reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Cześć
U nas po cytrusach niestety reakcja byla - na drugi dzien buzke zsypalo.

Jak tak ogladam filmik Goski to wydaje mi sie ze moj maly az tak nie gaworzy, ogolnie jakis taki malo gadatliwy jest :sorry: I jak puscilam gaworzenie Martynki a on akurat jadl mleko to tez byl niewzruszony :-D

Nocka rewelacja. Wieczorem po kapaniu zjadl tylko 60ml mm i usnal, a ja zawinelam go w pieluszke tak jak w szpitalu zeby nie wybudzal sie jak rekami majda i spal od 22-3 :szok: pozniej o 7 zjadl i do 9 kimalismy :-)

jakie macie nozyczki do paznokci? bo u nas cazki TT nie daly rady w ogole, kupilam nozyczki canpola ale sa beznadziejnie grube, i obcinam teraz zwyklymi, ale juz troche strach bo one ostre na koncach a maly coraz bardziej ruchliwy...

Idziemy upiec ciasto z jagodami bo chodzi za mna juz od kilku dni :-D

Milego dnia dla wszystkich :-)
 
reklama
Miki obcinaj jak śpi, wtedy jest o wiele łatwiej :tak:

a mnie chyba podarowali jakaś bakterię w szpitalu, nie wiem czasem czy to nie gronkowiec...od powrotu za szpitala wyskakują mi takie bąble czerwone i bolące z białym punkcikiem, najpierw pojawiły się na ręce gdzie miałam wenflon, potem na drugiej, potem na udach i brzuchu. Nie jest ich dużo, wyskakują tak po 2-3 w różnych miejscach, bolą...potem znikają i pojawiają się nastepne. Zajada leczę już chyba 6 tygodni i nie mogę go niczym wyleczyć. :eek:
 
Hej Dziewczyny! Moja Mała śpi więc mam czas do Was zajrzeć..:-) Nocka ok, wstała o 3 na karmienie, potem spała do 7:10, kolejne karmienie, spanie do 10, jedzonko i znowu spanie;-) już któryś dzień z rzędu mamy idealny plan dnia, prawie że co do minuty;-)
Miki - muszę sprawdzić jakie mam nożyczki bo mi się nimi fajnie obcina, takie złote są...
Klementyna - niestety nie pomogę, no to faktycznie może być coś nie tak, skoro zajad nie chce się goić tak długo...
Wrześniowa - niby dobrze, że z Wojtusiem wszystko ok, że zdrowy i się fajnie rozwija, ale z drugiej strony dalej nie wiesz co powoduje to, że jest taki niespokojny...bidula..jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki, żeby w końcu nastąpiła zmiana w synusiowym zachowaniu;-)
Miłego dnia!
 
jakie macie nozyczki do paznokci? bo u nas cazki TT nie daly rady w ogole, kupilam nozyczki canpola ale sa beznadziejnie grube, i obcinam teraz zwyklymi, ale juz troche strach bo one ostre na koncach a maly coraz bardziej ruchliwy...

Ja mam cążki TT i sprawdzają się rewelacyjnie. Oczywiście obcinam małej paznokietki jak śpi. Kładę ją sobie na klatce piersiowej i obcinam. Inaczej nie ma opcji. A co dopiero gdy nie śpi.
 
dzień dobry kochane cieszę sie że coraz więcej dzieciaczków sie unormowuje i robią sie z nich prawdziwe aniołki:) mój Gabiś też jest cudowny nie dość ze śpi i zasypia sam w łóżeczku w swoim pokoiku to jeszcze przespał dziś ciągiem pięć i pół godz to jego rekord:) co prawda budzi się o 7 ale taki ma rytm i trudno się mówi.. teraz też śpi:)
wrześniowa bardzo ci współczuję że twój Wojtuś jest taki marudny ale na pewno niedługo mu się to zmieni i da mamusi odpocząć:) tule mocno i wierz mi że chętnie bym się nim zajęła żebyś w końcu porządnie odpoczęła..
miki ja mam zastaw do paznokci dla malucha nożyczki cążki i pilniczek za całe 9,70 firmy bebyono i jestem bardzo zadowolona są ostre i bezpieczne zaokrąglone na końcu

klementynko z opisu wygląda to groźnie moim zdaniem powinnaś iść do lekarza bo to brzmi groźnie a jak to gronkowiec to jeszcze niechcący maleństwo się zarazi..

aniawos przykro że mała nie dała ci sie wyspać życz zeby dziś było lepiej

ola zazdroszczę ci twojej idealnej córeczki mój Gabiś jeszcze nie do końca ma stały plan dnia ale to chyba dlatego że mąż pracuje na zmiany i w zależności od tego jak jest w domu różnie na spacery chodzimy...
 
Hej
Gosiu alez masz gadułkę w domciu hihihi.Mój tez az tak nie gaworzy choc bardzo lubi rozmawiac z mamusią i mam wrażenie jakby mi odpowiadał na moje rozmowy.Zabawnie to wygląda.Niestety jak chce nagrać to on wtedy zaczyna się interesowac aparatem i nici z rozmów.
Ja obcinam małemu ciążkami i jak spi tylko.
Ja na szczepienie ide we wtorek jednak bo miałam iść jutro ale u nas w piatki i poniedziałki strona zdrowa jest nieczynna a po za tym mały ma mały katarek i mam obawy czy szczepić.Ten katar to głównie po nocy jest choć nosek nie jest zatkany ale rzy karmieniu słyszę czasem takie bulgotanie w nocku więc mam obawy czy szczepić.Zobaczymy jak bedzie we wtorek
 
ola zazdroszczę ci twojej idealnej córeczki mój Gabiś jeszcze nie do końca ma stały plan dnia ale to chyba dlatego że mąż pracuje na zmiany i w zależności od tego jak jest w domu różnie na spacery chodzimy...
Bafinka - aż tak idealna to ona nie jest:-D ale naprawdę nie mogę narzekać!!! Jest grzeczna i stosuje się do ułożonego planu, tylko dlaczemu ona tyle śpi???:-)
 
Ja mam nożyczki NUK takie bialo niebieskie, jeszcze ich nie uzywałam bo obcinanie pazurków to "obowiazek" męża ale nie narzeka, szybko mu idzie i pazurki ładnie obciete.

U nas dzis chyba najlepsza noc z dotychczasowych, spanie od 23 do 7:30 :-) Ja wprawdzie wstałam w międzyczasie odciągnąć sobie mleko bo to już troche długo było ale Maksiu spał przepięknie.

Katarek już jakby mniejszy ale nadal jest szał jak tylko frida pojawia sie na horyzoncie. Biedactwo moje kochane, widzę jak go to odciaganie męczy no ale trzeba :-(
 
Ta nasza gaduła to też nie zawsze, jak ma nastrój to się rozgada.
Wrześniowa u nas też było tak ze spaniem, że pobudka co godzinę jak spała w łóżeczku, do tej pory nie mogę odgadnąć co z nim jest nie tak, ale odkąd śpi w łóżku z nami budzi się tylko raz, a materac z łóżku jest podobnej twardości niż u niej i ja śpię od niej w dużej odległości. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
 
reklama
Do góry