reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

reklama
a ile łyzeczek soli na szklanke? fuj ja prawie zwymiotowałam bllleeee na szklanke wsypałam 1 dużą łyżkę soli...i mam całą szklankę odrazu czy trochę i zostawić na póżniej?

Tak jedną nie pełną łyżkę na szklankę. Takim letnim płukać ale tylko jednorazowo trzy cztery razy i koniec. I znów za jakiś czas np. za 3 godz. Mnie pomaga. Jeśli to nie angina to powinno pomóc. Bo jeśli jest anginka no to tylko lekarz.
 
Tak jedną nie pełną łyżkę na szklankę. Takim letnim płukać ale tylko jednorazowo trzy cztery razy i koniec. I znów za jakiś czas np. za 3 godz. Mnie pomaga. Jeśli to nie angina to powinno pomóc. Bo jeśli jest anginka no to tylko lekarz.


ok dzięki za radę :) mi to ochydztwo nie smakuje bllleeeee...no ale muszę się zmusić może coś pomoże :)
 
Wiem, że to ohydztwo ale nie ma rady. Ja już dochodzę do siebie po choróbsku. Też leczyłam się najpierw syropkiem z cebuli, czosnku, piłam siemię lniane właśnie z miodem. I tak podrażniłam gardło. Więc i tak przeprosiłam się z apteką i dopiero syrop malia a teraz prawoślazowy jakoś mnie leczą. Na szczęście obyło się bez lekarza na razie. Ale właśnie juz w ciąży bolało mnie potwornie gardło i na szczęście pomogło tylko płukanie. Tym razem też.
 
Witajcie Dziewuszki:))):-):-):-)Ja właśnie wróciłam z zakupów:)))) kupiłam w Tajli spodnie z gumką :) są świetne polecam:)))
a Co tam u was??:rofl2:jak sampoczucie??
Mysia, też kupiłam w sobotę te spodnie. Są suuper :-)
Cieszę się oczywiście, ale już dużo spokojniej. Nie wymyślam imion, nie kupuję ubranek. Kiedy czytam posty niektórych z was, zastanawiam się, czy ze mną wszystko w porządku?
Ritka, nie jesteś sama, ja też nie potrafię się jakoś tak do końca cieszyć tą ciążą. Kocham juz tą dzidzię którą mam pod sercem, dbam o siebie, żeby niczym nie zaszkodzić maleństwu, ale obawy przeważają nad pozytywnymi uczuciami. Może gdybym miała rodziców blisko i mogła liczyć na ich pomoc byloby inaczej ,a tak wiem, że mąż będzie miał woolne tydzień, dwa, a później będzie musiał wrócić do pracy, no bo ktoś musi nas utrzymać, a ja zostanę sama z dzieciakami. Nawet do sklepu będzie mi się ciężko wybrać... ojojoj... :-(
A wy tu patrzę większość świeże mężatki chyba? Ja w tym roku 9 lat po ślubie a 14 razem;-) Szok, ja mego małża pierwsza dziewczyna i od razu żona:-D
Widzę, że dziś wspomnienia ślubne... nareszcie jakiś miły temat :-) U mnie z kolei 29 wrzesnia będzie 3 rocznica ślubu, więc prezent będziemy mieli gotowy :-) i na pewno na romantyczną kolację się nie wybierzemy. Z moim mężem znamy się 5 lat, poznalismy się na studiach, ja na 3, on na 1 roku :-) po pół roku znajomosci bylismy juz zeręczeni, dla niego zerwałam z chłopakiem z którym byłam przez 5 lat :-) Ale oszalalam z miłości i tak jest nadal :-) Koorba, zazdroszczę, że slub przed Tobą, ja chciałabym przezyć swój jeszcze raz :-)
 
Witam wieczorową porą!
Ja już po wizycie - cieszę się bo wszystko ok. Dzidziusia widziałam, ale tak na szybko! Pomachał mi rączką. Dostałam też 3 nowe zdjęcia - chyba muszę założyć album. Za miesiąc będę miała badanie połówkowe.
Onionek - sto lat z okazji urodzin. Duuuużo zdrowia i szczęśliwego spotkania z dzidziusiem!
Sylwia - leż dużo i odpoczywaj. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko dobrze!
Dorotka- dziękuję za informację!
Mój staż małżeński to już ponad 8 lat!
 
Dziewczyny, jestescie kochane !!!! Dziekuje wszystkim za zyczonka... Juz chyba nie jestem w stanie wymienic po kolei kazdej z Was - super mi milo, ze kazda cos skrobnela od siebie.. Jeszcze raz DZIEKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry