reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja gotuję obiadek, a pozniej mykamy na rocznicę do znajomych, będa pyszności i słodkości więc nie objadam się teraz, robię miejsce ;-)

Te nasze bóle różnie umiejscowione, jęsli nie przeradzają się w ostry ból, to niemal norma. Więzadła macicy się rozciągają, kości miednicy luzują się w stawach, by móc nosić coraz większy ciężar i zwiększyć gabaryty.
Pęcherz i mnie uciska, ale to nie ból, ale własnie parcie, na spojenie łonowe. Co chwilę inny ból, ale to raczej odczucia niż jakiś wielki ból, przynajmniej u mnie.
Pysiu droga, uważaj na siebie, plamienie to już sygnał by przystopować, zatem poleguj dzisiaj jak najwięcej i nóżki do góry!
 
reklama
Witajcie, widze ,ze niedzielka sprzyja spacerkom i spotkaniom.
A ja dzis jeszcze staram sie wyleżec to lekkie przeziębienie. Małża z Mała wygoniłam do parku, w końcu niech sie nacieszy córcią, bo ja cały tydzien z sobotą włącznie jestem dyżurna i od wszystkiego. Teraz czekam na nich z obiadkiem oglądając uroczystości żałobne z Krakowa, cóz smutne to ale jednocześnie bardzo piekne i uroczyscie i godnie sie odbywa. Trwam w zadumie.
 
witajcie;)

U mnie jakos leci...odzywam sie..brzuszek rosnie...:) i jest jak narazie oki:)

Kornelka tez sie miewa dobrze...dzis konczy 13 miesiecy..:)

bbuzka pozdrawiam
 
Witam wieczornie!! Ja z kolei strasznie się denerwuję bo mnie tak ciągnie i kłuje do dołu-nie wiem jak to wytłumaczyć ale to wcale przyjemne nie jest!!:crazy: Takie jakby trochę rwanie macicy na zmianę pogody czy jak to ująć???:-p:rofl2::sorry2::dry:Na dodatek dalej nie czuję żadnych ruchów:-:)-:)-(dobrze, że we wtorek w końcu idę na wizytę, mam nadzieję, że usg rozwieje wszystkie moje obawy!!!:tak:
 
A ja dzisaj niedziele w domku maz zabral mala do znajomych pop obiadku a ja lezalam i ogladalam pogrzeb kaczynskich!
Wlasnie zjaldam soczystego arbuzka i ide smazyc nalesniki troche z zerem troche z dzemem.
A jutro na obiad sosik z kliskami slaskimi!
Milego wieczorku!!

 
Witam, a my juz po wycieczce. Bylismy w Łagowie(miejscowosc turystyczna, pojezierze lubuskie,"lubuskie lato filmowe"), zabrałam cosik do jedzenia bo myslałam ze tam jeszcze pustki i ku mojemu zdziwieniu nawet nie mielismy gdzie zaparkować..ludziów jak mrówków...i zjadlam gofra z bita smietaną i owocami..ojojoj, pychota! A pogoda cudowna, tak słoneczko dawało..fiu, fiu ;)
 
A ja dzisaj niedziele w domku maz zabral mala do znajomych pop obiadku a ja lezalam i ogladalam pogrzeb kaczynskich!
Wlasnie zjaldam soczystego arbuzka i ide smazyc nalesniki troche z zerem troche z dzemem.
A jutro na obiad sosik z kliskami slaskimi!
Milego wieczorku!!


hehe widzę że jutro mamy to samo na obiad :) tylko u mnie z niby gulaszykiem :)


witam wieczornie wpadam dopiero dziś bo właśnie moja mama pojechała do domu....
ja też oglądałam pogrzeb było pięknie :) u nas pogoda dziś śliczna normalna wiosna ale co z tego jak od jutra zimniej ....
wiecie dziś usiadłam z kolanami podwiniętymi prawie do brody i poczułam tak jakby coś mi pękło taki bąbel w brzuchu,no i spuściłam na dół nogi i nic i znowu pod brode i znowu poczułam plum :) wydaje mi się że maleństwo dało znać że go ściskam :) ale jak już póżniej kombinowałam to cisza :(

mnie też jakoś ciągnie na dół w brzuchu przez moment miałam takie dziwne ciężkie parcie na dół ale już przeszło i też nie wiem jaka jest tego przyczyna ...
 
Ja tak jak wyszłam z domku o 14:30 na spacer tak dopiero co weszłam do domu :) Takiego maratonka spacerowego jak dziś to już dawno nie mieliśmy :) Ale w nagrode za wytrwalosc dostalam ogromna wate cukrowa :D Czulam się jak małe dziecko hehe :) No ale pogoda śliczna i w sumie ostatni dzień spokoju bo od poniedziałku każdy dzień zaplanowany co do minuty w związku ze ślubem :) Ide coś zjeść i pouczyć się troszkę na kolokwium. Chociaż mój jak mu marudziłam ,że musimy powoli wracać bo musze się pouczyć bo inaczej dostane laczka to powiedział kochanie nie martw się minimum dostaniesz dwa :D Jakoś mnie to nie podniosło na duchu aczkolwiek rozbawiło :) Uciekam do zaś zatem :)
 
Moje gratulacje z okzji ślubu :) pamietam jak ja sie szykowałam do tego dnia był cudny a tak szybko zleciał było to 14.06.2008r. pewnie bedzie wszystko dobrze u Was trzymam kciuki :) Ja tez dzis sie naspacerowałam duuużo była cudna pogoda a w nagrode zamiast waty zjadłam talerz rosołu i dwa ciastka jeżyki hahaha niezła mieszanka ale tego było mi trzeba :) pozdrawiam Mamusie
 
reklama
Witam niedzielnie :)
U nas dziś piękna pogoda - +20 stopni!!!!!!!!!!! Byliśmy na spacerze nad Maltą, a następnie wjechaliśmy do cioci na kawkę:) Oby taka pogoda pozostała z nami na dłużej!!!

Miłego wieczoru :)
 
Do góry