reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Witam sie porannie przy kawce zbozowej :-D:-)

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt!!!:tak:

U nas piekna pogoda wiec wychodze zaraz z synkiem i pieskami na spacerek:happy:
Milego dzionka laski...:happy:
 
reklama
no w sumie byłoby spoko bo oni mieszkają w domku na parterze i od jakiegoś czasu mają zamiar wyremontować nam 1-sze piętro (to nie byłoby nic wielkiego 2 pokoje łazienka kuchnia) tylko że oni mieszkają na wsi a ja nie mam prawa jazdy więc moją jedyną rozrywką byłoby dłubanie w nosie :-(

no to moze nie byc zle-wiesz wiadomo ze to czlowiek musi za praca jezdzic ,praca sama sie nie zjawi niestety,wiem bo nas az tu wywialo:)


jejku dziewczyny ja to chyba jakas dziwna jestem ,bo moj jak wraca z pracy to tylko w domku by siedzial (ostatnio mial tydz wolnego to caly zesmy w domu spedzili)
a ja to tylko bym szukal sobie jakiejs rozrywki,spacer,zakupy,spodkanie z kolezanka, rozmowa z kims z rodzinki na skype itp
i nie wiem czy ja nie jestem jakas niewdzieczna moze powinnam sie cieszyc tylko naszym "domowym" zyciem ....:( oj dzis to chyba ja zaczynam
 
Witam dziewczyny,
tosia a my właśnie jesteśmy w trakcie poszukiwania działki poza miastem i co prawda prawo jazdy mam ale jak oglądałam wczoraj takie wygwizdowie to tak się zaczęłam zastanawiac. Co by nie miec takich dylematów. Ale myślę że jak dzidźka się pojawi to się czasu będzie mniej na wszystko więc takie "odludzie" nie będzie Ci przeszkadzac. A teraz pisz jak najwięcej na bb to czas ci szybciej zleci ;-):tak:
asiaN mój synek ma co prawda już 22 m-ce i prawie 15kg ale nie noszę go już prawie wcale. Poprostu za rękę i musi iśc sam. Czasem nie chce, się buntuje ale konsekwencja skutkuje ;-) Oczywiście małż też ma zakaz noszenia bo wiadomo jak nikt to nikt. Tyle co czasem muszę go wsadzic do auta albo do wanny ale wtedy staram się koncentrowac wysiłek na nogach i rękach aby nie obciążac brzuszka.
 
Kurcze trudne to:(podziwiam, bo moje dziecko po prostu kładzie się na ziemi i albo je wezmę z sobą, albo jak tylko odejdę pozbiera si ę i pójdzie tam, gdzie właśnie nie miało:(
 
asnia N przerabiałam to zimą, julek kładł się na śniegu i ani myślał wstawac!!!! A ja bez wózka bo "tylko" do sklepu i co miałam zrobic. Myślałam o dzidzi (plamiłam w 6tc i zakaz dźwigania i nadmiernego wysiłku) łzy mi ciekły ale ze wściekłością brałam tego uparciucha na ręce. Ale to było ze dwa razy, potem wytłumaczyliśmy mu że śnieg już jest brudny i jak sobie pobrudzi kurtkę to już więcej nie wyjdzie na dwór i poskutkowało. Teraz jak ma czasem takie upartości, poprostu czekamy przy nim aż wstanie albo zagadujemy go czymś innym, zachęcamy czymś i jakoś idzie za tę rękę. Cierpliwośc i konsekwencja działają. Wiem że u Ciebie trudniej bo synek jest młodszy ale możesz zacząc próbowac ale potrzeba duuuużo czasu i nerwy na wodzy :tak:;-)
 
Witam:) Zajrzalam do Was z rana, zaraz ide zrobic sobie sniadanko i herbatke,
a później biorę się za coś, bo kolejny dzień przebimbam i nic nie zrobie, a wieczorem będę wkurzona,że cały dzień minął.
Miłego dnia wszystkim:)
 
WITAM
U mnie pogoda do bani! umówiłam się z koleżanką na mieście,żeby zapalić świeczkę parze prezydenckiej, ale odwołałam wizytę bo ziąb na dworze,siąpi deszczyk,a ja jeszcze dziś zmykam na basen, więc lepiej posiedzę w domku, no może małe zakupki, wizyta na poczcie i takie tam.
dziewczyny na tvn style program o dzieciach
 
Witam wszystkie mamusie raniuteńko:-):-)
Ja dziś wstałam o 6 wyszykowałam mojego do pracy zrobiłam śniadanko,ja oczywiście też zjadłam ;P:-pdo tej pory opróżniłam zmywarke,pranie powiesiłam a potem czeka mnie prasowanko:) no i obiadzio:)

Dziewczyny macie jakiś pomysł na ...Obiad???:eek::eek::eek:

w Bielsku pogoda do D...!!:-(
zimno,pada wrrr....:crazy:
 
Witam wszystkich.
Ale pogoda paskudna u mnie, aż sie z domu wychodzić nie chce. A później musze na badania wyjść.
Ciężką noc dzisiaj miałam. Najpierw ciasno mi sie na łóżku zrobiło, a potem wstawałam co 2-3 godziny ale nie wiem dlaczego. Czyżby organizm uczył sie nocnego karmienia?
Tęskni mi sie strasznie do widoku dzidzi ale wizyta dopiero 27 :( Szczęście że na następny dzień po rozprawie rozwodowej rodziców i od razu sprawdze co u niej/niego po stresach.
Mysia618 a co masz z mięsa? I jakie chęci do gotowania?

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry