reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

małpko to chyba po tej babce;-)
toshi u nas po ziemniakach ciężko z kupą,nieważne z czym.

tak wogóle to witam się serdecznie i słonecznie.
troche sie pochorowałam ale juz ok.małż w domu to mogłam spokojnie poleżeć.
Tyle miałam napisać i pomroczność mam jakąś.
któraś mi narobiła smaka na 3bit a ja przecież usiłuje być na diecie.Babki z majonezem nie zrobie bo A już 2 miesiące w domu siedzi a sami w domu i Ninka dużo w dzień śpi to nie mam wyjścia:zawstydzona/y:.
No właśnie może jestem jakś dziwna ale mała chyba za dużo śpi:w dzień 3 razy po 1.5 godz a w nocy od 10-7 rano jednym ciągiem.Wiem że niektóre z Was by tak chciały ale mnie to troche niepokoi.
 
reklama
Hej

gosheek moj na szczescie nie podjada w nocy, bo chyba juz by w drzwi sie nie miescił. Powinien byc na diecie, ale cos ciezko mu sie zebrac. A o myciu zebow to zawsze zapomina, ciagle tez go o to ganiam, jak dziecko dosłownie:confused2:. I oby fizykoterapia dała pozytywne rezultaty

Karolina witaj. Miałam pytac gdzie byłas, jak Cie nie było;-):-), ale doczytałam ze to te zakichane obowiazki domowe, ktorych i tak nikt nie docenia, bynajmniej u mnie:-:)wściekła/y:

Paulka
ksiazeczke mamy, tez mały ja lubi mietolic:-D

lilu dzieki, przepis małpka juz napisała. Moj małz tez wkurzony bo ciagle mowie ze koncze cycolic, ale trudno mi to zakonczyc. Tylko, ze u nas wrecz odwrotnie, cyca nie chciał, wiec daje mu odciagniete w butli, a tylko w nocy i nad ranem ssie cyca.

Małpko dzieki za przepis. napisz mi jeszcze czy to w tortownicy mam piec, i ile czasu, aaaa i ile tego pr.d.p. To chyba tyle, wiecej pytan niet:-D.
A małza to moze myslami zwabiłas, ale w sumie nie wazne jak, wazne, ze humorek od razu lepszy:-D:tak:. Tez sie usmiałam jak to przeczytałam:-D:-D:-D

alcia
oj nie zazdroszcze tych 13 godzin w robocie:no:.Ja ledwo 8 mogłam wytrzymac.



Ja dzisiaj wolne sobie robie od sprzatanie, nie ruszam nic. Bo ciagle ostatnio ze sciera latam, a i tak wszyscy to maja w głebokim powazaniu.
 
słodka no chciałyby chciałyby......moja w dzień też 3 razy śpi po 30 min:-( a w nocy ze względu na AZS bardzo niespokojnie i nauczyłam ją cycka i masakra z oduczeniem....moim zdaniem twoja śpi fantastycznie i nie masz powodów do zmartwień, znajomej córeczka urodzona 24.09. też jej tak spi czasem po godzinnym spacerze machnie jej jeszcze 3 godzinki w domu w wózku i wierz mo ona się nie martwi :-D
 
Witajcie mamuśki:-)

Całe wieki nie odzywałam się na głównym,a to przez zawrót głowy związany z chrztem małej. Pogoda nam dopisała ,bo było baaardzo słonecznie ale i mroźno. Mała przespała imprezę na tarasie restauracji. Świetne widoki: ludzie jeżdzący na łyżwach na miejskim jeziorze i to słońce.
:tak:
Ogólnie chrzciny nam się udały, ale jednak muszę się trochę wyżalić.Tej niedzieli odbywały się 2 chrzty... Wkurzyłam się niesamowicie na księdza. Wyobraźcie sobie ,że przerwał ceremonię bo nie życzy sobie fotografowania:angry:Dopiero gdy zniknęły aparaty i kamera kontynuowwał...Co za dziad!!!Przecież taka uroczystość już się nie powtórzy!!!

Witaj aronio!!!Zaglądaj do nas jak najczęściej:-)

Karolina, lilu,gizelko miło Was znowu widzieć.

