reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ja sobie leniu****e. Obiad zrobiony i zjedzony. Zrobiłam tez sałatkę jarzynowa. Zjadłam tez przed chwila pól czekolady pistacjowej. Maja pisze literki i rysuje a ja zaraz wybieram sie do kapieli ciepłej bo jakoś marzne dzis strasznie.

Ania fakt ze takie opalanie to nie to samo ale ja nie cierpie byc blada, wiec na pewno jakis sposób na to znajde;-)
Ja tez sie mobilizuje z tym basenem moze w ten weekend sie uda i mam zamiar zapisać sie po 12 t na wodna gimnastyke dla ciężarnych. Z Majcia chodziłam i było super.

Dziuba u nas pierogi ruskie i pyzy z mięsem tez czekają w zamrazarce moze w piątek bedzie ich dzien:-D

Nanusia trzymam kciuki za wyniki na pewno bedzie oki:-)

Ellancz my brokuly bardzo lubimy i często robię, za to kalafior jest dla mnie blee... Mi powoli przechodzą mdłości zapachowe związane z jedzeniem, teraz przeszkadzają mi detergenty i kosmetyki:baffled:
 
reklama
upiekłam... ooooooo teraz bym poszła spać!!! już nie mam ochoty na gości!!!!
głodna jestem!!! a obiadu nie ma, bo albo obiad albo ciasto....;-)

ale mi się poszczęściło bo koleżanka do mnie wpadła i pomogła posprzątać huraaaaaaaaaaa;-)
 
miniaaaa - zapakuj kawałek i wyślij do mnie!! dobrze że miałam kompankę do pomocy, to łatwiej ogarnąć!

misiako - zainspirowałaś mnie, też wpełznę zaraz pod prysznic bo zimno okropnie, a w ogóle najchętniej już bym poszła spać! Misiako jak znajdziesz sposób na to opalanie to ja chętnie skorzystam, na razie nie widze nic poza balsami brązującymi, których nie jestem specjalną zwolenniczką... a na wakacje tak jak mówiła Ania, wyższy filtr, brzuch zakryty i wio nad wodę!
 
Ostatnia edycja:
jak tak piszecie co na obiadek to ja jutro robie krokiety:):):) juz byłam w sklepie po kapustke i pieczarki na farsz:):) uwielbiam takie domowe:)

tak ogolnie to jestem dzis zmeczona strasznie... zaraz ide kapac mała, potem sama wskocze do wanny troche sie ogrzać i do łózeczka:) miłej nocki mamuśki:*
 
Ooooo, wannna. To jest to czego mi najbardziej brakuje w moim mieszkanku. Niestety łazienkę mamy malutką i ledwo co zmieściła się kabina prysznicowa. A ja tak uwielbiam gorące kąpiele w wannie pełnej piany. W nowym domu będzie ogromna wanna, dwusobowa. Wtedy sobie odbiję te lata cierpień.
 
Ewelina ja mieszkam tu dopiero 3,5 roku, ale już zdążyłam pokochać to miasto :tak: jak będziesz kiedyś przejazdem to zapraszam :-)
Misiako u mnie to samo z zapachami, jedzenie już ok, ale perfumami myślałam, że dziś się uduszę, okropieństwo!
Miniaaaa super masz koleżankę :tak: a goście niech nie wybrzydzają, przychodzą do ciebie a nie się obżerać :-D
 
lato stulecia.......zima też miała być stulecia:-D damy radę byle nie lało

miniaaa 100000 lat kobito i szczęśliwego rozwiazania

asia tobie tez wszystkiego dobrego

witam nowa mamusię

i spylam bo padam na twarz, no acha u nas narazie ok, zobaczymy na jak długo:baffled:


 
reklama
Dziuba127 ale zbieg okoliczności, u mnie dzisiaj też pierogi były!!!! Bo czasu tak mało. Jesteśmy z mężem na etapie wykańczania nowego mieszkanka (obecnie mieszkamy w wynajmowanym) i jest od groma prac. Zatem codziennie po pracy pędzimy "na budowę" :) Ile ja bym dała, żeby po te 16-stej położyć się na małą drzemkę. :)
 
Do góry