reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Mam do niego zaufanie - chodzę tam prawie 2 lata. Ale wiadomo jak to jest... jestem pierwszy raz w ciąży, mam teraz wolną chwilę i nieograniczony dostęp do internetu :-) Staram się nie czytać za dużo bo ześwirować można ale z ciekawości zawsze się coś poczyta:zawstydzona/y: Dzięki za wsparcie:-)
 
reklama
witam wieczorkiem.
kolejny dzień bliżej maleństwa.kurcze jestem strasznie przywalona:-( spać mi się chcę non stop a teraz to mnie tak kręci w brzuchu:baffled:ale co tam zaraz się kładę i olewam system. byłam u rodzinnego z córą na bilansie. Niby w miarę ok.czeka nas ortopeda bo mała ma płaskostopie i koślawi nogi strasznie:-(Dziewczynki ja już bym chciała chociaż połowę ciąży i sie nie stresować i czuć tak jakby mnie stado dzików podeptało:baffled:

sorrki że nie odpiszę Wam z osobna po prostu nie mam siły. Zmykam

i gratuluję pięknych betek i ślicznych zdjatek

Buziolki
 
Witam:-) mogę do Was dołączyć??? dziś znów zobaczyłam 2 magiczne kreseczki:-)

Gratulacje:-)

witam wieczorkiem.
kolejny dzień bliżej maleństwa.kurcze jestem strasznie przywalona:-( spać mi się chcę non stop a teraz to mnie tak kręci w brzuchu:baffled:ale co tam zaraz się kładę i olewam system. byłam u rodzinnego z córą na bilansie. Niby w miarę ok.czeka nas ortopeda bo mała ma płaskostopie i koślawi nogi strasznie:-(Dziewczynki ja już bym chciała chociaż połowę ciąży i sie nie stresować i czuć tak jakby mnie stado dzików podeptało:baffled:

sorrki że nie odpiszę Wam z osobna po prostu nie mam siły. Zmykam

i gratuluję pięknych betek i ślicznych zdjatek

Buziolki

Odpoczywaj kiedy tylko możesz - ja mam górę naczyń do zmywania ale wolę poleżeć :-p
 
Witam:-) mogę do Was dołączyć??? dziś znów zobaczyłam 2 magiczne kreseczki:-)

Witamy kolejną mamusię:-) I gratulacje za II kreseczki:tak:

Gratulacje:-)



Odpoczywaj kiedy tylko możesz - ja mam górę naczyń do zmywania ale wolę poleżeć :-p

A ja dziś się naprasowałam, kolejne pranie się suszy więc jutro znów prasowanie...:wściekła/y:

A mdli mnie dziś strasznie, nic nie mogę jeść ani nawet lodówki nie mogę otworzyć bo na sam zapach mnie cofa:-(
 
reklama
no to ja wpieprzam już czwartą pieczarkę, tak na sucho... całe szczęście mi mąż przed pracą posprzątał całe mieszkanie (posprzątał - czyt. ułożył w miarę wszystko na miejsce, pozmywał naczynia i pozamiatał na środku pokoju), więc śmigam pod priszi i pod kołderkę na seriale dwójkowe :-D
 
Do góry