reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

A ja wlasnei mamusie przyszlam zpl.zabaw z corcia posiedzielismy pol dnia wyszlala sie chyba wreszcie:) a ja naladowalam baterie sloneczkiem he wreszcie jest cieplutko az buzie mam czerwona :)ale to dobrze balda nie bede he
teraz chyba cos przekasze a najlepiej mialabym chec na slodkiego i soczystego arbuzka ...zapomnialam kupic a teraz by sie przydal:/choc dzisaj juz truskaweczki przyszne wcisnelam .
Ide zrobic jakas kolacje .
Mielgo wieczorku!!

 
reklama
Ja tez juz posprzatalam domek i balkon , ktory wcalen nie jest taki maly a po remoncie byl zawalony wszystkim i niczym :) Juz nie pamietam kiedy ostatnio tak lsnił :p A u mnie w piekarniku murzynek dochodzi powoli :)
Tego murzynka czuje, az tu u mnie :-)
A ja wczoraj dostalam w prezencie doniczke ze swieza bazylia i dzis caly dzien zajadam ja na kanapce z pomidorem - cos wspanialego :-)
 
Hej dziewczynki
A ja mam dzisiaj stresowy dzień. Rozbolał mnie aż brzuch i musiałam wziąść nospę. I przepłakałam pół dnia. Boję się, że mogło to zaszkodzić maleństwu. A że ze mnie nerwowa kobitka to trudno mi się uspokoić.

I zapomniałam jeszcze Wam napisać, że w związku, że mam dodatnie Hbs, dostałam wezwanie do sanepidu. Wiecie może o co im chodzi? Bo muszę się tam zgłosić w poniedziałek. I już mam stracha. Będę wdzięczna za odpowiedź, jeśli oczywiście coś wiecie.

agamati, KoRba , ale z Was pracowite kobitki:no:

Witam was brzuchatki po prawie tygodniu nieobecności. Niestety kilka dni spędziłam na oddziale ginekologicznym z powodu wysokiego ciśnienie:-(
Na szczęście po wszystkich badaniach jestem pewna że z dzidzią wszystko ok i waży już 320g:-)
Postaram się nadrobić zaległości, ale nie będzie łatwo bo baardzo dużo napisałyście.
Miłego dzionka
Mammi najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. Oj zajmie Ci trochę czasu to nadrabianie zaległości:rofl2::rofl2::rofl2:
Miłej niedzieli życzę Wam mamusie
 
Ostatnia edycja:
Podziwiam Was za energie! Ja to musze sie mocno mobilizować żeby coś zrobić bo drugi trymestr zrobił ze mnie totalnego kapcia. A i zazdroszcze wam możliwości wcinania słodkiego. U mnie sie nawet wafelek ciężko wspomina. Zostały mi tylko owoce żeby czuć coś słodkiego.

 
hehe no murzynek pachnie wysmienicie :) Oj no jakos tak mam ze w tygodniu ogarniam na bierząco ale w sobote to porzadki juz takie gruntowne :) Uciekam bo do mojego przyszedl kolega by omowic strone ktora robia i tak glupio bym siedziala przy komputerku :)
 
Witam brzuchatki
u mnie nadal brak went jako takiej na pisanie.
Cieszę się, ze u większości z was wsio dobrze, i coraz więcej z was zna płeć maluszka.
Witam nowa mamusię...
Przyszłe panny młode- nie stresujcie się tak.Co ma być to będzie.
Kerna super, że maluszek dal znać o sobie i cie uspokoił.
Mój zazwyczaj kopie, gdy się tego nie spodzieję, a gdy się ułożę wygodnie to położę ręke na brzuchu to ani drgnie pewnie tuli sie wtedy do ręki i ani myśli kopać :)
Wiecie co dziś 1 raz jadłam takie półksiężyce z ziemniaków ze skórką.
Ugotowałam ziemniaczane półksiężyce ze skórką na pół twardo i potem wrzuciłam do wooka na głęboki tłuszcz takie podgotowane obsypane przyprawą do ziemniaków i gotowe polałam sosikiem zrobionym z śmietany majonezu i przyprawy tzatzyki i podałam z udkami kurczaka pieczonymi we worku z przyprawami w kombiwarze i kapustą kiszona podsmażaną na patelni no niebo w gębie T. mama i jej P. zachwalali.
Pierwszy raz zjadłam ziemniaki ze skórką pieczone na głębokim tłuszczu :o)
Polecam taka wersję ziemniaków.Zawsze to coś innego niż zwykłe ziemniaki czy frytki.
Ja do lekarza idę we wtorek i 1 raz w tej ciąży mam dać mocz do badania :szok: to będzie 19 tydzień a wyniki poznam gdzieś koło 23 tygodnia.
Jak dla mnie trochę to późno ale cóż.
Na usg pewnie się zapisze tak koło 23-30 kwietnia to akurat bedzie 19-20 tydzien więc w sam raz na połówkowe usg
Idę przypilnować roboli co kładą mi w ogródku kostkę,mam nadzieję, że lada chwila skończą, bo muszę zmyć schody,aż na dwór bo wyglądają okropnie a przy nich ze szmata latać nie zamierzam bo kładą kostkę akurat w koło domu przy schodach też.
Chyba już dziś do was nie zajrzę wiec życzę spokojnej nocki i miłego dnia jutrzejszego
 
No i dowaliłam sobie, pojechałam na działkę pielić znów - teraz to naprawdę nie mam siły, jeszcze czeka mnie kąpanie dzieci, uffff ciężko mi ;) No ale samo się nie zrobi, gorzej będzie latem z brzuchem - już się widzę na czworaka między grządkami ;)
 
gaja wariatko...ale cóż łączmy się w bólu, bo ja się wzięłam za grabanie dokładne trawnika...omachałam się jak osioł i w nagrodę za trud zajadam pizze:-)
 
reklama
No i dowaliłam sobie, pojechałam na działkę pielić znów - teraz to naprawdę nie mam siły, jeszcze czeka mnie kąpanie dzieci, uffff ciężko mi ;) No ale samo się nie zrobi, gorzej będzie latem z brzuchem - już się widzę na czworaka między grządkami ;)

Nie, no za...scie!! Gratuluje strong woman! Ja bym to Ci tak po dupie pasem wojskowym dała kilka razy, to moze zaczełabyś sie oszczedzać dla dobra dzidzi.
Ja to dzis troche postalam w kuchni ale z przerwami i tak mnie plechy bolą. Dziwie sie ze Ty masz tyle siły na to wszystko, ja to taka delikatna jestem (a moze nie przyzwyczajona poprostu).
 
Do góry