reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Hallo Kobity!
Tak sobie przejrzałam listę wrześniowych dzieci, i ile mamuś się nie odzywa:-( A Lotka nasz Modek to na FB też, czy W ogóle się nie odzywa?
Marlena Malutka Piękna:-)
Fajnie w Pl tyle wolnego, tu tylko środę mamy wolną:crazy: no ale na pocieszenie w następnym tygodniu też wolne, plus Kaci ma na dwa dni zamknięte przedszkole :)-D) i później dwa dni wolne z powodu czegoś tam.
Adi zakatarzona, a najśmieszniejsze jest to, że Kaci przyszedł z przedszkola z katarem, zaraził Adi, a na drugi dzień już nic nie miał, a ona przeziębiona. Noc masakra marudowa:baffled:, a ja wyglądam jak zombi!
 
reklama
WItam Mamuski!

U Nas goraczki od wczoraj nie ma. Za to jest niesamowita niechec do mleka i zupki. Kaszke jakos je,ale tez nie za specjalnie. Zastanawiam sie czy to moze chore gardelko, czy jednak na zabki,a moze jakis wirus ?! nie znosze tych chorobsk.

Duzo zdrowka dla Maluszkow !!!

Marlena - sliczne oczy ma twoja Ksiezniczka!!!!!

Milego dnia!
 
Witam!
Mój Mały drugą noc też nie śpi, tzn. bardzo często się budzi. Próbuję oszukać go smokiem, dać wodę, ale wszystko działa tylko na chwilę i zaraz bręczy od nowa. A ja tak spaceruje łóżko-łóżeczko i daje smoka, potem jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz. Masakra! Chyba też wyglądam jak zombi. Nie wiem czemu Mały tak marudzi, o co mu chodzi, ale pomaga tylk cycek, choć wcale mu nie chodzi o picie, bo pomymla i śpi. Chyba po prostu przyzwyczaił sie do mamusi i tyle!
Pogoda też do bani, słońca nie ma, zanosi się na deszcz, klimat akurat na drzemkę. A ja jedno pranie w pralce, drugie czeka, sznurki pełne prasowania, obiad niezrobiony. Aaaaaaaaaaaaaa brak chęci! Idę jednak zmusić się do roboty, póki Mały drzemie. Pozdrawiam gorąco!!!
 
Witam was wariatki. Co tu taka cisza? Adasiowi od wczoraj ropieje oczko i katar mial lekki. Umowilam sie na dzis do lekarza niestety mój rodzinny jest na wakacjach wiec idziemy do innego I trochę się boję że nas zignoruje bo wiele opinii niepochlebnych o nim chodzi. Dlatego biorę męża ze sobą, trudniej mu będzie nas splawic.

W oczku gluta zobaczylam od rana ale dopiero sie rozkrecilo wszystko na spacerze a dzis juz trochę lepiej więc zastanawiam sie czy to nie na tle alergicznym na pylki... ehh. Głupia się nawet poplakalam bo to strasznie wygladalo jak sie dziecko obudziło z wielkim, zaklejonym okiem.

Poza tym pogoda do pupy. A w domu mam armagedon.

My termometr mamy z miękka końcówka za chyba 7 pln swietnie sie spisuje. Musielismy taki kupic bo położne I pielegniarki co nas odwiedzaly w domu nie tolerowaly innych wynalazków i chyba taki jest najlepszy.

Napiszę wam co tam mi wymyslili.
 
Anmika ja tak również sobie spacerowałam w nocy, a co tam M mówi, że schudnę:crazy: W końcu młodą wzięłam do siebie, dało tylko tyle, że nie musiałam chodzić, budziła się dalej.
Ayni no to witamy w gronie smarków:rofl2: Młodej oko nie ropieje, ale za to łzy ciurkiem jej lecą.
 
Witam, u nas tez smarki po pas :szok: do tego slub odwolalam i dzis sie dowiedzialam ze moze uda sie cos zalatwic. Krecenie chyba powinnam do pracy wrocic bo zacynam wymyslac :no:
 
zdrowka dla potrzebujacych...
Dziekujemy za te piekne oczy(chociaz ja nie wiem ) co w nich takiego jest ze kazdy na nie zwraca uwage;-)U syna to zawsze byly piekne oczy (bo On rzesy ma jak sarenka)

Moja mala tyz ryczy ale tak troche cwano bo jak mama przytuli i na raczki wezmie to placz ustaje:crazy:
 
Zdrówka dla Maluszków dziewczynki!

U mnie słoneczko wyszło niedawno, wczoraj cały dzień padało.
Lecę zaraz na dwór.
Axa zakładaj FB tam to sie dopiero dzieje :)
 
My po wizycie tylko katarek gardło i reszta czyste a kaszel z kataru ;-) i kluska moja wazy 8500:szok::-D jak nie przybierała tak nadgoniła;-).Spacery mozemy uskuteczniac jak najbardziej :-) a i powiedziała mi zeby uwazac i nie przegrzewac dziecka bo jak była na spacerze to połowe matek by musiała objechac ;-)słowa mojej pediatry bo tak dzieci naubierane przy temp +20 C nam to nie grozi bo ja raczej chłodniej niz cieplej ubieram;-):-p .Spadam obiad robic a potem na spacer u nas cieplutko tylko pochmurnie
 
reklama
:-)Bebe mam FB, ale nie kumam:-) Kiedyś założyłam konto, bo chciałam coś obejrzeć i musiałam mieć FB.
Niech no mi któraś odezwie się za priv, podam konto na FB zobaczę czy moje szare komórki ruszą ten temat:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry