reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Co do skurczy ja miałam z Olką w ciąży od 20 tygodnia dzień w dzień i nic nie kazali mi brać i urodziłam i tak po terminie :) To jest takie chwilowe uczucie jakby skóra gwałtownie się kurczyła, w brzuchu znajdował się głaz i to jest charakterystyczny objaw, do tego brak tchu (przynajmniej jak się ma sporawy brzuch)
Ja mam stwierdzoną bardzo małą macicę, już w dwóch poprzednich ciążach musiałam brać Fenoterol w pierwszej ciąży od 23 tc, a w drugiej od 26tc. A teraz już niekiedy zaczynam czuć właśnie twardnienie brzucha znam to uczucie doskonale. Nikomu nie życzę...

Czesc dziewuszki... tak na szybciutko wpadłam do was..... bo jestem po wizycie i pani dr powiedziala ze mam w brzuszku chlopca i dziewczynke :)) jeju jestesmy tak niesamowicie szczesliwi ze az trudno to wyrazic. Ogolne powiem w skrocie pani dr zmierzyla bable kazde wazy 165g wiec moze dlatego taki maly brzuszek... wszystko na jej doswiadczone oko wyglada prawidlowo i serduszko i caly maluszek/maluszka( bo nie pytalam z emocji ktore ma to cholerne NT podwyzszone) zrobila kolejny pomiar i nt sie zmniejszylo wychodzi okol 5 wiec mozemodlitwy pomagaja...... boze obie na koniec powiedzialysmy ze fantastycznie ze parka oby tylko zdrowa parka ..... jeju no musi byc zdrowa nie ma innego wyjscia buziaczki i do poniedzialku bo w weekend odpoczywam od internetku.....
GRATULUJĘ!!! No kochana jak tyle kobit się modli to co taki facet jak Bóg ma zrobić??? Tylko wysłuchać :-D:-D:-D

Witam serdecznie :) jestem tu od dziś ale bardzo mi sie podoba, nazywam sie Monika i też jak Wy termin mam na wrzesnia dokladnie 21 ale dzien jeszcze moze ulec zmianie ale wrzesien bedzie napewno :) Ciesze sie że odkryłam to forum bede mogła sie podzielic swoim szcześciem z Wami i podczytac cenne rady. Pozdrawiam serdecznie
Witamy i czekamy na wpisy :tak:
gaja wariatko...ale cóż łączmy się w bólu, bo ja się wzięłam za grabanie dokładne trawnika...omachałam się jak osioł i w nagrodę za trud zajadam pizze:-)
Dobre!!!:-D:-D:-D

A tak w ogóle cześć dziewczyny, dwa dni zleciało jak minuta. Wczoraj byłam na 40-stce mojego szwagra, objadłam się smakowitościami, było prosię z rożna...mniam, mniam i rybki świeżo smażone, takie na ciepło podane, mnóstwo sałatek, szaszłyki i karkóweczka z grilla a potem mega tort i słodkości, mówię wam różności :szok:
A dziś tak się nasprzątałam, bo spały u mnie dodatkowo 3 dzieciaki i bałagan niesamowity zostawiły...ale teraz sobie was poczytałam i jestem :-) cieszę się , ze jesteście :tak:
DOBRANOC!!!!
 
reklama
Gaja - odpocznij trochę kobieto, bo padniesz z przemęczenia!!!

Serniczek udał się pierwsza klasa:))) Synek u babci, ja już po kąpieli i zaraz zmykam do wyrka - trzeba wykorzystać wolny czas (wreszcie się wyśpię i nie będzie o 6 rano budzenia!!!).
Jutro zapowiada się bardzo ciepły dzień i planuję spacerek nad Maltę - mam nadzieję, ze pogoda nie spłata nam figla.

Miłego wieczoru :)
 
Witam. oj Gaja widzę, że Ty to masz siłę do takich rzeczy. Ja ostatnio to prawie nic nie robię, bo wszystką mąż za mnie robi i krzyczy, że mam odpoczywać po pracy :]
Dzisiaj taka ładna pogoda u mnie, że chyba będzie trzeba wybrać się na jakiś spacerek. Wczoraj zrobiliśmy sobie z mężem i moim tatą ognisko i w końcu się doczekałam pieczonych kiełbasek z ogniska... Mniam...
Miłego dzionka
 
Witam się w ten piękny niedzielny dzień ...ech ja zmęczona jak nie wiem co ,wczoraj była nas cała rodzinka mojego D,jego 2 bracia i dzieci w sumie z moimi było 9 dzieci a potem jeszcze koleżanka wpadła z dzieckiem to było 10 ..normalnie przedszkole......ech a jak ja urodze i bratowa męża to będą mieli 11 wnuków normalnie nie wiem jak to będzie na takich spotkaniach rodzinnych już się tego boje!!!!tym bardziej że ja mieszkam u teściów więc takie imprezki są nie uniknione.

Wczoraj padłam jak pies taka byłam zmęczona ,no i brzuszek bolał ,ale dziś już oki ,a z rana małe/a upominała się o śniadania bo dała mi ze trzy kopniaki na rozruch.
 
reklama
Witam w niedzielny poranek :) Wiecie co ja zaś spać nie moge krece sie w nocy budze a rano nieprzytomna też tak macie ? Co do pleców to też pobolewaja ale najgorzej dała mi popalic kość łonowa która sie układała do macicy na szczescie juz puszcza. Ale nie trace humorku dziś piękny dzien wiec na pewno każda z nas spedzi go miło i rodzinnie, my sie wybieramy na spacerek ze znajomymi maja siedmio-miesiecznego synka wiec ja korzystam i pytam o wszystko hahaha pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie :)
 
Do góry