reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
doti to ja Ci poprawie tym mlotkiem zaraz fasolce chcesz byc nastepna maybebaby??

co do przedszkola to wg mnie jest zdecydowanie za drogie, ja place ponad 400zl za panstwowe, niania w miesice kosztuje od 550zl wzwyz, na wsi mniej, ale majac np. 2 dzieci, jedno u niani, drugie w przedszkolu to juz sie przestaje kalkulowac pracowanie, jak ktos zarabia najnizsza

O kurde, a gdzie ta niania po 550zł? Mówisz o pełnym etacie? Bo u nas niania kosztuje 8-10zł za godzinę, zatem przy pracy pełnoetatowej, gdzie niania będzie potrzebna 9 godzin dziennie, to miesiecznie wychodzi koszt 1500-1800zł.
 
Malenstwo ja jak dotad w ciazy ze słodyczy najbardziej schabowy:-pale teraz jak mam zabronione to mi sie słodyczy zachciewa :eek:

hehe... no tak zechnik gotowania to jedynie "z wody", na parze lub pieczone powinnaś z tego co pamiętam z technikum ale sprawdze wszystko dokładnie w mojej książce. dzis i jutro praca wiec nie mam jak nawet na mieszkanie pojsc po nią ale w niedziele jak najbardziej i odrazu Wam napisze co nie co. oczywiście to tylko rada będzie. zrobicie co chcecie. :-)
 
ryba to gdzie Ty mieszkasz?? ja podalam ceny niań z najblizszego miasta z ktorego pochodze ceny ksztaltuja sie od 550 do maks 800zł, maks jaki można dostać to 5zł na godzine ale to rzadkosc, ja mialam 5,50zł na godzine w ostatniej pracy, ale pracowalam okolo 30godzin tygodniowo, ale ja jestem po studiach pedagogicznych, a tak to norma 600zł około; ja szukam niani na lipiec we wiosce i nie mam zamiaru wydac na nianie wiecej niz za przedszkole, jutro przychodzi nastepna kandydatka
 
Ostatnia edycja:
fasolka w lipcu jest zamkniete przedszkole, moja oliwka ma nadmiar energii i szukam jakiejs mlodej dziewczyny, ktora by ja wziela codzinnie zebysie wybiegala na podworku za symboliczna kwote, bo ja niestety nie dam rady biegac z Oliwka,wkladac jej na hustawke itd.
 
Martusia mogę być następna byle w sierpniu najwcześniej.
Mój mąż mi mówi, że mam sobie jakikolwiek wyjazd wybić z główki :(
Co do meczu to podzielam zdanie ;)

Za to moja kruszyna aż podskakiwała jak Polska strzeliła gola.
 
ryba to gdzie Ty mieszkasz?? ja podalam ceny niań z najblizszego miasta z ktorego pochodze ceny ksztaltuja sie od 550 do maks 800zł, maks jaki można dostać to 5zł na godzine ale to rzadkosc, ja mialam 5,50zł na godzine w ostatniej pracy, ale pracowalam okolo 30godzin tygodniowo, ale ja jestem po studiach pedagogicznych, a tak to norma 600zł około; ja szukam niani na lipiec we wiosce i nie mam zamiaru wydac na nianie wiecej niz za przedszkole, jutro przychodzi nastepna kandydatka
Martusia u mnie wszędzie w okolicy nianie też biorą po 8 - 10 zł na godzinę a dniówka wychodzi 80zł więc miesięcznie ok 1600zł
 
reklama
fasolka takie to juz przewrotne kobiety sa heh, no i 1-1 mecz sie skonczyl


to bylo do przewidzenia, ale szczerze mowiac po bramce w 17 minucie uwierzylam ze CUD moze sie wydarzyc i sie przeliczylamale widze Wrzesnioweczki na biezaco komentowaly mecz na forum :-D

maluszek, fasolcia ja od zawsze kocham slodycze teraz staram sie ograniczac czasami wychodzi heheh teraz np zjadlam miche truskawek ale nie obylo sie bez odrobinki smietany z cukrem do tego ojjj bedziemy liczyc kalorie po porodzie;P

doti wrodzony talent do kibicowania ma:)

Jakby mnie juz nie bylo to do jutra chociaz mysle ze jak nie zasne na filmie to jeszcze do Was zajrze:*
 
Do góry