reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

hejka załawianie dziś troszke urzędów. ale kolejki to masakra. jutro idę na wizyte jednak nie w czwartek.


Gocha ja z Tobą zostaje

moj B dziś dostał ochrzan od swojej mamy, że ja z nim na zakupy itp chodzę zamiast odpoczywać w ostatnich tygodniach.

jeśli chodzi o wywoływanie porodu to chyba niech o swoim czasie niech wyjdzie. no chyba że jest bardzo uparty.

Ja torbę dopiero połowa uszykowana mam.

Tygrysek
Jasio ślicznie. taj jak mój.

Joasia a miałaś w terminie urodzić a ja wcześniej byśmy razem tego samego dnia. ;p
ale fajnie już masz maleńką ze sobą. slicznotka
 
reklama
Maleństwo ja też dzisiaj po urzędach chodziłam i wyjątkowo dzisiaj ruch był:wściekła/y: już miałam ochotę skorzystać z naszych brzuchatych przywilejów ale się powstrzymałam:-)

Córa pierwszy dzień w szkole zaliczony a jaka radość:-) ciekawe jak długo ją ta euforia będzie trzymać:-) daje jej tydzień;-)

Coś drażliwa się robię wszyscy na około mi mówią że lepiej się do mnie nie odzywać:-p

Dziewczyny która następna może jakieś zakłady zrobimy:-) ja stawiam na lotkę :-)
 
Witam:-) i wykrakałam sobie młodej przeszło a ja od południa wymiotuje i na kibelek latam:wściekła/y: :wściekła/y: przy wymiotach mam takie skurcze ze masakra:no: dreszcze jakies mam a słaba jestem ze ledwo do kibelka dochodze:eek: :eek: ....
 
Witam!
Witam:-) i wykrakałam sobie młodej przeszło a ja od południa wymiotuje i na kibelek latam:wściekła/y: :wściekła/y: przy wymiotach mam takie skurcze ze masakra:no: dreszcze jakies mam a słaba jestem ze ledwo do kibelka dochodze:eek: :eek: ....


Współczuje.
My mamy za sobą pierwszy dzień w żłobku. No w sumie Adaś był tylko godzinkę. Byłam z T. go odprowadzić. Poszedł dzielnie z Panią za rączkę. Jak przyszliśmy po niego to trochę płakał, ale i tak jestem z niego bardzo dumna. Jutro będzie 1,5 godzinki. Mam nadzieję, że pójdzie w miarę chętnie. Ja byłam dzisiaj na ktg. Małej spadło na początku tętno i leżałam aż 50 minut. Myślałam, że zwariuje tak mnie krzyż bolał. Na szczęście z tętnem wszystko ok. Lekarz powiedział, że widocznie jak się kładłam to pępowina się zacisnęła. A jeśli chodzi o poród to już nie liczę, że nastąpi niedługo.
 
a ja zapomniałam napisać,że jak poszłam dziś na te badania, to przede mna był tylko 1 facet a za mną nikogo :-D a byłam w przychodni tuż przed 8, no w Wawie o tej porze to była już gigantyczna kolejka :no:
są jakieś plusy tej przeprowadzki ;-)
 
Risia dziękuję za pocieszenie, dzisiaj po prostu nie mój dzień
a co do tego olejku rycynowego to wiesz co, wczoraj robiłam próbę, to chyba mnie dobiło, bo ani rodzić nie zaczęłam ani mnie nie przeczyściło, no nic zupełnie nic a wzięłam jak na opakowaniu 1 łyżkę, więc odpuszczam sobie wszystkie takie dziwne cuda :zawstydzona/y: widać tak musi być i już...

Fasolka ojejku współczuję Ci wymiotów i osłabienia, trzymaj się dzielnie!

Asmi macie dzielnego synka! :))) a co do ktg każą Ci leżeć na plecach? u mnie zawsze na lewym boku. Ważne, że potem tętno się unormowało!

Axa mi ciężko siedzieć inaczej niż w rozkroku, ale już na górze pod żebrami mam luzik (no, na tyle na ile to możliwe) :D

A gdzie Lotka?

dzięki dziewczyny za pocieszenie, ogólnie chyba tak już musi być, no trudno, oby za tydzien mnie już wzięli, mogą mnie pociąć cokolwiek, byle szczęśliwie, może uda się szybko. Muszę się czymś zając by przestać myśleć o tym.
 
axarai dzisiaj to i ja chodzic nawet nie moge, mała uciska na szyjke i zarazem na odbyt tak ze zastanawiam sie czy oby napewno wie która dziurka ma wychodzic, mam wrazenie ze mi tam zaraz wszystko wypadnie.

fasolka35 nospa i smecta powinno pomoc. A do tego banan i borówki tez dzialaja na takie ''przyjemnosci''

polisia I tak dzielnie wytrzymałac do 40tc ja mam jeszcze AZ 3 dni i zaczynam panikowac,

Cos czuje ze Lotka na porodówce
 
Polisia właśnie leżałam na plecach. Pozycja okropna do tak długiego leżenia. Myślałam, że zwariuje. Czasem jak tętno zaniknie to pozwolił mi leżeć na prawym boku ale tak mimo wszystko bardziej na plecach.
 
reklama
Polisia właśnie leżałam na plecach. Pozycja okropna do tak długiego leżenia. Myślałam, że zwariuje. Czasem jak tętno zaniknie to pozwolił mi leżeć na prawym boku ale tak mimo wszystko bardziej na plecach.

Asmi To właśnie ciut dziwne, bo wszędzie mówią, że prawy bok jest "be" a plecy też kiepskie i właśnie kręgosłup siada, ja ledwo tak kilka minut wytrzymuję a co dopiero tyle co Ty! podpytaj się może kolejnym razem, że może lewy bok, bo zamęczą Cię.

No właśnie Megan Lotka chyba rodzi co? :D
a swoją drogą to co do 40tki, to cóż innego wyjścia już nie mam, czeeeekam więc :)
 
Do góry