reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Merlin jupi dla pełzaka ;) mój narazie kręci się w kółko, znaczy brzucha nie rusza, ale w prawo i lewo powoli, jak zegar.

Orzechy w lupinach maja jakies mydliny ekologiczne. synepin czy cos takiego. i normalnie się mydli jak detergenty...no zobaczymy. zdam relacje.
 
reklama
dziewczyny gratulacje dla waszych pełzaków,ale bystre zuchy:tak:
Mój tylko z brzucha na plecy się przekręci i tak jak u Future jak zegar wokół własnej osi.
U nas nocka dzis gorsza niż zwykle,było troche tych pobudek a ile to nie wiem bo byłam nieprzytomna:dry:
Wysiedziałam się w poradni z małym bo tam nie ma zapisów na godzine. Zakupów nie zrobiłam bo jakos się boje z małym po sklepach łazic,wszyscy kaszlą,charczą.Na jesieni był mały i go na zakupy brałam a teraz całą zimę siedzimy nigdzie nie jezdzimy,nawet do teściów bo u nich 3 dzieci w wieku wczesnoszkolnym i wiecznie chorzy.Chłopaki miały katar bo ja przyniosłam zaraze z supermarketu i ich zaraziłam,a drugi raz Alanek przyniósł od mojej mamy bo był u nich.
Merlini co z pracą?czekasz na odpowiedz?
rysiu zdróweczka:tak:a jak tam chłopaki,zdrowe?
Patrysiu zdrówka dla Alanka:tak:
future zdrowia:tak:
stokrotka
zdrowia dla małża:tak:co narozrabiał w pracy?
Miałam cos jeszcze napisac ale starszak woła że muszę szybko isc do niego
 
stokrtoka a co TZ sie stalo??

Merlin ale super

TZ się potknął o jakąś siatkę i wylądował na kolanach no i 1 ma stłuczone :no: ale przynajmniej będzie w domku cały tydzień ;-)

mój junior nie pełza :no: nie przewraca się z plecków na brzuszek :no:
w czwartek mamy szczepienia to zapytam lekarza :tak:

mam pytanko czy wasze bobasy też tak strasznie chlapią w kąpieli:confused::szok:
junior już nawet jak ma mniej wody to i tak potop na podłodze :szok:
nie płacze , nie marudzi, ale chlapie nóżkami i rączkami niemiłosiernie :no:

MAM WRESZCIE FARBĘ DO WŁOSÓW :-D Jasny bursztyn z Loreala ;-) zobaczymy co z tego wyjdzie :baffled:
 
Stokrotka- znam ten ból..do nas też się kobita przyczepiła odnośnie rachunku za prąd jak już nie mieszkaliśmy z 2 miechy..No mój tez tak ma, ciągle muszę mu poprawiać, albo gubi tak że znaleśc nie mogę..ale się wycwaniłam i rajtki mu teraz zakładam:tak: Zdrowia dla M;-)
Fasolka- No ja też właśnie z Arturem wyszłam i jak wróciłam to nie to dziecko:tak:
Gorgusia- ehh znam ten ból. Mnie Arti od dłuższego już czasu jak nie o 6 to o 7 budzi a mój mózg wtedy jeszcze śpi.:-(
Taycia- To chłopisko Ci duże rosnie:-)
Merlin-&&&& za pracę. Ach jak Ci zazdroszczę tego snu! bo mój marudek dzis w nocy jedzenie nadrabiał i budził się co 1,5 h:angry: To super że Krzyś takie postępy robi:-):-), Arti mi sie turla jak sie przewróci z plecków na brzuch tak za chwile robi na plecki po czym znowu na brzuch i tak az zacznie jęczeć że już mu się znudziło:-D
Martusia- No fakt kawalerka dla 2 spoko no ale jak dziecko dochodzi to pomieszczenie sie graniczy z cudem:tak:. hehe bądz twarda nie daj się M a niech sobie zrobi:-D
Beacia- U nas też wirusy szaleją niestey i ograniczam małemu i spacery i kontakty z innymi bo nie ma żartów.. I jak na razie odpukać ale ma katarek, który już ładnie przechodzi. A dzieci koleżanek wszystkie leżą jak nie w szpitalu to z gorączką w domu...

Przyszło nam dzisiaj krzesełko do karmienia. Synuś w siódmym niebie, jak siedział w nim to taka micha ucieszona że szok:-)


Edit.
Stokrotka- Arti zaczął się przewracać z tydzień temu tak że Twój Arturek ma jeszcze czas ;-)
 
Mam pytanie do mamuś cycowych, czy któraś już może ma za sobą przeziębienie???

Trzeci dzień ledwo żyje, mam mega katar, gardło boli jak cholera...

Jak sobie poradzić?? Pani w aptece dała rutinoscorbin 3x1 na dobe + tantum verde na gardło...
Boje się iść do lekarza, bo tam w poczekalni jeszcze jakieś gorsze choróbsko złapię i dopiero będzię.

Dobrze, że dziecię moje wyrozumiałe wczoraj jak poszła spać o 22 to obudziła się tylko na jedzenie o 3 i o 8 i spała do 11.20... tyle dobrego
 
Mafu no juz mu usmazylam niech sie cieszy ;) a troche mi szkoda bo to moje wlasne mieszkanko, wyprowadzilam sie w wieku 19lat. no ale dziecko wazniejsze niz sentymenty...
Izus wiesz ja nie pomoge ale to tak jabys w ciazy byla takie leki mozesz brac. a moze lekarza wezwij do domu na NFZ jest taka opcja.
Stokrotko Oliwier chlapie nozkami a raczkami sciska tate ;)

maluch padl ze zmeczenia. tyle gada i ogolnie papka ucieszona ze sie smieje do M ze ma niewidzialnych przyjaciol :p. troche go podnosze u siebie na kolanach to banan zaraz na twarzy. i pelzanie sie zalacza. wlezie mi za szafke niedlugo :p

wiecie co? troche martwim sie sie u Axarai cos sie stalo...
 
Fasolka - mój też nic nie robi ani się nie obraca,ani nie pełza... ot zaczął sobie coś tam gadać pod nosem i wkładać wszystko do buzi...

Izus - jak karmiłam piersią to najbardziej pomagało mi płukanie gardła solą + gorące mleko z czosnkiem, miodem i masłem.

Merlin - gratki za postępy Krzysia!

Pozdrowienia...
 
*martusia* wiesz co przy wszystkich dolegliwościach, które mi dokuczają nie mam gorączki, wieczorami tylko 37,3 wiec głupio by mi było lekrza wzywać :) ale dzięki, w sumie zapomniałam, że jest w razie czego taka opcja

taycia muszę wypróbować wodę z solą, mleko odpada, bo nie pijam. Myślisz, że miód nie uczuli dziecia a czosnek nie zmieni smaku mleka?? Bo nad tym też już się zastanawiałam, nad herbatą z miodem czy kanapką z czosnkeim dodanym do masła.
 
Ja piłam kilka razy herbatę z miodem i kilka razy nawet sam miód prosto z łyżeczki jadłam właśnie na bolące gardło i nie było uczulenia - a mój podatny na uczulenia
 
reklama
Do góry