reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Staram się Dziewczyny... ale mi się wydaje, że za wcześnie zaczęłam się cieszyć.

No dobra. Co ma być to będzie. Nie ma co się zamartwiać na zapas.

Jak spędzacie sylwestra? Komuś II "popsuły" plany na zabawę?
 
reklama
Ja miałam plany łóżkowe ale ostatecznie jedziemy do moich rodziców. Będzie siostra z narzeczonym, więc posiedzimy, pogadamy, pośmiejemy się.... Tak trochę geriatrycznie hahaha
 
Ja mam Sylwestra z Młodym w domu ;-) mąż w pracy na nocke, wiec II nic nie zmienila, juz dawno wiedzielismy ze tak bedzie :-)
 
Oficjalnie się w Wami witam Drogie Ciężarówki wrześniowe :) Mam nadzieję,że spędzimy razem spokojne 8msc :) Przeniosłam się do Was z sierpniówek. Moje Maleństwo jest już na swoim miejscu. Jest maleńkie- mniejsze niż wynika to z daty krwawienia. Ale to jest mój pierwszy cykl beztabletkowy, więc owulacja tak naprawdę nie wiadomo kiedy nastąpiła. Mam nadzieję,że te 1,5tyg później i stąd wielkość mniejsza. Pozdrawiam Was pełna optymizmu i wiary,że wszystko jest dobrze.

Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Oficjalnie się w Wami witam Drogie Ciężarówki wrześniowe :) Mam nadzieję,że spędzimy razem spokojne 8msc :) Przeniosłam się do Was z sierpniówek. Moje Maleństwo jest już na swoim miejscu. Jest maleńkie- mniejsze niż wynika to z daty krwawienia. Ale to jest mój pierwszy cykl beztabletkowy, więc owulacja tak naprawdę nie wiadomo kiedy nastąpiła. Mam nadzieję,że te 1,5tyg później i stąd wielkość mniejsza. Pozdrawiam Was pełna optymizmu i wiary,że wszystko jest dobrze.

Szczęśliwego Nowego Roku!
witaj gorgusia :-) i zachęcam do pisania...
 
Dziewczyny wstąpiłam na chwilkę żeby Wam złożyć życzonka noworoczne, żeby 2012 rok był lepszy niż poprzedni i żeby nasze maluszki w brzuszkach zdrowo rosły!!!:-)
Pozdrawiam!;-)
 
wszystkiego dobrego w nowym roku by ten nadchodzący rok był o 150% lepszy od poprzedniego. Zdrowia pieniędzy pomyslności zgody i wszystkiego co do szczęścia jest potrzebne! Oraz zdrowych pięknych różowych urodzonych bobasów


Jednak moje plany sie zmieniły i dziś jedziemy do znajomych . Piotrek sobie wreszcie wypije to będziemy u nich mocować . Jedzonko zrobione zostało tylko zrobienie sie na wmiare ladne dziewczę

Witam nowa mamusię
 
reklama
hej Wszystkim dzisaj testowalam 2 GRUBE KRECHY :-) ,termin na 5 wrzesien czy moge tez dolaczyc :-D .I milego tzn .szczesliweGO NOWEGO RokU .
 
Do góry