reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Dzieki kobitki wy to potraficie polepszyć humorek:*

M na szczescie chodzi jak w zegarku bo ja taka nabuzowana przez mój humor że bym wybuchła :/

Głowa mi jeszcze pęka :/
 
Tak w ogóle to Gessler robi u nas rewolucje i teściu ze szwagrem robią ławki na dzisiejszą kolacje :))o 18 będzie ;))nie moge się doczekać jak w TV puszcza :p
 
doszłam o co chodzi z uczuleniem u mojego Krzysia dlaczego ono nie schodzi....
wiec moja teściowa ostatnio co 2-3 dni przynosi nam placki ziemniaczane i kilka razy pytałam sie jej czy dodaje jajko bo Krzyś ma skazę i ja nie mogę białka i zarzekła się że nie dodaje jajek ...
Dziś wchodzę do jej kuchni robi placki i widzę jajaka wbite - mówi do mnie weźmiesz sobie placki - a ja że nie bo są z jajkiem i nie mogę bo Krzyś... a ona mi na to "przecież jadłaś a ja zawsze dodaje i co nic mu nie jest - żyje :szok:"
 
reklama
Do góry