reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam z rana:-)z kawa a co ;-) ogarnac chałupke musze i na zakupy jak codzien nie wiem gdzie to wszystko znika :-p:-D znaczy wiem ale gdzie to sie temu mojemu chudzielcowi miesci to jest pytanie :szok::-D
Moja mała to az sie trzesie jak w zasiegu jej łapek niechcacy znajdzie sie pilot telefon itp turbo przyspieszenia dostaje:-Da zabawki no coz madra matka kupiła piramide w ikei drewniana i ta teraz łapie kulke z gory w łapke i wali po panelach:szok:i jak cos sie jej wezmie co w łapkach sie znalezc nie powinno to histeria taka ze szok:cool2:

Kasieq no moj chce a ja wacham sie najpierw do gina sie wybiore zrobie badania i porozmawiam z nim bo nie wyobrazam sobie nastepnej lezacej ciazy zobaczymy ....No my czekamy na te wynki a tu cisza :dry: dzieki za &&& Duze te moje dzieciaki i choc widze ze bardzo mała kochaja a ona jak ich widzi to sie tak cieszy ze szok :-Dale to niestety duza roznica wieku i dwa zupełnie inne swiaty ...

Lilijanna własnie tak z moimi było Dorota tak od Szymona łapała wszystko fajnie jak maluch ma towarzystwo do zabaw itp nagrywaj i wrzucaj poogladamy ;-)
 
reklama
My po wizycie tylko katarek gardło i reszta czyste a kaszel z kataru ;-) i kluska moja wazy 8500:szok::-D jak nie przybierała tak nadgoniła;-).Spacery mozemy uskuteczniac jak najbardziej :-) a i powiedziała mi zeby uwazac i nie przegrzewac dziecka bo jak była na spacerze to połowe matek by musiała objechac ;-)słowa mojej pediatry bo tak dzieci naubierane przy temp +20 C nam to nie grozi bo ja raczej chłodniej niz cieplej ubieram;-):-p .Spadam obiad robic a potem na spacer u nas cieplutko tylko pochmurnie

Ja to nieraz się boję z małym wychodzić na osiedle, bo najlżej ubrany ze wszystkich. I bez czapki. A inne dzieci nawet jak jest 25 stopni to w czapkach na uszy, rajstopy pod spodniami, przykryte kocem, normalnie szok. Miny innych mam i babć - bezcenna, jak widzą moje dziecko. I te pytania "bez czapki???"
Byłam w zeszłym tygodniu u laryngologa z nim i pytam babkę o czapkę, ona mówi że jak jest ciepło to absolutnie nie ubierać, w ogóle mam ubierać dziecko tak jak siebie, traktować go jak dorosłego, żadna 1 warstwa więcej bo to nie noworodek. Pediatra mówi mi to samo. Zakaz przegrzewania dziecka.

Przepraszam że wszystkim nie odpiszę ale wpadam czasem i ze 3 strony do tyłu podczytam, potem muszę już kończyć, ale myślę o Was i o wszystkich pamiętam :) buziaki dla Was
 
Hallo Kobitki!
Pies u góry wyje, i zaraz ja zacznę wyć:cool:
Adi całą noc męczyła się z katarem, a ja razem z nią, bo najlepiej czuła się na rączkach u mamusi.
Na poprawę humoru poszłam sobie do kumpeli i nakupowałam całą torbę ciuchów po jej córce dla Ady. Jest prawie równo rok starsza, bo z sierpnia 2011, więc porowo rzeczy pasują, i jest większa od Adi (czytaj szersza) więc ciuszki starczą na dłużej. A jak mi pokazała co ma w szafie na ten sezon, no to już sobie ciuchy zaklepałam. Jak miło:-)
Jak na razie BB fajniejsze, bo czytelniejsze, jeszcze totalnie zagubiona jestem na FB, i muszę się pouczyć, żeby na topie być:-) Z BB na pewno nie zrezygnuję, bo jak pomyślę, że nie miało już by być naszego "września" to aż mnie w dołku ściska!
Fasolka mój syn maturę teraz zdaje, z rozszerzonym angielskim, ja to mam dopiero stresa! Ja właśnie też tak myślałam, starsi wychowywali się razem, różnica dla Kaca za duża, a jeszcze oni mieszkają w Pl, a on sam będzie w DE. Take były jedene z argumentów, żeby przekonać M do rodzeństwa młodszego dla Kaca
 
