reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Napisał aga26ka
koRba i Marja nasze Panny Młode :) Będzie super i napewno wszystko sie uda! trzymam kciuki za Was Nowożeńcy:) życząc Wam wielu szczęsliwych lat w miłosciu i wszelkiej pomyślności!


Dokładnie -a poza tym to czekamy na fotki ślubne-musicie koniecznie się pochwalić:-p




Dzieki dziewczyny:-)
Oczywiscie , ze fotki beda:-)
Dzis mialam generalne mierzenie sukni - nawet za duzo mi brzuch nie urosl i tylko odrobinke musze poluzowac , a tak wszystko gra:-)
 
witam wczoraj jakos nie miałam weny na pisanie....

składam spóżnione lecz serdeczne życzonka dla wczorajszych solenizantek....
ja zaraz wstaje zabieram się za sprzątanie bo wczoraj cały boży dzień przeleżałam a roboty full no i potem jadę do urzedu pracy....a popołudniu odbieram siostrzenice ze szkoły to moje zadanie do piatku ehhehe,a co mam w domu siedzieć :) u nas teraz zimno był pewnie przymrozek w nocy ale może będzie cieplej póżniej....no nic życze miłego dnia,wpadnę wieczorkiem :)

karolinkare kochana do czwartku szybko zleci...najgorsze te czekanie ale ja wierzę że wszystko jest dobrze i dostaniesz super nowinę :) oby do czwartku :) i pamietaj nadal sciskam kciuki i jestem z Tobą :)
 
A przepraszam ale nie pamietam-gdzie mieszkasz?
olcia - Bydgoszcz. Ale myślę że to standard chyba że chodzi ktoś na wizyty prywatne. Jak na NFZ to w całej ciąży USG 3 razy, chyba że się coś dzieje.

A tak w ogóle to dzień dobry. Dziś optymistycznie, oby tak do końca dnia, a w szczególności na wizytach, moich no i wszystkich mamusiek które dzisiaj mają. Zrelacjonuję dopiero jutro rano. Trzymajcie kciuki.

Czy Was też tak bolą boki brzucha, tak jakby ciągnięcie ale tylko jak chodzę. Jak siedzę i leżę to jest OK. To te wiązadła? Jak myślicie? W poprzedniej ciąży nic mnie nie bolało i trochę się tym martwię.
 
Ostatnia edycja:
Witam was mamusie:biggrin2::biggrin2: po dniu przerwy jestem taka zdenerwowana bo od 8 30 zaczynam pierwszą lekcje indywidualna trzymajcie kciuki odezwe sie potem;-);-)
Jak wasze samopoczucie??:-p:-p
U mnie pogoda piekna :tak:
 
Dzięki dziewczyny za życzonka!!:-D Idę dzisiaj na wizytę do ginka, cieszę się i boję jednocześnie, mam nadzieję, że wszystko oki!!Odezwę się jak wrócę!!
 
hey dziewczynki:-D
znów mam zaległości nie do odrobienia:zawstydzona/y::baffled:
musze sie pochwalic bo wczoraj byłam u lekarza:-D i bedzie druga upragniona córeczka:-D:-D:-D:-D:-D:-D mała LENKA:-):-):-):-) dzidzia zdrowa wariowała w brzuszku, fajnie bo moja lekarka zawsze przełancza nam na 4d a dzidzie tam tak słodko widać, w poprzedniej ciazy musiałam za takie badanie płacić 190zl a tu mam w cenie wizyty tzn w 100zl :rofl2::-p:-)


dzis mam dzien bez męża:-( bo najpierw bedzie on w pracy a później idzie zrobic kolejny tatuaż wiec w domku zawita gdzies koło 20:-:)-(
 
olcia - Bydgoszcz. Ale myślę że to standard chyba że chodzi ktoś na wizyty prywatne. Jak na NFZ to w całej ciąży USG 3 razy, chyba że się coś dzieje.

nie zawsze jest tak z tymi lekarzami. Moja siostra np.w swojej ciąży chodziła co miesiąc do gin. i co miesiąc robiła badania moczu i krwi a lekarz 3 razy wypisał jej skierowanie na USG (do innego lekarza) a u mnie jest inaczej bo ja byłam już u lekarza 4 razy (średnio chodzę co 3 tyg.) co drugą wizytę dostaję skierowanie na badania a USG miałam za każdym razem a wcale nie jestem w zagrożonej ciąży (chyba że lekarz nie mówi mi wszystkiego) a zaznacze że tylko na 1 wizycie byłam prywatnie a tak chodzę na NFZ
 
olcia - Bydgoszcz. Ale myślę że to standard chyba że chodzi ktoś na wizyty prywatne. Jak na NFZ to w całej ciąży USG 3 razy, chyba że się coś dzieje.

A tak w ogóle to dzień dobry. Dziś optymistycznie, oby tak do końca dnia, a w szczególności na wizytach, moich no i wszystkich mamusiek które dzisiaj mają. Zrelacjonuję dopiero jutro rano. Trzymajcie kciuki.

Czy Was też tak bolą boki brzucha, tak jakby ciągnięcie ale tylko jak chodzę. Jak siedzę i leżę to jest OK. To te wiązadła? Jak myślicie? W poprzedniej ciąży nic mnie nie bolało i trochę się tym martwię.

A widzisz myslalam ze to tylko tu tak jest.

A z mojej dzisiejszej wizyty nici bo ciagle czekamy co z tymi lotami...:(
Ale trzymam kciuki za twoja

A co do boli brzucha to faktyczie pewnie te wiazadla,ale wiesz co tez tak mam ze w tej brzuch boli mnie duzo bardziej niz w pierwszej ,dziwne myslalam ze bedzie inaczej.


asiek-no to GRATULACJE:)
 
reklama
Witam:) Wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych wiec nie włanczałam kompa, bo było za późno. Nawet wyspałam sie w nocy, bo nie łapaly mnie skurcze łydek:)

Małpko,Olgadom pragne Wam złożyć spóźnione życzenia :-)
Korba 3mam kciuki za zdane kolokwium na 5:-)
Karolinkare, Dorotko 3mam kciuki za dobre wiesci:)
Ide zaraz sie szykować na uczelnie:)
Miłego dnia
 
Do góry