reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Małpko i Olgadom
Zobacz załącznik 237390
Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni i każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!!!

podlaczam sie do zyczen
dziewczyny sto lat i slicznych bobaskow we wrzesniu

Beniaminka dziękuje :) Właśnie byłam z mama jeszcze dokupić kieliszki i wracając znalazłyśmy świetny sklep wszystko do ślubu. Cały sklep jest z ozdobami przydatnymi do ślubu i wieczorów. Nakupiłyśmy takie fajne kieliszki na pierwszy toast z ozdobami do mojej sukni hehe i pocieszne kartoniki na ciasto, i babka nam wyporzyczy za 10 zl nakrycia na krzesła ,że nie musimy kupować i takie śliczne świeczniczki i wogóle wróciłyśmy z 2 torbami niespodzianek :) i humor mi się jeszcze bardziej poprawił ,a to się przyda bo za chwile ide do kwiaciarki i dziś poznam cenę więc może być różnie :D

za przyszle mezatki rowniez kciuki zacisniete
ale to byl super czas

korba ale Ci zazdroszcze.....ohajtałąbym się jeszcze raz!! Gdyby tylko ktos postawił imprezkę:rofl2:

w sumie to ja tez:)

dziewczynki nie ma jeszcze wynikow nic nie wiemy :( do czwartku wlacznie

Karolinkare trzymamy kciuki do czwartku
dasz rade kochanie w sumie to dwa dni i bedziecie dzwonic
Ty w czawartek ja w poniedzialek--i tylko pozytywne wiadomosci

oj zmeczona dzis po pracy
spadam do lozia
slodkich snow

acha

Kasiona super avatarek
 
Sto lat dla slicznych solenizantek :)

Karolinkare wiem ze minuty ci sie dluza bo oczekiwanie jest najgorsze...trzeba sie uzbroic w cierpilwosc i byc dobrej mysli..

Dorotka.1 dziekuje :)

Przez ostatnie noce budza mnie skurcze lydek, postanowilam na wlasna reka wziasc sobie magnez bo te skurcze sa masakryczne wyje z bolu prawie ze. Wyczytalam na wloskich stronach int. ze magnez ktory sobie wybralalam biora rowniez kobiety w ciazy. Czy ktoras bierze magnez bez konsultacji z lekarzem? Bo ja przez to ze chodze panstwowo to co wizyte mam innego, i wk...wia mnie to ze kazdy mowi cos innego. Jedna babka powiedziala zeby brac sam kwas foliowy, druigi lekarz to samo bo wyniki z krwi sa super i nic mi nie potrzeba wiecej a trzecia zeby brac witaminy. Mowilam o moich skurczach jednemu to mnie olal, i nic nie przepisal... tylko ze wtedy to jeszcze byly takie niby skurczyk niby pierdniecie a teraz to masakra :) pozdrawiam
 
małpka i olgadom urodzinowe gratulejszyn:-D:-D:-D
karolinkare naprawdę trzymam kciuki za Ciebie/Was, cierpliwości, dwa dni szybko zlecą.
koRba wg tej kwiaciarki przepraszam, ale jak to nie jest sezon na kwiatki:szok: sorki ja jestem florystką, pracuję w kwiaciarni i własnie teraz jest duzo odmian kwiatów, zaraz będzie jeszcze więcej. No, ale to zalezy z czego konkretnie zażyczyłaś sobie wiązankę ślubną.
gaja23 Ty nasza siłaczko;-)Aż sie boje o Ciebie, kobieto Ty musisz odpoczywać! A ten szefu to tyran jakiś czy co...?
Onionek ciesz się wolnym, faktycznie bys miała zap....dziel w robo po takich wydarzeniach.

Dobranoc wszystkim Mamusiom
:blink:
 
dziewczynki nie ma jeszcze wynikow nic nie wiemy :( do czwartku wlacznie
No to poczekamy z Tobą do czwartku, będzie dobrze, bardzo w to wierzę :tak:

Sto lat dla slicznych solenizantek :)

Karolinkare wiem ze minuty ci sie dluza bo oczekiwanie jest najgorsze...trzeba sie uzbroic w cierpilwosc i byc dobrej mysli..

Dorotka.1 dziekuje :)

Przez ostatnie noce budza mnie skurcze lydek, postanowilam na wlasna reka wziasc sobie magnez bo te skurcze sa masakryczne wyje z bolu prawie ze. Wyczytalam na wloskich stronach int. ze magnez ktory sobie wybralalam biora rowniez kobiety w ciazy. Czy ktoras bierze magnez bez konsultacji z lekarzem? Bo ja przez to ze chodze panstwowo to co wizyte mam innego, i wk...wia mnie to ze kazdy mowi cos innego. Jedna babka powiedziala zeby brac sam kwas foliowy, druigi lekarz to samo bo wyniki z krwi sa super i nic mi nie potrzeba wiecej a trzecia zeby brac witaminy. Mowilam o moich skurczach jednemu to mnie olal, i nic nie przepisal... tylko ze wtedy to jeszcze byly takie niby skurczyk niby pierdniecie a teraz to masakra :) pozdrawiam

W poprzednich ciążach też miałam skurcze łydek w nocy, pamietam, że niekiedy takie silne, że palce u stóp wykręcały się i nie chcialy wrócić na swoje miejsce:szok: brałam magnez regularnie po 1 tabletce a jak dopadły mnie przedwczesne skurcze to jeśli dobrze pamiętam to 2 naraz więc spokojnie możesz łykać...:tak:

Idę spać dziewczęta!!!! Spokojnej nocy i do jutra!!!
A o gofrach nadal myślę i zjem je sobie we śnie;-):-D
 
No teraz są na holenderskie tak!? A ja bede miała z cantedesek a one u nas przynajmniej sa od 7-9zl.Moze nie ,ze nie sezon ale ze teraz sa drogie. No i praktycznie beda we wszystkim bo w bukiecie, stroikach , butonierkach dla swiadkow i pana mlodego i na aucie. Beda mieszane z takimi kwiatkami nie pamietam jak sie nazywaja takie male zielone kulki jakby :) no i jakas trawka czy cos :) i sie uzbierała sumka :) Ale ślub to ślub :) Ja mykam spac bo rano przychodzi babeczka zrobic pazurki . Kolorowych
 
dziewczynki nie ma jeszcze wynikow nic nie wiemy :( do czwartku wlacznie

trzymaj sie kochanie, juz blizej niz dalej... dasz rade,po tym co przeszlas, to wszystko inne jak porod, polog, nocne wstawanie to bedzie bulka z maslem
Wojowniczka z Ciebie!

tez podlaczam sie do zyczen
dziewczyny sto lat !!!!!!
 
reklama
Do góry