reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzieciaczki to małe rozrabiaczki ;-) Mój wiecznie coś kombinuje, by sobie chociaż poleżał chwile to nie... wiecznie gdzieś pędzi, wstaje, podnosi, przesuwa...
Pogoda dalej jest piękna a ja na plaże nie chodzę bo jak w piekarniku tam jest... Nie wiem co robią inne mamy że wytrzymują na plaży i to jeszcze z małymi dziećmi. Ja mam plan by któregoś dnia tak po 17 pójść i sobie posiedzieć, odpocząć ;-)
 
reklama
Witam
Co tu tak pusto? Dziewczyny gdzie jesteście? U nas dziś chłodniej, upały podobno na razie dadzą sobie spokój. Niby dobrze, ale jak patrzyłam na pogodę to u nas pokazuje 19 a nawet 15 stopni :szok:. Ze skrajności w skrajność :happy2:.
Poza tym weekend szybko nam minął, byliśmy w Poznaniu u mojej siostry. W niedzielę wybraliśmy się na termy. Było super, Starszak uwielbia wodę, więc pływał, nurkował, zjeżdżał na zjeżdżalni, itp. Maluch był pierwszy raz w tak dużej wodzie i szalał jak nie wiem co. Kładł się na wodę (oczywiście podtrzymywany przeze mnie) raz na brzuch, raz na plecy, machał rękami, nogami, pluskał i piszczał z radości. Po powrocie do domu padł i spał 2,5 godziny.

Fasolka trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i brzuch przestał boleć &&&&&&. Daj znać po wizycie, bo sama się stresuję.

Idę chałupkę ogarnąć..... pa
 
moj komputer sie zawiesil ale z zmina :wściekła/y:, wczoraj musielismy ogrzewanie wlaczyc, nie dosc ze chmury , pada to jeszcze sliny wiatr, zyc nie umierac.:no:
fasolka boli cie jak na okres? bo mnie tez tak pobolewa ale nie ciagle , tak dziwnie jakos.ciewaka jestem co lekarz powie.
 
fasolka
kciuki za wizytę


perell
dzięki za inspirację
też młodą władowałam do wanienki na balkonie i było super
a wcześniej w basenie dmuchanym było darcie
nie wiem czemu
woli się gnieść w wanience
 
Witam się po pięknym weekendzie w pochmurny poniedziałek :-(
Mam najbardziej uparte dziecko świata!!! ,maż mówi ze po mamusi :zawstydzona/y:
tydzień temu bylismy na konsultacji u lekarza bo mala nie raczkowała tylko pełzała i ciągła się tylko jedna strona ciała wiec spanikowani rodzice wywalili kasę na prywatna wizytę aby usłyszeć ze cytuje "córka rozwija się świetnie ruchowo bez zarzutu wszystko przyjdzie z czasem nie panikować" i co zrobiła moja córka dzień po wizycie zaczęła raczkować a od wczoraj staje przy wszytki na czym może się podciągnąć:szok: już liczę siwe włosy
Wiec mam pytanie co ubieracie dzieciaka na stopy bo moja strasznie ślizga się na skarpetkach ????
A żeby mamie niebyła za nudno idą nam trojki i trzonowce :szok:
Kciuki dla potrzebujących
 
Hallo Kobitki!!!
Fasolka trzymam kciuki! Verita mnie z Adi brzuch, i to mocno bolał do 4 miesiąca.
Mell ja używam takich z H&M H&M BUTY SKARPETKI MOKASYNY HELLO KITTY 22/23 (3328413923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., i zadowolonam bardzo:-)
Awersja pięknie wyglądacie!!! Ostatnio Antosie pokazałaś jak miała chyba ze 3 miesiące! Niedobra TY;-)
U nas były upały, teraz jest zimno. Obecna wersja jest o wiele przyjemniejsza w nocy
Adi od piątku raczkuje :) tak sobie na czworakach stała, stała i nagle poszła:szok: Matka się poryczała, a co tam.
 
mell
ja nic Antosi nie zakładam na stopy.
Wyrodna jestem i ciągle chodzi boso.

axa
gratki raczkowania

fasolka
mnie 2 pierwsze trymestry non stop brzuch bolał
takie jakby skurcze były
całą ciążę na nospie przechodziłam
ja tam wierzę, że będzie u Ciebie wszystko dobrze
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

O a co tu taka cisza kompy Wam popadały z upałow :-p;-) U mnie nieciekawie jutro mam wizyte ale brzuch mnie boli dosc mocno zobaczymy :cool:

&&&&&&& za wizytę

Witam się po pięknym weekendzie w pochmurny poniedziałek :-(
Mam najbardziej uparte dziecko świata!!! ,maż mówi ze po mamusi :zawstydzona/y:
tydzień temu bylismy na konsultacji u lekarza bo mala nie raczkowała tylko pełzała i ciągła się tylko jedna strona ciała wiec spanikowani rodzice wywalili kasę na prywatna wizytę aby usłyszeć ze cytuje "córka rozwija się świetnie ruchowo bez zarzutu wszystko przyjdzie z czasem nie panikować" i co zrobiła moja córka dzień po wizycie zaczęła raczkować a od wczoraj staje przy wszytki na czym może się podciągnąć:szok: już liczę siwe włosy
Wiec mam pytanie co ubieracie dzieciaka na stopy bo moja strasznie ślizga się na skarpetkach ????
A żeby mamie niebyła za nudno idą nam trojki i trzonowce :szok:
Kciuki dla potrzebujących


Kupuje skarpetki antypoślizgowe Skarpetki antypoślizgowe 6-12 mies. BabyOno a jak ciepło to boso :) Ostatnio T kupiła kilka par w Realu, takie paputki jak Axa pokazała sa w Rossmanie skarpetki też
 
reklama
Awersja a bardzo proszę ;-) Ja nie mam baseniku więc wanienka to zastępstwo

Mell ja tak jak Kasieq zakładam skarpetki anytpoślizgowe, są do kupienia chyba w każdym dziecięcym. Miałam te mokasyny co Axa ale mojemu one się zsuwały więc leżą i czekają na lepsze czasy ;-)

Fasolka mnie też brzuch bolał! Oby było wszystko dobrze! Trzymam kciukasy!!

Widziałyście że w Lidlu od czwartku będzie piękna sukienka niebieska z góry rozjaśniana za 39,99! Ja na nią poluję i będzie mi bardzo przykro jak nie będzie mi pasować
 
Do góry