszę o kciuki za nas :) Jutro po pracy o 19.30 mam wizytę. Stresuję się strasznie!
Mam ogromny apetyt- muszę jeść co jakieś 2h. Już złapałam 1kg... Słodyczy nie jadam w ogóle od 4 tygodni, jem owoce i jogurty głównie, ale ciągle ciągle jestem głodna!
Włosy mi przestały wypadać za to :cool2:
 
reklama
hej kobietki....
jutro piatek 13 a ja mam pierwszą wizytę u gin i myslę ze to dobry znak....bedzie po prostu szczesliwy....:):)
ale proszę też o mocne trzymanie kciuków.....tak na zapas większego szczescia....ide po pracy na 16....wiec wieczorkiem wam się pochwalę co i jak....:):)

Soglam juz ci napisalam o moim kibicowaniu na staraczkach.
ja nie wiem jak to zrobilam, ze cie tu wczesniej nie zauwazylam :)

Ja też poproszę o kciuki za nas :) Jutro po pracy o 19.30 mam wizytę. Stresuję się strasznie!
Mam ogromny apetyt- muszę jeść co jakieś 2h. Już złapałam 1kg... Słodyczy nie jadam w ogóle od 4 tygodni, jem owoce i jogurty głównie, ale ciągle ciągle jestem głodna!
Włosy mi przestały wypadać za to :cool2:

Kibicuje
 
pok - termin spodziewanej miesiączki mam na 17-18 stycznia więc jeszcze trochę ale czuje że coś się w moim ciele dzieje i czuje że to TO mimo że testu jeszcze nie robiłam
Mam mega wzdęcia (nigdy nie miała )
powiększone piersi ( mężulek jest mega zadowolony z tego powodu :-D
syfy na twarzy i delikatne bóle podbrzusza i jajników

Wierze że to TO :-)
 
hej kobietki....
jutro piatek 13 a ja mam pierwszą wizytę u gin i myslę ze to dobry znak....bedzie po prostu szczesliwy....:):)
ale proszę też o mocne trzymanie kciuków.....tak na zapas większego szczescia....ide po pracy na 16....wiec wieczorkiem wam się pochwalę co i jak....:):)


Ja też poproszę o kciuki za nas :) Jutro po pracy o 19.30 mam wizytę. Stresuję się strasznie!
Mam ogromny apetyt- muszę jeść co jakieś 2h.

dziewczyny trzymamy kciuki trzymamy :-)

karol_in-a nawet się dziewczyno nie wygłupiaj i nigdzie się nie wybieraj! bo zaczynam mieć wyrzuty sumienia że mam taki nick a nie inny, w końcu Ty byłaś zalogowana wcześniej hahaha,
gorgusia a apetytu zazdroszczę...chciałabym tyle rzeczy zjeść a nie jestem w stanie:-(

cyniczna
trzymaj się kochana

bubuś
a co do ciąży bliźniaczej to pierwsze o co gin zapytałam "czy jest jeden zarodek" haha bałam się że będzie dwójka maluchów,chociaż u mnie w rodzinie ani męża nigdy nie było...
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny
Mam na imię Ania i jestem tutaj nowa :) jestem młodą mężatką w maju będzie 2 lata od złożenia przysięgi małżeńskiej :) z mężem jest to nasza pierwsza próba i od razu się udało :) mam nadzieję że wszytko będzie w porządku :)
chciałabym dołaczyć do wrześniowych mam :) chociaż może to za wcześnie na radość i wpisy, ponieważ dpiero jestem w 4t3d i jestem przed wizytą u lekarza także póki co nic jeszcze nie wiadomo... robiłam 2 testy oba pozytywne !!! pierwsze obiawy już się pojawiły a więc przede wszystkim bolące piersi podbrzusze aż spać nie mogę i już mam mdłości :( cały czas jestem senna i zmęczona :( oby u gin wyszło wszystko dobrze boje się strasznie :( a jeszcze muszę 2tydz wytrzymać oh niech ten czas szybciej mija.... Pozdrawiam


Magda co słychać u Ciebie ?
 
nie udzielałam się, bo z jakiegoś powodu się bałam... no i niestety, proszę o wykreślenie mnie z listy wrześniowych mam - straciłam maluszka :-( Wam jednak życzę z całego serca donoszenia ciąż, łagodnych porodów i dużo radości z dziećmi! Pozdrawiam ciepło.
 
Słyszałyście o tym ?


Badanie opracowane przez Koreańczyków jest całkowicie nieinwazyjne i polega na zmierzeniu proporcji dwóch enzymów DYS14 i GAPDH we krwi przyszłej mamy. Dzięki temu można stwierdzić, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka już niedługo po poczęciu dziecka. Uczeni przetestowali swoją metodę ustalania płci na 203 ciężarnych. Otrzymane podczas testów wyniki porównano z płcią narodzonych maluchów. Zgodność była właściwie stuprocentowa.



 
nie udzielałam się, bo z jakiegoś powodu się bałam... no i niestety, proszę o wykreślenie mnie z listy wrześniowych mam - straciłam maluszka :-( Wam jednak życzę z całego serca donoszenia ciąż, łagodnych porodów i dużo radości z dziećmi! Pozdrawiam ciepło.


przykro mi bardzo :/ tulam mocno :/


witam się
M zawiózł do badaniu siuśki :) wybik będzie popołudniu pani doktor się obawia, ze mogę mieć infekcję dróg moczowych :/ no, ale zobaczymy mam nadzieje, ze nie...
co do głodu to ja mam non stop takie ssanie w brzuchu... non stop bym jadła, ale na nic nie mam ochoty :/
 
reklama
Paulina i Ania-Mama witajcie na forum :)

Cyniczna - z całego serca współczuje takiego rozpoczęcia roku. Trzymam kciuki, żeby w końcu przyszły lepsze dni i wszystko się ułożyło pomyślnie.

Bakteria - strasznie mi przykro :(((

Soglam i Gorgusia - trzymam kciuki za Wasze wizyty :))) Zdajcie później relacje :)

Ja byłam wczoraj u ginekolożki. Muszę przyznać, że mi ulżyło i jestem sporo spokojniejsza. Po pierwsze ciąża potwierdzona - jest pęcherzyk :))) Termin porodu wg OM 14.09 :) Jak na razie wszystko jest ok. Mam zażywać folik i dbać o siebie. Kolejna wizyta 9 lutego - już nie mogę się doczekać.
 
Do góry