A marbus, lilula???Gdzie się podziewacie???

Uciekam narazie bo M.wrócił. Miłego dzionka i do później:-):-):-):-):-)
 
No właśnie może jestem jakś dziwna ale mała chyba za dużo śpi:w dzień 3 razy po 1.5 godz a w nocy od 10-7 rano jednym ciągiem.Wiem że niektóre z Was by tak chciały ale mnie to troche niepokoi.

Nie martw się bo moje jak zaśnie o 20 to śpi do 6 rano z zegarkiem w ręku. W dzien za to ma 4 drzemki. O 9, 12, 15 i 18. Trzy pierwsze są po 1,5h a ta ostatnia to 30 min. Też ostatnio bałam się że coś nie jest tak.

lilu u mnie jest tak jak u Twojej znajomej. Jak wyjdę z nim na spacer to po spacerze w mieszkaniu potrafi spać z 2-3 godz. Wtedy tylko chodzę i patrze czy oddycha.

marta ja mam 173cm i może też te wapno leci tam gdzie nie trzeba.
 
małpko to chyba po tej babce;-)
.

eeeee o tym nie pomyslałam a to bardzo prawdopodobne!!:-Dbo zrobiłam z jabłkami tak jak lubi!:-)

tego proszku do pieczenia to ja na oko sypie małą paczkę albo pół dużej tak na pół kilo mąki około!!
Ja piekę w takiej formie na babki ale w rynience albo małej tortownicy też wyjdzie-najwyżej będzie niskie:rofl2:
aapropo ktoś wie gdzie kupić fajne i niedrogie formy silikonowe???!!!bo do babki mam ale chciałabym i rynienkę i tartelinke i do babeczek by się przydała też!:-p
 
Hejka!

Nareszcie piątek... ufff... Małż chyba przyszły tydzień będzie na przymusowym urlopie - mało zleceń w pracy. No nic, przyda się w chacie - wreszcie wypuszczę się na miasto i do fryzjera.
Dzisiaj na gimnastyce było dość kiepsko. Max płakał jakby go obdzierali ze skóry i ja tez mam dość tej gimnmastyki. Do kwietnia sobie po prostu nie wyobrażam!!!
U maxa juz obie strony tak samo działają, sama terapeutka powiedziała i kazała w przyszłym tygodniu nie przychodzić, dopiero za dwa.

Pozdroski!
 
witam wszystkich
Juz mam dosyc @. Tak mnie boli ze juz ketonalem sie ratuje. Co to jest za cholera ze mnie tak boli :(.
Dzis rano pojechalysmy z moja mama i Maja do mnie do pracy bo mamie plomba wypadla i musialam jej zrobic Maje posadzilysmy w foteliku samochodowym i dalysmy zabawki a ta spiewala na caly gabinet :) myslalam ze bedzie plakac i nie da mi nic zrobic a tu mila niespodzianka:) W sumie spedzila w tym gabinecie sporo czasu bedac jeszcze w brzuszku.
gaja to prawda, Kobiety powinny miec mozliwosc siedzenia z dzieckiem do roku przynajmniej!!! Ale niestety takie czasy... Ze rzadko mezczyzna ma taka prace zeby samemu utrzymac rodzine. U nas jest na dodatek tak ze to ja mam lepiej platna prace wiec wogole kiszka...
k8sad ja mam -6,5 wiec podobnie i tez bylam badana i moglam rodzic silami natury ale i tak w czasie porodu balam sie ze cos sie stanie. Na szczescie wszystko ok. Przynajmniej tak mi sie wydaje :) ciezko stwierdzic jak jest sie tak slepym:sorry:
Karolina84 witamy ponownie:) odzywaj sie czesciej!
alcia tez jakis czas tak sie wymienialam z mezem jesli chodzi o prace i pilnowanie, masakra.
lilu zazdroszcze ze tak chudniesz! tez bym chciala...
malpko witajw gronie slepawych mam niejadkow:) no i gratuluje bara bara :)
Odnośnie stomatologa to mi nic się nie podziało, ale ja mam strasznie mocne zęby. Jak już się resjetrowałam, to znajomy lekarz powiedział, że i tak nic nie znajdzie :) Za to u mojego męża znalazł aż 4 dziury!!! :/ No, ale jak ktoś ma 195 to nie może mieć mocnych zębów :) Wapń gdzie indziej wylądował :-)
hihihihihihi:):):)
ania_86 ale pacan z tego ksiedza!!!
 
