reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

jednak nie daje malej jutro do przedszkola niech lepiej pojedzie ze mna do Babci bo sie dowiedzialam ze w przedszkolu jakis wirus panuje na ok 24 dzieci bylo dzis 8
 
reklama
Cześć dziewczyny ja nadal jestem chora masakra czy to mi kiedyś przejdzie dzisiaj cały dzień przeleżałam w łóżku i żadnej poprawy na razie nie ma. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Joasia_85 cierpliwości jeszcze trochę niepewność i dowiemy się co się kryję w naszych brzuszkach :) A moja dzidzia też była taka ruchliwa że zdjęcia nie można było zrobić :)
 
Mantezowa mi emek 2malych nie pozwala umyc a jeszcz eprzed ciaza ciezko mi si ebylo zebrac zeby umyc 5 a 17!!!to juz makabra!!!
Martuisa i słuszna decyzja bo szkoda zeby cos Ją zaś złapało!
 
Cześć dziewczyny ja nadal jestem chora masakra czy to mi kiedyś przejdzie dzisiaj cały dzień przeleżałam w łóżku i żadnej poprawy na razie nie ma. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.
Joasia_85 cierpliwości jeszcze trochę niepewność i dowiemy się co się kryję w naszych brzuszkach :) A moja dzidzia też była taka ruchliwa że zdjęcia nie można było zrobić :)

Racja, racja ja moge czekac bylebym wiedziala, ze Dzidzia jest zdrowa i ladnie sie rozwija:)A te nasze Malenstwa podobne:-Dskoro ich mamy znalazly wspolne cechy to i one tez postanowily;)
 

Maybebaby niestety nie wszystkie leki bez recepty mozna brać...dlatego ja jestem zdania, ze wszystko należy konsultować z ginem... nie mozna np aspiryny...

Pajka, ale ja nigdzie nie napisałam, że wszystkie leki bez recepty można brać. Pisałam, że mój ginekolog dał mi zielone światło na krople do nosa bez recepty oraz na tabletki do ssania by wyleczyć infekcję niż powikłania. Nigdzie nie wspomniałam że wszystkie leki. Nie napisałam, że jest to 100% reguła. Poradziłam więc by dzwonić do swojego lekarza z konsultacją brania leków bo on zna przebieg ciąży a nie pytać farmaceuty, który z założenia powie, że nie wolno. On nie weźmie takiej odpowiedzialności. I broń Boże ja nie biorę odpowiedzialności za radzenie komuś, że ma coś łykać. Każda ciąża jest inna i jeśli chodzi o leczenie, należy pytać się swojego lekarza a nie brać to co radzi koleżanka z forum :)
 
Pajka, ale ja nigdzie nie napisałam, że wszystkie leki bez recepty można brać. Pisałam, że mój ginekolog dał mi zielone światło na krople do nosa bez recepty oraz na tabletki do ssania by wyleczyć infekcję niż powikłania. Nigdzie nie wspomniałam że wszystkie leki. Nie napisałam, że jest to 100% reguła. Poradziłam więc by dzwonić do swojego lekarza z konsultacją brania leków bo on zna przebieg ciąży a nie pytać farmaceuty, który z założenia powie, że nie wolno. On nie weźmie takiej odpowiedzialności. I broń Boże ja nie biorę odpowiedzialności za radzenie komuś, że ma coś łykać. Każda ciąża jest inna i jeśli chodzi o leczenie, należy pytać się swojego lekarza a nie brać to co radzi koleżanka z forum :)


tak tak zgadzam sie, ale np nie wszystkie tabletki do ssania mozna... nie mozna np cholinex-u brac... tymianku i podbialu rownież... a tez jest do ssania...mozna tylko tamtum verde bo kiedys juz pisąłas, ze mozna do ssania wszystkie i własnie mialam Ci juz wtedy napisać :):)
 
reklama
Demetrios- co za ludzie jak można Cię zmuszać do pracy na L4 :wściekła/y: gratuluję 1kg :-)
Fasolka- tulam :rofl2:
Mantezowa- 17szt. okien?? o rajuśku aż tyle. :eek:
Martusia- dobrze że mała wraca do zdrowia, teraz przez te pogody to choróbska krążą w powietrzu, nie ryzykuj z tym przedszkolem :no:
Joasia- super, że z Maluchem wszystko dobrze, cieszę się niezmiernie, a na płeć przyjdzie czas :laugh2:
Pajkaa- najważniejsze, że maść nie będzie szkodziła Szkrabowi :-) a mi piwo strasznie śmierdzi, a zawsze tak lubiłam :sorry:
Anmika- kit z oknem, najważniejszy jest teraz Dzidziuś i jak chce żeby mama leżała, to nie marudzić tylko leżeć!! :tak:
Brygitte- zdrowiej, zdrowiej ;-)
 
Do góry