reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ach nie zdążyłam Axy wyszykowac. Mam nadzieję że dala rade biedaczka ;) szczęśliwej podróży. I wspolczuje bo ja nienawidzę jeździć daleko samochodem. Trochę się najezdzilam do Nl i mam traume.

A ja jutro sama w domku bo m pracuje nadgodziny i musi do pracy buuuuu.
Zanudze sie na śmierć.

Kobranoc !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Axa miłej podróży.
Jak to jest z ta skażą bialkowa bo zauważyłam takie suche policzki u małej jakby z siateczka i do tego peknienice za uchem. W nadgarstkach w zgieciu też taka.dziwna skóra. To może być to?
 
hello

axa ja i tak Cie podziwiam ze dalas rade spakowac ja ostatnio jak jechalam na wekend to myslalam ze pol domu zabiore heh, daj znac jak dolecicie
 
Wstałam patrze przez okno i co? zamiast mojej wiosny nadal tony śniegu:dry:Z taką miną będę chyba witac dzień do puki to białe g..wno nie zginie.Sory za wyrażenia z samego rana ale ja już mam naprawde dosyc,jestesmy uwięzieni bo nie ma szans bym z wózkiem wyszła w to bajoro mokrego śniegu którego u mnie nikt nie ma zamiaru odśnieżac.Ach w ogóle głowa mnie dzis boli wstałam jakas zmęczona i bez humoru:dry:To se po marudziłam
Ayni ja też porzucona,Artur pojechał płytki u ciotki układac wróci pewnie około 21
Verita myślę że to może byc skaza.Może spróbuj przez jakiś czas odstawic sobie nabiał,bo Ty chyba karmisz?
 
beacia tule u mnie taka sama pogoda ale musze po oliwke chodzic do przedszkola przynajmniej sobie miesnie wyrobie heh

bylam dzis na dniach otwartych szkoly eh oliwka uczniem...
 
hej

działa mi już konto, wpadłam tylko się przywitać, powiedzieć, że żyjemy. Oliwek już siedzi, zaczyna raczkować. poza tym wyszliśmy w końcu z choroby kwiecień upłynie pod znakiem lekarzy, usg główki, brzuszka i morfologia. ząbków nie mamy nadal.

konto zostawiam, będę czasem wpadać.
pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątków.
buzia :*
 
Beata u mnie to samo. Najchętniej bym przespala cały dzień ale niestety. Adam juz godzine wcześniej wolal mnie do swojego pokoju i cały dzien mi się dłuży.

Pochwale się ze umylam dzis lodówkę i poskladam Adasiowe ciuszki. Ugotowalam obiadek i nakramilam dziecko. Mam dosc. Chyba jakies przesilenie wiosenne.

Jestem wypompowana ta zima..
 
Dziewczyna82 – miałam pisać już wcześniej, gratulacje zęba :tak:
Future – sił, bo jakoś pod wiatr u Ciebie :dry:
Beacia82 – współczuję alergii, u nas konsekwentnie czekolada, orzechy jak spożyją w ilościach większych niż powinnam, a potem się pukam po czole, bo szorstka skóra :zawstydzona/y:
Verita – miłego z mamą czasu :tak:
Fasolka35 – jak egzamin Doroty? :sorry2:
Mell – ja wychodzę z założenia, 3 razy się uderzy będzie wiedzieć. Na ziemi nie ma kabli, gniazdka są póki co poza zasięgiem. W tej chwili musi opanować, że pod ławę wchodzić już nie warto, bo się uderzę, a pod stół można.
Axarai – i zadowolona czy nie? No i szczęśliwej, spokojnej, bez mandatów podróży :tak:
Jasminum82 – super, że chrzciny udane :tak:
*Martusia* - wpadaj częściej niż czasami ;-)
Anmika – nie możesz też jeść jaj, wołowiny, szynek, są sklepy specjalne z żywnością dla alergików, troszkę ceny wyższe, ale za to fajny wybór, co do smaku to różnie. Możesz też jeść potrawy jak wegetarianin. :tak: Ale i tak współczuję przez duże "W":sorry2:


Pobyt w Poznaniu przedłużyliśmy o cały jeden dzień, wczoraj wieczorem wróciłyśmy, póki co to troszkę posprzątane, troszkę pogotowane, spędzamy czas na zabawach i spacerach, słońce za oknem jest to jest nadzieja na wiosnę.

Moje dziewczyny razem się bawią, razem, wspólnie. Super to wygląda. Ale jestem dumna. :-)
 
reklama
kiedy wiosna będzie?? ;-( Wyszłam dziś z Krystianem na spacer z swoją lirą.. i zaraz musiałam wrócić.. buda nie chroniła przed wiatrem nic a nic.
W czwartek ma być aż 8 stopni ale by nie było za pięknie ma padać deszcz! Cudo!

Axa bezpiecznej podróży!
Martusia fajnie że napisałaś, również pozdrawiam Ciebie i syneczka ;*
Tygrysek czas tak szybko leci! A teraz już coraz mniejsze dzieciaczki chodzą do szkoły..
 
Do góry