reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Anmika[/B] – nie możesz też jeść jaj, wołowiny, szynek, są sklepy specjalne z żywnością dla alergików, troszkę ceny wyższe, ale za to fajny wybór, co do smaku to różnie. Możesz też jeść potrawy jak wegetarianin. :tak: Ale i tak współczuję przez duże "W":sorry2:

Tak się właśnie zastanawiam czy on ma tą skazę, czy co to jest? W czwartek miał dodatkowo bardzo czerwone te policzki, a przecież ja odstawiłam nabiał to gorzej nie powinno chyba być, nie? Lekarka dodatkowo zauważyła lekkie chrosty na brzuszku na wysokości zapięcia pieluchy i nad kolanami. Stwierdziła, że może to być uczulenie na lek Bactrim lub na płyn Dzidziuś. Kazała odstawić zaraz lek i do dzisiaj powinno być lepiej, a jak nie to trzeba próbować z płynem (ona raczej to obstawiała). Policzki dziś nie są już czerwone, ale dalej są szorstkie krosty, na brzuszku też nie zniknęły. Dodatkowo dziś zobaczyłam, że ma też na brodzie, tak nisko - a miał dziś założoną taką bluzkę z golfem jakby - więc może to faktycznie ten płyn? Spróbuję. No i od dziś definitywnie odstawiam ten nabiał, bo do tej pory nie mogłam pożegnać się z czekoladą. :zawstydzona/y:. Już sama nie wiem czy wydedukuje w końcu od czego to ma? I skąd wiedzieć czy to skaza czy uczulenie na mleko krowie, bo to podobno rożnica? Żadnych innych objawów (przynajmniej na razie) Mały nie ma, tzn. ani nie mam nic w zgięciach kolan czy łokci, ani popękanej skóry za uszami.

edit:
Teraz tak myślę, a może mojemu Małemu pogorszyły się te poliki w czwartek przez to, że zjadłam w Wielkanoc trochę jajek? A z drugiej strony skąd mam wiedzieć, czy nie uczuliło go jakieś jedzenie, bo od ponad tygodnia rozszerzyłam mu nieźle dietę, tzn. dostał dużo nowych produktów, może za dużo naraz? Ach.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję :)
Tak.karnie piersią teraz tak.myślę może dlatego ze żadnych olejkow kremów nie stosuje? Ale zdrowa skóra niby nie potrzebuje nawilzenia. Chyba do lek. Się przejdę.
U nas wiosną w pełni. Słońce gorąca i można na ławce już posiedzieć.
Ha i muszę się pochwalić dziś była coroczną gonitwa koni i ten na którego postawilam wygrał tak z 50 pensów wzięłam ponad 40 funta ;)
Idę spać dobranoc
 
Anmika - musiałabyś wyjść do punktu wyjścia, u nas było już 3 razy mega uczulenia z szorstkimi polikami, padało już hasło skaza białkowa, ale po kolei okazywała się czekolada, orzechy, proszek do prania. Smarujesz Mu czymś to? Ja smarowałam Weronikę żelem, który zawierał parafinę i wazelinę, by to mocno natłuścić, by nie ściągało się i nie swędziało, do tego dostawała Calcium. To co uczuliło to może się utrzymać do 2 tygodni. Ja najdłużej walczyłam z uczuleniem po czekoladzie.
Wróć do proszku/żelu, w którym prałaś wcześniej. Bielizna od razu do pralki, ja w sumie wtedy wrzucałam wszystko jak leci. Przeprasuj ciuszki.
No i poświęć się i odstaw to białko. Skaza to nietolerancja mleka krowiego, ale to faktycznie czymś się różni, musiałabym zapytać koleżankę, bo ona ze swoim synkiem długo walczyła i czasem jeszcze walczy. Sery żółte też idą w odstawkę.

Verita - podaj mi na PW szóstkę w totolotka :-p

Perell - ja bym się nie obraziła za wiosenny deszczyk, byle nie kolejne 2 miesiące. :sorry2:

Właśnie obejrzeliśmy koncert ZZ Top. Super sprawa. :tak:
 
WItam się w niedzielny poranek!

Axa - bezpiecznej i milej podrozy!

Verita - zdolniacha z Ciebie, to sie nazywa miec nosa :tak:

U Nas nic ciekawego. Nadal walczymy z przeziebieniem. Wczoraj bylo u Nas +12'C. Dzisiaj poki co slonko za chmurami juz,ale i tak pogoda o niebo lepsza niz w Pl.

Pozdrawiam!
 
Dzisiaj podniosłam roletki i śniegu w ogródku brak, słońce włazi do domu pełną gębą i gdyby nie -2 na dworze można powiedzieć wiosna. :-)

Myślę, że ok. godziny 12 będzie już ładny plus. :-)

Miłej niedzieli babeczki. :-)
 
A u nas wieje tak że nigdzie się ruszyć nie da.. Ale zamówiłam nowy piękny wózek który miejmy nadzieję będzie chronić od tego wiatru.

Taycia zazdroszczę temperatury!!

Niuniek w końcu pięknie stabilnie siedzi bez kiwania się na boki ;-) Czasem go jednak coś zainteresuje że wyciągnie rączkę i poleci za nią.
W swoim słownictwie ma także baba i dada.
 
Lilijanna a czym smarowałaś Małej te poliki? Jakąś maścią? Ja odstawiłam już nabiał, gorzej było z czekoladą, ale od wczoraj już zero czekolady. Chodzi tylko o to, że duzo może być przyczyn tych chrost, bo tak jak pisałam dużo nowych rzeczy teraz zajada, a i leki brał ostatnio różniste.
 
Anmika tak jak pisze Lilijanna najlepiej wazelina. Może też tak być ze on nie toleruje nie tylko bialko krowie ale każde białko. Też jest taka możliwość ale oby nie .. życzę wam powodzenia :*

Myśmy dziś pogrzebali w ogródku i bez kurtki dało się wytrzymać więc może to już koniec tych paskudnych temperatur.
Buzki wysylam...
Ja ostatnio coś glodna chodzę non stop.. wy tez tak macie?

Verita gratuluje wygranej ;) ja nigdy nic nie wygrywam :( buuu
 
reklama
Do góry