reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Sapikdziekuje :D Ale wiesz jak ja się już stresuje hehe. agamati ja właśnie też byłam nad malta i niedosyć ,że pieszo z wildy szliśmy to jeszcze całą malte dookoła i spowrotem też pieszo :)
 
reklama
Witam was po weekendzie

Ja byłam u rodziców stąd moja absencja(jak ktoś zauważył), przytyłam z 5 kg- żywienie mamusi-apropos ruchów ja w piątek wieczorem poczułam z prawej strony takie świdrowanie, jak zardzewiałe tryby by siE kręciły, wczoraj wieczorem to samo,ale dokładnie w tym samym miejscu- nie mam pojęcia czy to bejbiak, dziś cisza, z tego co się orientuję to w tym miejscu jest wątroba,woreczek,ale czy te narządy wydają takie odgłosy?!!??Dorotko ty miałaś dużo anatomi...
 
Sapikdziekuje :D Ale wiesz jak ja się już stresuje hehe. agamati ja właśnie też byłam nad malta i niedosyć ,że pieszo z wildy szliśmy to jeszcze całą malte dookoła i spowrotem też pieszo :)

To parę ładnych kilometrów masz w nogach :) My zrobiliśmy tylko rundkę dookoła Malty - ja z mężem na nogach, a synek na rowerze. Dotleniłam się ale i czuję się zmęczona :)

Zmykam już pod prysznic i lulu :))) Dobranoc!
 
No właśnie razem z moim czujemy te kilometry :) Pod koniec już myśleliśmy ,że nie dojdziemy do domu hehe. Jak takie dwie stare babcie polowanie na ławke robiliśmy albo inne miejsce gdzie można by na chwile przysiupnąć :D Ja uciekam bede ok 22 bo postanowiłam ,że przez te 2h się poucze :)
 
Hej dziewczyny!!!
U mnie było dziś pięknie słonecznie, cuuuuuudownie wiosennie :-D Razem z całą moją rodziną byłam na spacerze nad jeziorkiem, potem u znajomych i znowu nad jeziorkiem na grillu. Miły i rodzinny dzień :tak:
Już od kilku dni wyraźnie czuję ruchy i bardzo mnie to cieszy ;-)
A teraz idę już odpoczywać od kompa. Do jutra dziewczyny!!!
 
Jak czytam niektóre posty(gaja) to popadam w kompleksy...seniczki, murzynki, obiadki, dwoje dzieci i jeszcze jakieś grządki...niesamowite widzę,że daleko mi do przykładnej żony...wolę poczytać książeczkę
 
Cześć!
Właśnie wróciłam ze spacerku i kawki u koleżanki no i po całym dniu chodzenia bolą mnie jak cholera stopy. Teraz wcinam sobie sałatke a potem Mężuś wymasuje stopy, jeszcze skończe film na tvn o papieżu i ide spać.
Dobranoc brzuchatki!

 
Monia-bejbik raczej odglosow nie wydaje,to chyba z jelit bylo

dobry wieczor,bylismy od wczoraj u tesciow
wrocilismy po 19,i netu nie mialam
milego wieczoru
i slodkich snow
 
reklama
U mnie też dziś super pogoda, więc cały dzień na dworku, super, aż chce się żyć w taki dzień :-) ja wczoraj zważylam się u teściowej i od świąt 2 kg na plusie :-( niemiło
 
Do góry