reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ech bystra dziewucha z ciebie, zawahałam się pisząc "odgłosy"tzn nic nie było słychać,raczej czuć,ale myślałam ,żę żadna nie skuma ...a ty odrazu wyłapałaś mój lapsus
;-);-);-)

Dziewczyny udalo mi sie przelozyc lot na srode 8:20!!!

Mam nadzieje ze juz da sie latac -no zobaczymy,moze jeszcze zobacze to nasze malenstwo w tym tyg (mialam wizyte na wtorek,jutro ale moze przeloza)

TO SUPER ZE UDALO SIE

a tak wogole to dzien dobry
ide zrobic kawke i zaraz po jakies zakupy musze wyjsc
ale sama bo pogoda za oknem brrrrrrrr i deszczowo
 
reklama
Witam śniadankowo i kawowo. Dzisiaj zapowiada się chyba całkiem niezła pogoda u mnie. Wczoraj było tak cieplutko, że aż wybraliśmy się z mężem na ponad 2,5 godzinny spacerek. Mam nadzieję, że dzisiaj też pogoda dopisze. Mogłam dzisiaj poleniuchować, bo do pracy dopiero na 10 się wybieram :)
Olcia23 na pewno przełożą jak zadzwonisz i powiesz, że sytuacja taka. Mój maluszek jeszcze poczeka trochę z pozowaniem.
Miłego dnia.
 
Dorotko i karolinkare-trzymam kciuki za wyniki:)


dorotko-dziekuje tez bardzo sie ciesze-wiem ze zachowuje sie jak dzieciak,ale moje ostatnie usg mialam w 12tc i juz baaardzo nie moge sie doczekac...powiedzialam mojemu mezowi ze bardzo go przepraszam ale nie wytrzymam do polowy maja:(okropna jestem?
 
Witam się poniedziałkowo, ja po weselu w weekend nadrobiłam co napisałyście.
U nas również pogoda nas rozpieszcza, bardzo miło się zrobiło. Na weselu humory dopisywały i mnie i naszej dzidzi, trochę potańcowałam to wtedy szalała przy odpoczynku, chyba jej się podobało i domagała się jeszcze. Już jutro ją pooglądamy, nie mogę się doczekać.
Życzę Wam wszystkim mamusie miłego dzionki i tym w pracy i tym w domkach...:-)
 
Witam:-) Po wczorajszym 4 h spacerku, nie chcialo mi sie juz wchodzić na bb, obejrzałam filmik i położyłam sie do łóżeczka, a wczesniej pokłóciłam sie z bratem:baffled:, który ostatnio ma tak dziwne podejscie do zycia i ludzi,że aż mnie zadziwia, ale może wydorośleje, bo ma 19 lat, wiec ma jeszcze troszke czasu:tak:

Dzisiaj już kiepska pogoda, wiec nici ze spacerku. Zaraz ide zobaczyc co mam w lodówce i wykombinuje cos na obiadek.
Korba daj znać jak kolokwium poszło:)
Olcia ciesze sie ze udało Ci sie przelożyć lot:)

Miłego dnia i mało stresów zycze Wam kochane wrześnióweczki
 
Witam mamusie i wasze brzusie:)!!
Wlasnie jestem po prysznicu i pranie mi sie konczy zaraz smigam rozwiesic,moze pozniej jakas kawka i zabieram sie za sos do kluskow slaskich .
Jakiegos lenia mam z rana ale trzeb asie rozruszac...bo samo sie nie zrobi:)
Milego poniedzialku!!

 
;-)Witam!
U nas piekna pogoda, wsam raz na zakupki ;) Dzis mam wizyte u ortodonty, wiec po wizycie "poszalejemy" po sklepach;-):-D.
Udanego dnia dziewczynki :-)
 
Dorotko i karolinkare-trzymam kciuki za wyniki:)


dorotko-dziekuje tez bardzo sie ciesze-wiem ze zachowuje sie jak dzieciak,ale moje ostatnie usg mialam w 12tc i juz baaardzo nie moge sie doczekac...powiedzialam mojemu mezowi ze bardzo go przepraszam ale nie wytrzymam do polowy maja:(okropna jestem?

no co Ty ,wcale sie nie dziwie ze chcesz zobaczyc czy wsio oki,jak teraz wyglada i czy moze zdradzi co miedzy nozkami chowa
trzymam kciuki za szybki wylot i rozejscie tego pylu

a ja jeszce tydzien do wynikow amnio
a i moja cora dostala sie do przedszkola,teraz musze tylko potwierdzic chec chodzenia i czekac na oficjalne wyniki
 
karolinkare kochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa super wiesci!!!! wiara czyni cuda teraz jestem przekonana ze wsyzstko bedzie super i do tego parka!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!
 
reklama
Witam sie słonecznie dziewczyny!!!! Ja po sniadanku i idę coś porobić bo ile można siedzieć przy stole :-D dziś mam duzo wolnego i będe was podczytywać cały dzień.
Życzę wszystkim słonecznego i miłego dnia!!

a ja jeszce tydzien do wynikow amnio
a i moja cora dostala sie do przedszkola,teraz musze tylko potwierdzic chec chodzenia i czekac na oficjalne wyniki
No to gratki za dostanie się do przedszkola:tak: U mnie już wiadomo, ze jeszcze trzeba bedzie oddział popołudniowy otworzyć bo takie zainteresowanie...no ale moje dzieciaki to już weterani przedszkola i miejsce na szczęscie mają już zapewnione :-)
 
Do góry