reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

No wiecie z tymi smakami... 3 razy byłam w ciąży, mam trzech synów - i za każdym razem na co innego miałam smaka ;)
Raz objadałam sie kwaśnym, w drugiej ciązy - słodyczami... Wcinałam codziennie bułeczki z nutellą, dżemem, ciasteczka....
I co? Chłopcy jak malowanie :):):)
 
reklama
ja bylam u dentysty zaraz po pierwszej wizycie u gina czyli w 6 tc. Gin powiedzial ze mam isc, zrobic przeglad i ewentualnie naprawic gdyz od zebow moga byc różne choroby , aha i nie czekac do konca I trymestru. Na szczescie bylo ok
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Cześć..
ja do dentysty idę 28 lutego, czekałam właśnie aż skończy sie I trymestr. Nie dam sobie zrobić nic bez znieczulenia a w I tr dentyści nie zawsze chcą, ta moja powiedziała, ze jak nie boli, to żeby poczekać do II trymestru, bezpieczniej..co innego jak boli..
misiako i jak Twoja napoleonka? długo z nia walczyłaś??:-)
Ja wczoraj wieczorem zjadłam sałatkę z pomidorków i mozzarelki i chyba trochę za późno, bo jakoś siedzi mi do dzisiaj na żołądku..
Walentynki minęły jak normalny dzień..obejrzelismy jakis filmik, wypiliśmy herbatkę, młoda spać..i tak długo się wierciła, ze P zasnął z nią..i sałatka dla nas dwojga została wciągnięta tylko przeze mnie..i spać..
Dzisiaj problem ze wstaniem..do tego zimno, rano było -13 stopni..jedyny plus, to że już jak jadę do roboty to jest widno:-)

Co do spania, to też jestem spiochem..wczoraj po filmie zasnęłam..obudziłam sie o 20, nie słyszałam jak P z Igą poszli na górę się kąpać..a spałam chyba 15-20 minut..takze też potrafię zasnąć nie wiadomo kiedy..
 
no ja się dzisiaj wybieram do dentysty dokończyć ząbka, myślę, że więcej dziurek nie powinno się pojawić:)Później do fryzjera- kicham przesądy- moje włosy już nie wyglądają...
A walentynki osobno- niestety kłótni ciąg dalszy. Wygląda na to, że mój chłop sobie nie uporządkuje swoich spraw:(
 
Ostatnia edycja:
nalka, ja w ogóle właściwie nie miałam żadnych objawów i też zaraz miałam dziwne myśli.Ale rzeczywiście jest tak, że każdy organizm inaczej to przechodzi. Więc głowa do góry i ciesz się, ze mdłości nie ma :)
 
a mi sie dzisiaj znowu snilo ze palilam papieroska, zanim zaszlam w ciaze dosc dlugo palilam, ale odkad sie dowiedzialam ze bedziemy mieli dzieciaczki odstawilam bez problemu:)

wogole to mam tak glupie sny ze szkoda gadac...
 
kami moje włosy też nie wyglądają..powinnam chodzić w czapce, mam już chyba z 2cm odrostów..bleee..a idę dopiero 26 lutego..już sie nie mogę doczekać..
no i szkoda że chłop dalej nawala...
 
ja do dentysty chodzę raz w tygodniu.... i niesety w przyszłym tygodniu muszę wyrwać zęba!!! jeżeli chodzi o znieczulenie to moja dentystka kupiła dla mnie specjalne znieczulenie dla kobiet w ciąży... długo nie chciało działać bo jest dużo słabsze ale bezpieczne bo jest bez adrenaliny itp....

Walentynki.... hmmmm.... mój luby jest tak chory że spędziliśmy walnetynki pod kołderką!!!! zabardzo nawet się nie przytulaliśmy żebym się nie zaraziła!!!! ale dla mnie najważniejsze jest że spędzliśmy je razem.... bardzo mi dziewczyny przykro że niektóre z was niemiały tego szczęścia co ja!!!!

mam jeszcze małe pytanie:
jestem w 10 tygodniu, kiedy teraz pownnam zrobić USG??? ostatnie robiłam pod koniec 6 tygodnia... serduszko biło a kruszynka miała niecałe 7 mm!!!

na kontrolę mam iść na początku marca... i zastanawiam się czy odrazu umówić się na usg????
 
ja już pisałam że w żadne zabobony nie wierzę i fryzjera mam 16/02/2011 więc w ten piątek.... bardzo się cieszę bo moja głowa nie wygląda zupełnie-aż wstyd!!!!!
 
reklama
Hej dziewczynki fajnie ze walentynki milo minely, mnie tez. Reszta nacieszy się pewnie mezami w pozniejszym terminie.
Co do spania moge spac ciagle, co do formy, cos zrobie i juz zasapana jestem :D
Dzis i do konca tygodnia wolne... Jeee
 
Do góry