reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja też jak trzeba to antybiotyk nie ma co się bawić a jak pluje to w zastrzyku jak trzeba to trzeba.
Lotka jakie ty cudeńka robisz ze ka wcześniej nie widziałam
 
reklama
Lotka cudenka :-)

Lilijanna to Was hurtowo wzieło :eek: zdrowka :tak: my sie na razie jakos trzymiemy az sama jestem w szoku :cool2:

No ale zeby nie było za spokojnie to młoda zahaftowała mi całe łozeczko i wszystkie miski z ktorymi spi :eek: zjadła mleko odbiło jej sie i jak poszło to ech ..ale kawałek pomaranczki był w tym mleku widocznie nie pogryzła i jej siadło gdzie nie trzeba :shocked2:bo po akcji wesoła i nic jej nie dzieje sie wiecej zobaczymy jak w nocy oczywiscie była juz wykapana :-p i z powrotem do wanny ;-) Teraz spi :-)
 
No my juz po wizycie :-) matka jednak nie osłabła :-p Patce po poł roku stania w miejscu waga drgneła a raczej ruszyła bo z 10 kg wskoczyła na 11 kg.Ciemie zarosniete praktycznie młoda rozwija sie bardzo dobrze mowi duzo i jest ''bardzo komunikatywna " :-D no tak jak porzadek robiła ze starszymi nawet dziecmi w poczekalni da sobie dziecko rade w zyciu :-D:-D no i ogolnie wszystko ok .Teraz jeszcze w przyszłym tyg wizyta u neurologa kontrolna .

No a Dorota coz chyba potrwa zanim zdiagnozuja o co z nia chodzi narazie dostała dzis skierowanie na nastepne badania no i czekamy na wizyte u hematologa 14 marca .
 
My mamy 11,8 kg. Od jakiegoś już czasu i waga do góry nie idzie.

Antybiotyk działa, jest o niebo lepiej.

Weronika nauczyła się zdejmować rajstopy i getry oraz skarpety. :dry: Na chwilę obecną uważa to za najfajniejszą zabawę. W przeciwieństwie do mnie. :sorry2:
 
reklama
Lilijanna Weronika zdolniacha Patka skarpetki sciaga namietnie ale rajtki tylko naciagnie nawnerwia sie i chodzi z takimi flakami naciagnietymi :-D
 
Do góry