Witam po dłuższej nieobecności u nas caly zeszly tydzien to był poprostu ARMAGEDON:-(Mala caly zeszly tydz wymiotowala w czwartek ja do niej dolaczylam w piatek moj maz wiec weekend mielismy do d... :-(A ja caly pon prubowalam doprowadzic dom do porzadku i puscilam rekordowa ilosc pran :szok: pomalu wychodzimy na prosta tylko niech juz wyjda nam te zeby bo meczymy sie juz 2 tydz.
Dziewczyny co dajecie na zeby jesli naprawde jest zle ???
 
mell, o rany współczuję. Ja na ząbki stosuję camillę i dentinox, no i lulanie na rąsiach, ot jedyne co można chyba zrobić.

Sprzedałam laktator na allegro i jestem chepi :-)

Poza tym wkurzam się, bo mam po sąsiedzku taką babkę co opiekuje się wnukiem i jak ją spotykam (o zgrozo) na spacerze, to ona wiecznie się czepia i poucza mnie, tak jakbym tego potrzebowała. Nie chcę używać obraźliwych zwrotów ale zauważyłam że "starsze panie" widząc młodą mamę (choć jestem już po 30 ale nie widać) uważają, że na pewno taka młoda mama sobie nie radzi, czują misję by ją naprostować, pouczyć i wleźć na głowę z radami. Często nie mają racji, ale że odchowały już w ten sposób x dzieci, to ja jestem głupia a one mądre.
Doszło do tego że faktycznie boję się wyjść na spacer żeby tego babsztyla nie spotkać, bo nie mogę jej słuchać.
To się wyżaliłam.

A poza tym to mnie coś natchnęło i cofnęłam się pamięcią do naszych forumowych początków. Mamy przecież tutaj kilka aniołkowych mam, które nie doczekały się wrześniowych dzieciaczków. Sprawdziłam, że większość z nich jest już w kolejnych ciążach :) w tym dwie z nich to chyba kwietniówki o ile się nie mylę, więc już rodzą, a kolejna jest razem z Mafu na listopadówkach. To w sumie pozytywne wieści, a ja się czasem zastanawiałam co tam u nich. Tak, jestem sentymentalna :tak:

Dzieć mi ostatnio długo śpi, np teraz śpi już 2 godziny i dzięki temu mogłam tu zajrzeć. Ale nie cieszę się, bo wyniki usg głowy ma niedobre i trochę to wszystko mnie martwi. Łapie się tak dziwnie rączkami za uszy i głowę, a laryngologicznie jest zdrowy. Mój mały smyczek elektryczek...
 
Hej
Przy kawce się witam :) Czekam aż Lenka się obudzi i ruszamy na spacerek bo takie piękne słoneczko to dziś pójdziemy się pohuśtać :)

Maybybaby i Max mają się bardzo dobrze :) Dominika ma z nami kontakt na FB

Kasia też ostatnio wspominałam nasze aniołkowe mamusie i okazało się że jest ich więcej niż się ujawniło :/ pamiętam Gdyniankę i ona też już nową fasolkę ma 11tg :) , kilka tak jak pisałaś już w kwietniu mamusiami zostało (jedna z mojego miasta) :)
Wiele mamusiek po porodzie już do nas nie zawitało, szkoda takie liczne grono było :) Jestem ciekawa jak radzi sobie Misia3000 jedyna wrześniowa mamusia bliźniaków, Cloudynka z Zuziaczkem też gdzieś zaginęła


O ząbkowaniu https://www.babyboom.pl/forum/dziec...cja-i-sen-naszych-maluszkow-62562/index8.html
 
mell ojej to nie wesolo bylo ,ale najwazniejsze ze juz lepiej:tak:

Fasolka moje tez takie chude...tyle ze On to taki niejadek od malego

Kasia P-P Moja tez ma zly wynik usg glowy ...a co sie dzieje u Huberta?

Axa pochwal sie ciuszkami ...:-)
 
reklama
czyli sa i blizniaki u nas? tak myslslam ze brakuje nam.
My tez sie bedziemy starac o jeszcze jedno dziecko wlasnie dlatego zeby corka jedynaczka z wyrosnientym bratem nie byla, bo to w zasadzie samotne takie dziecko mam nadzieje ze sie uda.
A co do ubioru to ja tez lekko i nie przegrzewac bo ostatni katar to z przegrzania z powodu popsutej klimatyzacji( nie moja wina)
 
Do góry