reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

WITAM:)

Dla nas dzisiaj ważny dzień bo rozpoczecie szkoły:)

Jestem dumna z Domsia takie grzeczne serduszko moje było:))

Autkiem się fajnie jeździ :))

Ja skurcze też miewam ale też i no-spę biorę jak jest tak bardziej alarmowo nawet jak to tylko takie przebowiadające bo ja to nawet w terminie mogę rodzić :))


Pozdrowionka:)
 
reklama
Joasiu córeczka śliczna:)

Maluszek u nas nawet jak np moja amam przyjedzie i musi jechać to musi się "wytlumaczyć" , że jedzie nakarmić pieska bo inaczej jest histeria :tak: Jak teście chcieli uciec cichaczem to była taka awantura, ze hej musieli się wrócić i powiedzieć, że idą nakarmić pieska :tak:mimo, ze go nie mają wtedy zrobil papa wszystkim i mogli wyjść...

Marudka dobre:):) trzymam kciuki:)

Polisia sprobuj sobie tego olejku a nóż może Ci pomoże ja wlasnie urodziłam w 40 tc i 3 dniu :) głowka do góry będzie dobrze:)

Camilla
fajnie, że zaglądasz:) jak mala reaguje na siostrę??

Mafu mój wczoraj "grzebał" przy szyjce myślałam, ze oszaleję bo taki ból a poza tym siku latałam jak postrzelona...

Axarai to chyba mój taki wyjątek :tak: bo jak przychodzi z pracy zje umyje się to bawi sie z Sebkiem ze 2-3 godzinki :tak:jak jest ładnie bierze go na plac zabaw, biorą piłkę i idą grać:tak:

Megan ja mam sny o skurczach :-Da potem się zastanawiam, czy faktycznie je miałam czy nie:cool:

Stokrotka dziwne, ze u Ciebie sugerują się terminem z usg dobrze zrozumialam? bo u mne jest tydzień rożnicy prawie, ale sugerują się terminem wg OM.

Liljanna życzę, zeby się odnalazly

Pauline ja się cieszę, ze moja mama nie ma FB i jest z tych "normalnych" tzn kazała mi czekać do czwartku :-Dbo jej nie ma jest u brata :tak: ale wyobrażam sobie, ze Cię to denerwuje - dodaj wpis 'wyjdzie wtedy, kiedy będzie na to gotowe" i ładny uśmiech :)

Martusia hmmm ja szyjkę mam miękką rozwartą od ponad miesiąca :tak:z synkiem 2 miechy chodziłam z taką szyjką i urodziłam po terminie :tak:nie wiem dlaczego lekarze zawsze nastawiają skoro i tak nie przewidzą kiedy to będzie a tylko nas mamy nastawiają
 
Joasiu córeczka śliczna:)

Maluszek u nas nawet jak np moja amam przyjedzie i musi jechać to musi się "wytlumaczyć" , że jedzie nakarmić pieska bo inaczej jest histeria :tak: Jak teście chcieli uciec cichaczem to była taka awantura, ze hej musieli się wrócić i powiedzieć, że idą nakarmić pieska :tak:mimo, ze go nie mają wtedy zrobil papa wszystkim i mogli wyjść...

Marudka dobre:):) trzymam kciuki:)

Polisia sprobuj sobie tego olejku a nóż może Ci pomoże ja wlasnie urodziłam w 40 tc i 3 dniu :) głowka do góry będzie dobrze:)

Camilla
fajnie, że zaglądasz:) jak mala reaguje na siostrę??

Mafu mój wczoraj "grzebał" przy szyjce myślałam, ze oszaleję bo taki ból a poza tym siku latałam jak postrzelona...

Axarai to chyba mój taki wyjątek :tak: bo jak przychodzi z pracy zje umyje się to bawi sie z Sebkiem ze 2-3 godzinki :tak:jak jest ładnie bierze go na plac zabaw, biorą piłkę i idą grać:tak:

Megan ja mam sny o skurczach :-Da potem się zastanawiam, czy faktycznie je miałam czy nie:cool:

Stokrotka dziwne, ze u Ciebie sugerują się terminem z usg dobrze zrozumialam? bo u mne jest tydzień rożnicy prawie, ale sugerują się terminem wg OM.

Liljanna życzę, zeby się odnalazly

Pauline ja się cieszę, ze moja mama nie ma FB i jest z tych "normalnych" tzn kazała mi czekać do czwartku :-Dbo jej nie ma jest u brata :tak: ale wyobrażam sobie, ze Cię to denerwuje - dodaj wpis 'wyjdzie wtedy, kiedy będzie na to gotowe" i ładny uśmiech :)

Martusia hmmm ja szyjkę mam miękką rozwartą od ponad miesiąca :tak:z synkiem 2 miechy chodziłam z taką szyjką i urodziłam po terminie :tak:nie wiem dlaczego lekarze zawsze nastawiają skoro i tak nie przewidzą kiedy to będzie a tylko nas mamy nastawiają

Wow wkoncuuuuuuuuuuuu!!!! Gratulacje, dochodz do siebie i buziaki dla dzidzi. Witamy na swiecie.
 
Hahaha, ale tu gorąco! A ja się modle, żeby się nic nie zaczęło bo mnie jakieś przeziębienie/osłabienie dopadło i nie widzę siebie w takim stanie na porodówce :sorry::-:)-D Pozatym korzystam z każdego dnia sam na sam z moim małym Skarbem bo spakowana jestem na 7 dni do szpitala, przy mojej grupie krwi i męża nasilona żółtaczka murowana :-( Więc korzystam... :tak:
 
Zastanawiam się ile taki czop może odchodzić bo mi już z 3 tyg odchodzi i odchodzi:szok:

Pauline- to dała czadu mama z tym Facebookiem..ale się nie przejmuj, wrzuć na luz i nie przejmuje się takimi rzeczami (łatwo mówić.;) już nie długo i babcia będzie miała upragnioną wnusie;-)

Risia- a ja już po ciuchu myslałam że dobre wieści dzisiaj od Ciebie będą pochodziły..:-), kto wie może Lotka jednak nie odpuści kolejki:-D

Ja na dzisiaj mam zakaz rodzenia, bo nie miałby kto ze mną jechać do szpitala, M. dzisiaj w rozjazdach, a rodzice z najmłodszym bratem na rozpoczęcie roku do szkoły muzycznej jadą, a taxi wzywać to bym chyba majątek wydała hehe, więc zaciskam krocze do nocy a potem już niech się dzieje co chce:-p
 
reklama
no ja nie wiem kto się czym sugeruje, bo ginek dopiero z urlopu wróci i tez jestem ciekawa co mi tym razem powie :szok::no:
ja się sugeruje terminem z usg bo mi się bardziej prawdopodobny wydaje i nie schizuje sie tak przez to :tak:
zresztą ja całe życie mam nieregularne cykle albo wcale więc ....
 
Do góry