reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

dzin dobry dziewczynki, moj O na zakupy pojechal z dziecmi i z tesciowa, niestety nie moge sie polenic bo zaraz moj uczen przyjdzie na korepetycje :) u nas dzis piekny dzien takze spacer obowiazkowy!!!

milego dnia wszytskim!!!
 
reklama
witam,
ja też sama dziś, mój T. ma szkolenie do 17 :/ Także jak nakarmię młodego ok 11 to zmykam na spacer i do mamy bo sama się zanudzę w domu :/
ale też mam dzień, że nic mi sie nie chce. Zimno w chałupie tak, że człowiek by pod kołdrę wlazł i nie wychodził.
 
Witam
Nareszcie mogę do was zajrzeć od czwartku rano nie miałam internetu :wściekła/y:i dopiero wczoraj wieczorem był facet i naprawił :-)
Moje chłopaki wrócili cali i zdrowi:-)
Lecę was poczytać bo trochę mi się nazbierało stron
 
Uff nadrobiłam :happy2:
Ale się wkurzyłam tyle miałam już napisane i niechcący cofnęłam stronę i wszystko szlag trafił :wściekła/y: I tak co pamiętam
kasikN82,beniaminko dzięki za zainteresowanie Chłopaki wrócili cało Nic nowego się nie dowiedzieli mamy tak jak do tej pory jeździć na kontrole do Grudziądza i holter częściej robić (co rok) a do Warszawy jakby się coś pogorszyło
kasikN82 zima do końca marca nawet tak nie żartuj ja chyba zwariuję od tego zimna :-(
aronia witaj :)
gosheek współczuję bolesnej @ też to przechodziłam :(
Gaja u nas też zimno w chałupie a tak z ciekawości ile masz stopni w domu
Ja sama z dzieciakami mój W ma wolne ale pojechał na fuchę (gładź kładzie) cieszę się bo będzie na dokupienie opału bo już pustki niestety się robią Idę pranie wieszać póki Małgosia śpi
Miłej soboty
 
Witam
K8sad jak ja Ci zazdroszczę wypadu na piwko:-p, ja nie wiem kiedy sobie pozwolę na coś takiego przez to karmienie cycem, mam nadzieję ze w Polsce się uda, a to jeszcze 2 tygodnie prawie.
ale tu dzisiaj cisza:szok:.
Idę karmić Laurę papką.
 
Hej dziewuchy!
Piwo mi bokiem wyszło. Wypiłam całe dwa :tak: i dziś do godziny 12 chodziłam jak trup i jak tylko była okazja to siu do łózka. Na szczęście mój małżonek spisał się i sam opiekował się dzieciaczkami a mamie kazał nie przeszkadzać. Obiadek ugotował. :tak::-D Ale ja wiem, że jutro chce na 5 godz z domu uciec na maraton MTB wiec dziś grzeczny był.
O 14 poczułam się trochę lepiej wiec o 15 po pieluchy i mleko do hipermarketu pojechaliśmy. Nic nie kupiliśmy a niecałe 400 zł mniej na kącie? NA CO??? Drogie te nasze dzieci. Ale sama je chciałam.

wstretnamalpa jak zrobił to niech teraz pilnuje!! Wiem co czujesz bo ja tez tak miałam. Przychodzi, włącza telewizor, laptopa na kolana i miał wszystko w dupie!! Aż pewnego dnia jak nie wytrzymałam i jak nie wrzasnęłam jaki to on daje przykład dzieciom i wywaliłam mu to co mi zalegało to teraz jest inaczej. Przychodzi z roboty i kończy obiad- to czego ja nie skończyłam zrobić. Telewizor dopiero jest w ruchu jak dobranocka leci a później jak dzieci śpią. A laptop mój okupuje ale nie az tak namiętnie jak wcześniej. A na piwko zapraszam :) Będę miała kompana do zdychania :-D

U mnie dzieciaki już śpią.
Dobranoc dziewczynki
 
i jeszcze dawno nie oddzywały sie Asiek, Gusia, Dagna, Dorotka, Mycha ...hop hop kobitki, dajcie znać co tam u Was słychac


Melduję się :*

U mnie nic ciekawego, mam zapalenie oskrzeli i od kilku tygodni kaszlę, wymiotuję, ledwo zipię. Mam już 2 antybiotyk + leki wziewne i jest lepiej, ale do całkowitego wyzdrowienia to mi jeszcze daleko!
Wprowadzam już sztuczne mleko, muszę małą trochę odzwyczaić od cyca, bo za niewiele ponad miesiąc wracam do pracy.
 
Dzien dobry :)
Ale tu spokojnie od wczoraj, pewnie wszyscy rzucili się w wir życia rodzinnego :-)
U nas marudkowo, najpewniej idzie kolejny ząbek. Kupilam kropelki homeopatyczne Camilia na bolesne ząbkowanie i musze przyznać, ze wczoraj 2x po ich zaaplikowaniu mała zasnęła wreszcie w dzien i wieczorem.
Dzisiaj idziemy na obiad do tesciowej, moj P pracuje dzisiaj ale na obiad wróci wiec idziemy w komplecie.
K8sad, wyluzowałaś się trochę ? hehe, taka dawka piwa po dlugiej abstynencji moze uderzyc do glowy bardziej niz zwykle, czyli mialas rano kaca :-)
Dagna, zdrówka duzo życzę ! :-)

Miłej niedzieli !!! :-D
 
reklama
Beniaminko - dzięki :) U nas ząbka dalej nie ma, ale za to wszystko tonie w ślinie, łącznie ze mną. Nie słyszałam o tych kropelkach, kupię na pewno!
 
Do góry