reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam Was kochane, tesciowa wziela malego na spacer wiec godzine mam wolne! mam dzis taka załamke,że masakra musze chate ogarnac w saolnie kupaaaaaa prania az w oczy razi a tak bym odespała choc ciut ciut noc...

Dzis moj maly spał od 21 do 24 a potem pobudka co godzine a nawet pol:wściekła/y::-:)-( cyc i koniec raz pil a raz tylko ciumkal uspokoil sie i spal dalej ja go nie rozumiem:-(troche mial nosek zatkany nie wiem czy to go meczylo czy te dziaselka bo palucha mu dalam to zajadal sie nim jakbym byla pewna to dalabym mu czopka...

Dzis mielismy bioderka,no i czeka nas dodatkowe pieluchowanie tetra:-( niby nic ale ja sie poplakalam, pokolocilam sie z moim i mam dosc jestem zmeczona:-( smiejcie sie komentujcie te co maja wiecej niz jedno dzieciatko bo jest z czego,jak mozna z jednym dzieckiem miec dosc? masakraaaaa

Za duzo mam na glowie, nie dosc,że pamietac o lekach jakie i kiedy, to smarowanie go jednym i drugim, jak mial tylko wysypana buzke tak teraz na cialku ma delikatke czerwone kropeczki jak od proszku...uzywamy mleczko do prania LOVELA, zjadlam mandarynke no i nie wiem czy to od niej czy znow cos nie tak:-( nic nowego nie dam rady wrzucac bo ja nie wiem czy to od pokarmu czy nie...niedlugo przestane jesc, czasem tak bym usiadla i zjadla to co chciala:-( a tu nawet slodkiego nie mozna bo wszedzie ten nabial:-( juz sobie nawet wkrecilam,że moze chrupki kukurydziane jemu szkodza bo jem czesto

Palma oj my we wt konczymy 3 miesiace ale nie wierze,że chociazby mały przespi mi w nocy tak 4godz bez cyca:-pohh marzenia...czlowiek jest taki inny jak wiecej pospi, wiecej mam sil... ZDROWKA!!!

Gorgusia u mnie tez wszedzie te wloski:-(a moj tylko steka,że w umywalce pelno a ja sie nie czesze nad nia! masakra, jezusie przez 9 lat nie mialam go dosc tak jak teraz:-( wszystko na mojej glowie!! i jak stekam w nocy,że znow maly chce jesc to on w szoku jakie znow:szok: jak spi jak zabity to slyszy dopiero jak maly glosnooo placze

Zdrowka dla Was i Waszych dzieciaczkow :*:*
 
reklama
Maluszek głowa do gory kazda ma gorsze dni ,wiem ze nie jest łatwo moja miała skaze białkowa do tego refluks i potem azs sie przyplatało i wierz mi nie raz płakałam w poduche ze złosci i bezsilnosci zmeczenia do tego był 2letni Szymon a moj w robocie non stop a po pracy zmeczony:sorry: i wsio na mojej głowie było sama teraz sie zastanawiam jak ja dawałam rade jak teraz jedna Patrycja tak mie wykancza ze padam czasami(fakt ze wtedy byłam duzo młodsza:-p) ,czasami jak mam tak dosc ze najchetniej wyszła bym i niech sie dzieje co chce ale potem zboj mały sie usmiecha i matka cała w skowronkach:cool2: ale lekko nie jest


Patrysia co ty taka bez humorku ... usmiech prosze bo zaraz jakas sniezka wirtualna cie trafie :-p:-D
 
Kochane podpowiedzcie mi ... czy mogę wypić wapno dla alergików karmiąc piersią :confused: firmy zdrovit - nie ma na ulotce przeciwwskazań a w necie też nie bardzo mogę znaleźć

wysypało mnie i mam katar - jestem uczulona na koty i chyba jeden mi sie zakradł do szafy bo włożyłam dziś sweter był w sierści i nie zauważyłam dopiero jak drapać sie zaczęłam to sie zorientowałam ze to nie jest sierść psa :eek: a wapno mi zawsze pomagało tylko nie wiem czy mogę
Mozesz.Najlepsze jest sanosvit (dla ciezarnych , karmiacych i dzieci ), ma tylko to co potrzeba.
 
:wściekła/y:pozbijam dzisiaj te moje dzieciaki ledwo wezli do domu juz sie kłuca:no:ja im uwage zwracam a oni dalej swoje to ja znow a oni dalej:no:no to maja szlaban na kompa na dzis :sorry: i obrazeni rozeszli sie do swoich pokoi:eek:ale jaka cisza nastała:-p....dwa chodzace buzujace hormony osiwieje do konca przez ich okres dojrzewania a co najciekawsze pewnie jeszcze przedemna:eek:
 
reklama
Do góry