reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Future :szok: macie na to jakies ubezpieczenie? Wy chyba w domku mieszkacie i ze tak sie nie bali skurczybyki... Eh...

Monaliza a do nich nie dociera , ze to slub? Mysle, ze powinni to wziac jakos pod uwage no bo co teraz :confused:

Patrysia super, nadajesz sie, tylko gdzie to glosowanie sie odbylo, ze ja jak zwykle nic nie wiem :-D

dostalam update w sprawie pracy : sytuacja nadal taka sama, jestem najlepszym kandydatem, ale pan X zazyczyl sobie jeszcze od rekrutki, zeby sprawdzila w bazie danych czy nie maja nikogo w okolicy z dodatkowym jezykiem francuskim lub niemieckim. 3 jezyki mu nie wystarcza :wściekła/y: a rekrutka chora juz od tygodnia, wroci dopiero w poniedzialek... No ja zawalu dostane, juz przestalam o tej pracy myslec : "co by bylo gdyby" a teraz znow pranie mozgu sie wlacza od poczatku.
 
reklama
Halo;-)
Patrysia- zdrówka!.No i witam w nowej moderatorowej odsłonie:-). No właśnie mi Artur ładnie spi w dzień od 10 śpi do 12-13 potem od 14-15 do 17-18 no i potem już róznie czasem idzie o 20 a ostatni najczęściej 23 jak nie póżniej a pobódka o 7. Próbowałam przestawić tzn. żeby wczesniej wstawał z tej ostatniej drzemki ale to nic nie daje bo on i tak pózniej idzie spać a rano wcale dłuzej nie śpi. Ale w sumie dobrze że chociaż w dzień ładnie śpi
Awersja- Najlepszego!!:-):-) 30 to jak wisienka na torcie- dopiero życia zaczynasz smakować:tak:
Animka-zdrówka!
Future- co za chamstwo!!:wściekła/y: ehh współczuje:-(
Monaliza- kurde to nie ciekawie....ale z racji ślubu to nie powinno być nawet dyskusji
Ayni- to Ci mieszają z ta praca..:crazy:
 
Future pies to dobry pomysł :tak: My mamy Golden Retrievera (łagodny jak baranek), jest duży i do mnie nie wchodzi nawet listonosz bo się boi... Nawet po niektórych znajomych muszę wychodzić bo się boją:-D
 
Dziewczynki, zycie dopiero zaczyna sie po 30 ;-D hahaha

racja, racja!!!

maluszek -oj tam zaraz mezowi:-D

monaliza- no jak to na slub nie dali:szok:

bebe- po mnie tez musialabys wyjsc:) ja mam wredziucha(beagla)

future- wspolczuje

anmika - jak przetestuje to dam znac...ja tez sie zabieralam za to od jakiegos czasu...i tak se dzisiaj pomyslalam ze dzisiaj to ten dzien:-D(sory ze na tym watku)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie zaliczki mamy poplacone. Teraz jego przelozona powiedziala, ze jezeli sam zrobi grafik i poprosi wspolpracownikow o pokrycie jego godzin to sie moze zgodzi (jezeli oni sie zgodza na robienie tylu nadgodzin). To od czego ona do jasnej ciasnej jest w tym biurze????Ale jeszcze do tego wynalazla, ze urlop mozna najdluzej brac na 2 tyg!!!A my potrzebujemy tych 2 tyg na zalatwienie wszystkich spraw przed slubem, a potem tydzien gdzies odpoczac po wszystkim, cz to tak dduzo? Co on ma na drugi dzien po slubie do pracy isc?????????????????? Ide cwiczyc zumbe skalpela killera i co tam jeszcze bo mam tyle zlosci w sobie ze zaraz meblami zaczne rzucac!
 
Dziękuje :))

FUTURE o mamo :0
BEBE my mamy Amstaffa(suczka)i powiem ze głupia jak but hehe a w sęsie takim ż eona do obcego to merda ogonem i happy a szczekac jak sie jej zechce ryje dziuru skacze przez płoty :p takze jedynie swoim wygladem trochę postraszy i to wsio :D ale z drugiej strony jak ktoś zobaczy podkulony ogon albo merdający to tak na pewno nikt się bac nie bedzie :p a że kradzież już u nas była to M tylko grozniejszej rasy wybiera pieski(też i w takich lubuje się)no ale tym razem zonk...wczesniej miał Dobermana i on już spełniał swoje zadania ale łagodny też był :)
MAFU musimy przetrwać to...
AYNI hehe jest watek do głosowania tutaj ;) https://www.babyboom.pl/forum/dziec...f441/glosowanie-na-drugiego-moderatora-63415/
MONALIZA szok szok!i co teraz?
MALUSZEK dziękuje za kfiatuski :))

edit:MONALIZA współczuję...
 
a u nas nawet sie ładnie zrobiło, słonko wyszło, wiatru nie ma, pogoda akurat naspacer. ale jakoś sie obawiam czy wyjeżdżać z moim bolącym gardłem i podwyższoną temperaturą. Ach, szkoda, że nie mam kogo wysłać na przejażdżkę wózkiem :-(
 
Hallo kobitki!!!
Awersja Spełnienia Wszystkich Marzeń!!!! w prezencie daje adres boskiego bloga Styczeń | 2013 | szafa tosi myślę, że też Ci się spodoba. Mnóstwo inspiracji.


Patrysia Gratuluję Modulko:-)


Monaliza, zazdrosny babsztyl na pewno jest!
Zanetka tydzień to farba stała na stoliku w łazience, a kupiona był one miesiąc temu:-)
 
reklama
Do góry