reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

reklama
Mi też brzuch zaczyna wywalać. Ale rzeczywiscie wieczorem jest większy, ze jak stoję bokiem to juz mi taka piłka się robi..ale narazie to nadmiar żarcia a nie 3cm dzidzia:-D
Wlasnie zjadłam bułkę z jabłkiem i budyniem i chyba mi niedobrze..fujj..ale zaraz spadam do domku, zjem zupke, moze się przepcha:-D:-D
My rodzicom powiedzieliśmy też jakoś w 6 tyg. znajomym tez juz zaczynam mówić. A dzisiaj w pracy koleżanka do mnie gratuluje..a nie mówiłam jej..ale poszło juz szerokim echem..już moje kadty się o to postarały..ale ok..i tak niedługo będzie widać. Juz widać, ze jestem grubsza, bo zawsze zero brzuszka, a teraz już widać, że się zaokrągliłam..
 
Apropo brzucha to ja też takowy posiadam. Ale nie sądzę, że jest to już ten właściwy. Bardziej to efekt wzdęć i objadania się byle czym w ostatnim czasie :p
 
dziewczyny neta mi zabrało w takim momencie akurat no!! wczoraj wróciłam od gina ok. 21, generalnie zwolnienie od wejścia mi wypisała, 2tyg w domu z grypskiem :wściekła/y: za to dzidzia super ekstra, ma 48mm, straaaaaasznie się wierciła, lekarka nie mogła złapać przezierności, 20min mi usg robiła i biła po brzuchu dosłownie żeby się inaczej dzidzia ustawiła, a ona nic a nic, nogami rękami wierzgała okrutnie!!!! i ogólnie dało się zrobić mega zblizenie na tereny między nóżkami i na 80@ mam wosbie kobietkę :-D:-D:-D
 
dziuba127 gdzie robiłaś przezierność i ile cię to kosztowało???? i czy będziesz robiła test z krwi??? no i napisz czy wszystko jest ok!!!!????

chciałaś dziewuszkę???? ;-)
 
ja za wizytę zapłaciłam 80zł, całość i tyle. Chodzę prywatnie i każda wizyta mnie kosztuje tyle samo.
z dzidzia wszystko w jak najlepszym porządku, oprócz tego że jest okropną wiercidupą, co nie wróży dla mnie lekkiej przyszłości (po raz drugi, niestety to samo). Ale są dwie rączki, dwie nóżki, twarzoczaszka już widoczna, 5paluszków przy każdej rączce, więc jesteśmy mega szczęśliwi, zwłaszcza że to dziewczynka, mój mąż bardzo chce dziewuszkę, chociaż wiadomo ze to strasznie wcześnie zeby określić na 100%, ale generalnie nic tam między nogami nie widać.
 
Dziuba rewelacja, tak szybko juz wiesz! Gratulacje.
Wogole juz tak daleko jestescie, ja dopiero 8 tydzien, a wy juz przeziernosc i te sprawy. Eh..
A co do brzucha to jak wiadomo posiadam taki, choc nie jest mozliwe aby byl on juz ciazowym, no ale jest okraglutki, byc moze przez wzdecia, zaparcia i troszke fasolinke :-D
Ogorkowa mi cos malo kwasna wyszla, albo ja juz smaki trace...
 
reklama
ooo za mną też kwaśne rzeczy chodzą, już się nie mogę doczekać ogórków małosolnych, cos czuję że w tym roku pochłonę wyjątkowe ilości!! :-D chyba se zamówię w sklepie dodatkową beczkę... aaaa, no i widziałam już pierwszy raz truskawki!! mniaaaaam, oczywiście mają zapewne niewiele wspólnego z truskawkami, no icena 18zł/kg - powalająca...
 
Do góry