reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Bafinka witaj w klubie brzuchatych....ja juz tak sobie mysle ze to moze woda sie zatrzymuje, bo czesto do wc nie chodze na siku...a jak u Cibie??
 
Oj to ja też na apetyt nie narzekam ale w poprzednio tez tak miałam aż do około 10 tyg.potem prawie nic nie jadłam a potem juz było ciepło i piłam około 4 litrów wody na dobe i duuużo owoców.Pocieszcie sie ze będziemy miły duży apetyt w ciepłe dni a wtedy jest dużo owoców.Pozatym poprzednio przytyłam prawie 20kg a tydzien po porodzie zostało niecałe 10kg do zrzucenia.Nie ma co sie martwic na zapas.
 
cześć dziewczynki
przepraszam że mnie tyle nie było ale miałam (nadal mam) kłopoty ze zdrowiem,w poniedziałek miałam 40st. temperaturę,drgawki i mega kaszel,w środę poszłam do lekarza i okazało się że mam zapalenie oskrzeli,
byłam bardzo osłabiona,nie dawałam rady dzieckiem się zająć więc przyjechali po mnie i po córke rodzice,i teraz jestem u nich,oni zajmują się małą a ja lecze się,ale dziś już ostatnia tabl. antybiotyku więc mam nadzieje że skończy się moje osłabienie (dziś już jest o niebo lepiej)
w ten weekend miałam kolokwium z paru egzaminów i również nie poszłam,mam zwolnienie dla wykładowców i oby tylko mnie dopuścili do egzaminu.
mam nadzieję że się nie obraziłyście na mnie że tyle nie było mnie,ale naprawdę nie miałam siły wchodzić i pisać.najgorsza to była temperatura która mnie ścięła totalnie z nóg,ale juz jest opanowana.

widzę że sporo nowych wątków doszło,suuuper
jak tylko będe miała więcej sił to zajrze wszędzie ,uzupełnie liste wrzesniówek

u mnie z dolegliwości pojawił się wstręt do zapachów (perfumy,kiełasa itp) a dzis miałam pierwszą zachcianke (loda z polewą toffie)
 
Sawi Kochana, super ze jestes, nami sie nie przejmuj, jakos dajemy rade:-) martw sie teraz o siebie i fasolke, odpoczywaj duzo zebys szybciutko wrocila do zdrowia, my tu na Ciebie czekamy:-)
 
Sawi biedulko, trzymaj sie cieplutko i zdrowiej, wiem cos o tym bo sama jestem na antybiotyku i tylko modle sie zeby z bobaskiem bylo wszystko ok. Najwazniejsze, ze goraczka przeszla bo to chyba najgorsze co moze byc dla fasolki. Kuruj sie i niczym sie nie martw:*
 
Hejka Dziołszki :-)
Normalnie nie mam na nic siły, ta ciąża daje mi tak w kość, że szok, a jeszcze trzeba się dwójką małolatów zająć ;-)
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie :-)
Magic ja też mieszkam w Belfaście :-D Super, że na wrześniówkach są aż trzy dziewczyny z Irlandii Północnej, bo generalnie niewiele nas na całym forum. A gdzie konkretnie w Belfaście mieszkasz? Ja mieszkam na Priory Park (BT10) przy Lisburn Road, przy polu golfowym za Kings Hallem :-)
Dziuba wszystkiego naj, naj dla Martynki :-)
Sawi duuużo zdrówka Ci życzę :tak:
 
reklama
Sawi dużo zdrówka i odpoczywaj półki masz koło siebie masz pomocników:tak:

Mnie męczą straszne mdłości, kręci mi się w głowie więc nie za ciekawie. Przez weekend M był w domu więc zajmował się Bartkiem, ale jutro jedzie do pracy i aż się boję czy dam radę :no:
 
Do góry