reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ta nasza gaduła to też nie zawsze, jak ma nastrój to się rozgada.
Wrześniowa u nas też było tak ze spaniem, że pobudka co godzinę jak spała w łóżeczku, do tej pory nie mogę odgadnąć co z nim jest nie tak, ale odkąd śpi w łóżku z nami budzi się tylko raz, a materac z łóżku jest podobnej twardości niż u niej i ja śpię od niej w dużej odległości. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
Pewnie po prostu Martynka potrzebuje obecności rodziców :-)
 
reklama
U nas tez noc ok. Mały spał od 19-40 do 24-15, potem od 1-5,40 i później do 6-30, a potem poleżał w łóżeczku, więc nie mam co narzekać;).

My mamy nożyczki z Canpola, ale średnio jestem z nich zadowolona.

Właśnei przyszła mata edukacyjna z FP. Za cenę jaką dałam jest naprawdę w rewelacyjnym stanie. Mały już testuje a wieczorem ją wypiorę.

Teraz zmykam, bo małym trzeba się zająć;)
 
wrzesniowa ja bym chyba mimo wszystko poszla do rehabilitanta na konsultacje. Z mojej lekarki tez jestem bardzo zadowolona a jednak ona tego napiecia nie zauwazyla na tyle aby zakwalifikowac to do rehabilitacji. Oczywiscie dzisiaj od razu powiedziala ze widzi poprawe i bez problemu dala skierowanie na nastepna serie zabiegow ale gdyby nie glupi przypadek ze mimo braku pokarmu spotkalam sie z ta konsultantka od laktacji ktora mi na to zwrocila uwage to by sie Lenka pewnie do konca zycia z tym napieciem meczyla :crazy: Niesamowite bylo dzisiaj jak wkladalismy ja do fotelika samochodowego.Jezdzi rzadko samochodem wiec ostatnio wkladalismy ja dlugo przed zabiegami. Do tej pory trzeba jej bylo prawie lamac konczyny zeby ja tam zapiac bo taka byla sztywna a dzisiaj mieciutka jak maselko, nie moglismy sie nadziwic... niesamowite uczucie i radosc :-)
miki ja tez mam taki zestaw nozyczki i cazki w 2 rozmiarach z Babyono i jest naprawde super. Kosztowal chyba jakies 13zl wiec smieszna cena a nawet moja polozna jak pokazywala nam jak Lence paznokcie obcinac to chwalila ze nozyczki naprawde super sa. Ja tez obcinam jak Lenka spi. Ostatnio mamy drugi sposob jak moj M ja karmi to ja ja wtedy dopadam z nozyczkami :-D
nalka super ze katarek sie zmniejszyl. Moja tez jak gruszke widzi to juz miny robi a nie chce wiedziec co by bylo przy fridzie. Na szczescie nie ma w ogole kataru i tylko od czasu do czasu musze jej kozy gruszka z nosa wyciagac a i tak strasznie marudzi :angry:
nanusia super ze jestes zadowolona z maty. Za te pieniadze to naprawde nie lada okazja!
klementynka koniecznie idzi z tym do lekarza bo nie wiadomo jak to sie moze skonczyc.
 
Oczywiście obcinanie paznokci tylko na śpiocha, albo przy jedzeniu podobnie jak Bluetooth ale mimo tego czasami się wierci…
Madzia lepiej poczekać ze szczepieniem jak coś nie tak z małym- powodzenia we wtorek, oby już był zdrowiutki.
Nalka Bluetooth chyba żadne dziecko nie lubi jak mu się kręci z podejrzanymi sprzętami w okolicach nosa… U nas tylko raz się tak zdarzyło że jak mały kimnął i ściągałam mu katar gruszką to zero reakcji niepożądanych a nawet się zaczął uśmiechać – ale to było dawno i chyba nie prawda :-p
Ja gruszą sobie kompletnie nie radziłam, a Fridą o wiele lepiej – ale płuca trzeba mieć konkretne
Klementyna ale masz napięty grafik
Nanusia a możesz pokazać jeszcze raz jaką masz tą matę? Ja będę teraz licytować używkę z Tiny love o taką Tiny Love Mata PLAC ZABAW WYSPA + 5 x SUPER GRATIS (1962296728) - Aukcje internetowe Allegro ma może któraś z was?
Bluetooth super że widać rezultaty rehabilitacji, oby tak dalej!
 
Bafinka - aż tak idealna to ona nie jest:-D ale naprawdę nie mogę narzekać!!! Jest grzeczna i stosuje się do ułożonego planu, tylko dlaczemu ona tyle śpi???:-)
Ola moj synus tez duzo spi, w ciagu dnia ma moze z 4 godziny aktywnosci czasem dluzej, a tak to lezy, spi, w lozeczku sie uczymy spac i odpukac super jest.
Moje cycuchy juz zupelnie puste, odciagam pokarm moze 3 razy dziennie po 90ml. Eh, a takie mialam fajne melony :-D
Ja tez zakupilam mate fisher price, o taka MATA Edukacyjna RAINFOREST FISHER PRICE K4562 HIT! (1956383848) - Aukcje internetowe Allegro bede ja miec dopiero w sobote wiec dam znac ile warta.
A tak to moj mlody coraz wiecej sie odzywa, oglada zabawki, ludzkie twarze, mam wrazenie ze duzo rozumie (jak to mozliwe). Krzyczy ze jest glodny zabieram go do kuchni pokazuje butelke i jest cicha obserwacja jak mama robi jedzonkio, ale jak za dlugo studze to jest juz wielki nerw i trzeba go uspokajac na rekach.
No i Domis lubi ogladanie swiata z moich albo tacinych rak. Eh klocek juz troche wazy wiec staram sie duzo nie nosic, ale wiadomo musi obserwowac i poznawac swiat.
Wrzesniowa dobrze ze z Wojtusiem wszystko ok, niedobrze ze nie znalezli przyczyny jego nerwowosci, ale moze mu to zupelnie samo przejdzie!
 
reklama
Witam moje kochane mamusie:-)

Ja tylko na chwilke chciała sie przywitać i życzyć spokojnej nocki:-)
Miałam dziś pierwszą wizyte u ginki ale bez badania bo okrs dostałam 2 dni temu. No ale wziełam zaświadczenie na becikowe i dostała recepte na tabsy dla karmiącej, nigdy nie brałam tabletek więc nie wiem jak to będzie, trzeba je brać non stop z tego co zrozumiałam te jednofazowe.

Buziaki kochane lece sie uczyć, dziewczyny śpią wiec noc przede mną:tak:
 
Do góry