reklama
małpko to chyba po tej babce;-)
toshi u nas po ziemniakach ciężko z kupą,nieważne z czym.

tak wogóle to witam się serdecznie i słonecznie.
troche sie pochorowałam ale juz ok.małż w domu to mogłam spokojnie poleżeć.
Tyle miałam napisać i pomroczność mam jakąś.
któraś mi narobiła smaka na 3bit a ja przecież usiłuje być na diecie.Babki z majonezem nie zrobie bo A już 2 miesiące w domu siedzi a sami w domu i Ninka dużo w dzień śpi to nie mam wyjścia:zawstydzona/y:.
No właśnie może jestem jakś dziwna ale mała chyba za dużo śpi:w dzień 3 razy po 1.5 godz a w nocy od 10-7 rano jednym ciągiem.Wiem że niektóre z Was by tak chciały ale mnie to troche niepokoi.

moja Julka niby zasypia o 21,z tym ze kilka razy muszę biegać na góre za nim porządnie zaśnie,ze snu nocnego budzi sie między 8-9 no i niestety cos sie jej pozmieniało i w nocy dwa karmienia:wściekła/y:w dzień zasypia 11-13 i popołudniu ok 16 -18
Hej

gosheek moj na szczescie nie podjada w nocy, bo chyba juz by w drzwi sie nie miescił. Powinien byc na diecie, ale cos ciezko mu sie zebrac. A o myciu zebow to zawsze zapomina, ciagle tez go o to ganiam, jak dziecko dosłownie:confused2:. I oby fizykoterapia dała pozytywne rezultaty

Karolina witaj. Miałam pytac gdzie byłas, jak Cie nie było;-):-), ale doczytałam ze to te zakichane obowiazki domowe, ktorych i tak nikt nie docenia, bynajmniej u mnie:-:)wściekła/y:

Paulka ksiazeczke mamy, tez mały ja lubi mietolic:-D

lilu dzieki, przepis małpka juz napisała. Moj małz tez wkurzony bo ciagle mowie ze koncze cycolic, ale trudno mi to zakonczyc. Tylko, ze u nas wrecz odwrotnie, cyca nie chciał, wiec daje mu odciagniete w butli, a tylko w nocy i nad ranem ssie cyca.

Małpko dzieki za przepis. napisz mi jeszcze czy to w tortownicy mam piec, i ile czasu, aaaa i ile tego pr.d.p. To chyba tyle, wiecej pytan niet:-D.
A małza to moze myslami zwabiłas, ale w sumie nie wazne jak, wazne, ze humorek od razu lepszy:-D:tak:. Tez sie usmiałam jak to przeczytałam:-D:-D:-D

alcia oj nie zazdroszcze tych 13 godzin w robocie:no:.Ja ledwo 8 mogłam wytrzymac.



Ja dzisiaj wolne sobie robie od sprzatanie, nie ruszam nic. Bo ciagle ostatnio ze sciera latam, a i tak wszyscy to maja w głebokim powazaniu.
Kasik u mnie niestety też nikt nie docenia mojej cieżkiej pracy,a jak słysze tekst typu"a co ty wielce robisz,przeciez w domu siedzisz" to mnie poprostu trzesie:wściekła/y:
nie dośc ze 24 godziny na dobę z dziecmi to jeszcze te zasrane obowiązki domowe,czasem żałuje ze nie mieszkam w bloku:tak:

a tak wogóle to witam,obiecałam ze bede zaglądać no i słowa dotrzymuje:-D obiad zrobiony,spacerek zaliczony jeszcze prasowanie mi zostało ale to chyba poczeka bo nie mam ochoty dzisiaj już nic robić-mam takiego lenia.
 
Do góry