reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Oficjalnie się w Wami witam Drogie Ciężarówki wrześniowe :) Mam nadzieję,że spędzimy razem spokojne 8msc :) Przeniosłam się do Was z sierpniówek. Moje Maleństwo jest już na swoim miejscu. Jest maleńkie- mniejsze niż wynika to z daty krwawienia. Ale to jest mój pierwszy cykl beztabletkowy, więc owulacja tak naprawdę nie wiadomo kiedy nastąpiła. Mam nadzieję,że te 1,5tyg później i stąd wielkość mniejsza. Pozdrawiam Was pełna optymizmu i wiary,że wszystko jest dobrze.

Szczęśliwego Nowego Roku!
gorgusia, na kiedy Ci wychodzi termin?
hej Wszystkim dzisaj testowalam 2 GRUBE KRECHY :-) ,termin na 5 wrzesien czy moge tez dolaczyc :-D .I milego tzn .szczesliweGO NOWEGO RokU .
witam!
i zapraszam do pisania :-)
 
reklama
Do dupy taki sylwester... zresztą taki sam od trzech lat...

Ale mimo to najlepsze życzenia noworoczne... Przede wszystkim życzę Wam i sobie spokojnych 9 miesięcy, zdrowych dzieciaczków i łatwego porodu :-D
 
No to witajcie w Nowym Roku!!! :-)


przed chwilą się dowiedziałam, ze kolezanka(miala termin na styczen) urodzila corke 45 min przed połnocą :-) tak więc oby nam wszystkim ten rok przyniosł same pozytywne rozwiazania!!! ;-)
 
Witam w Nowym Roku! Jak się czują Wasze brzuszki? Mnie od kilku dni pobolewa w jajnikach, w pierwszej ciąży też tak miałam. Do lekarza zamierzałam wybrać się ok.10 stycznia, bo w pierwszej ciąży poszłam za wcześnie, nic nie było widać i przez tydzień się stresowałam:/ Ale jeśli brzuszek nadal będzie pobolewał to dla pewności jeszcze w tym tygodniu pójdę na konsultację. Pozdrawiam!
 
Witaj liudka!
Mi się w nocy udało, Tom przespał wszystkie petardy, nawet te pod jego oknem :-) Ja wytrzymałam do 1:00 z dwoma kubkami kakao, czekoladą i filmem :-) Niezły Sylwester hahaha
milego dnia!
 
Witajcie w Nowym Roku :) W życiu tyle śledzi z cebulką i ogórków konserwowych nie zjadłam ile na imprezie Sylwestrowej. W sumie nigdy śledzi nie lubiłam, a tu taki na nie mam apetyt :D
Co do mojego terminu to w sumie jeszcze mi nic lekarz nie powiedział, za dwa tygodnie mam wizytę i mam nadzieję,że wtedy mi powie. To będą stresujące dwa tygodnie...
 
reklama
a ja chodzę i beczę bez powodu, a jedyną osobą jaka mnie rozumie jest mój kot... :-(
hahahahahaha :-D:-D:-D Taka huśtaweczka :-D;-):-D Unormuje się!
Mi się w nocy udało, Tom przespał wszystkie petardy, nawet te pod jego oknem :-)
Tycia też na szczęście przespała wystrzały... i ogólnie fajerwerki nie przypadły jej do gustu (kilka wcześniej dla dzieci odpaliliśmy), wystraszyła się huku i już "gwiazdeczek" oglądać nie chciała.
Witajcie w Nowym Roku :) W życiu tyle śledzi z cebulką i ogórków konserwowych nie zjadłam ile na imprezie Sylwestrowej. W sumie nigdy śledzi nie lubiłam, a tu taki na nie mam apetyt :D Co do mojego terminu to w sumie jeszcze mi nic lekarz nie powiedział, za dwa tygodnie mam wizytę i mam nadzieję,że wtedy mi powie. To będą stresujące dwa tygodnie...
Ze śledziami to przystopuj. To surowizna jest. Pozwolę sobie cytatem rzucić: "Należy uważać na surowe, marynowane w solance lub wędzone na zimno produkty rybne. Sushi, saskimi, solone śledzie, filety z pstrąga i wędzony łosoś mogą być źródłem zarażenia listerią czy toksoplazmozą, nicieniami czy innymi pasożytami. Jadaj więc raczej pasteryzowane produkty rybne".:nerd:
 
Ostatnia edycja:
Do góry