reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

moja mama pracuje w kwiaciarni wiec jestem w temacie :) typowa wiazanka slubna zaczyna sie od 150zl, autko okolo 200 (zalezy co ma byc) kompozycje na stól to tez zalezy od wielkosci ale tak kolo 50zl ( jedna)
 
reklama
Tosia ja taka załamke przechodziłam na poczatku ciazy, jak jeszcze snieg zalegał i dzien był krótki... chciałam Ci napisac zebys wybrała sie na zakupki ale cos kojaże że Ty ich nie znosisz hmmm ale jutro masz wizyte tak?? no to humor bedzie lepszy :))
Aga suuuper ze dzidzia zdrowa :) i dobrze ze lekarza nie zgadywał :))
 
Onionek - wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania we wrześniu :)

Jeśli chodzi o staż małżeński, to nam minęło 9 lat (17.02), a znamy się 12 lat.

Gratuluję udanych wizyt - ja mam wizytę dopiero 26.04.
 
mam wizyt e dopiero 27-go :-( zakupów nie lubię, masz rację.. :-) coś mi się wydaje, ze za długo trwa to moje chorobowe.. i to tez przez to... mieszkam teraz kawałek od Krosna, więc wszędzie mam daleko a bez prawa jazdy to już calkiem kicha.. miałam robić na wiosnę i nie zdążyłam... całe zycie byłam przyzwyczajona, ze jak wyszłam z domku to już byłam wśród ludzi a tu taka monotonia... i wiele innych rzeczy się naskładało, ale większość by się nadawała na watek zamknięty... maruda dziś ze mnie :-(
 
no co do kwiatkow to sie ceny dowiem dokladnej w poniedzialek ale jak tak z mama liczylysmy to mam nadzieje ze w 400zl sie zamkniemy. Bo mowila ze 8zl za kwiatek w bukiecie bede miala ok7 bo bedzie taki w pionie jakby plus 3 dla swiadkow i meza no to razem 10 no i licze mniej wiecej po 10 na jeden "wianek" do ozdoby na auto no to juz 30 , no to 240zl plus jakies zielone no to powiedzmy ze 270 zl z zielonym no i beda na stol 3 stroiczki wiec mam nadzieje ze 400zl nie przekrocze :) Az sie normalnie boje isc w poniedzialek :) Ale przy pozostalych promocyjnych kosztach ,mozemy sobie pozwolic na szalenstwo z kwiatami ,jednak wiadomo najlepiej jak najtaniej :)


tosia przytulasek i to taki wielki :) Ja jakos dzis tez mam dzien ,ze mnie raczej wiekszosc "rzeczy" i osob wkurza. Chociaz usmialam sie jak nie wiem jak moj pies sie zapatrzyl na mojego Grzesia i nagle odwrocil glowe bo chcial wyjsc na balkon i sie z mordka nie zmiescil i uderzyl w drzwi jak na jakiejs kreskowce :D az bidula zaskomlal ale to chyba raczej ze zdziwienia niz z bolu :)
 
Ostatnia edycja:
Tosia to prosze zdradz co Twój suwaczek odlicza ;))
trzeba otworzyc zamkniety bo pewnie nie jednej z nas sie przyda... na moim 2 forum tez mamy zamkniety i w szoku jestem jakie tam teamty poruszamy... te dziewczyny wiedza o mnie wszystko...
 
a ja nawet mojego pieska już z dwa tygodnie nie widziałam.. zostawiłam bidulka u rodziców, bo tu go nie mogłam zabrać..mama schorowana, ojciec po wypadku a ja tu... siet

ten pierwszy suwaczek się nie przesuwa.. w sumie cały czas jest jeden dzień do jutra.. :-D mój tak kiedyś patrzył i mówi zrób sobie suwaczek z odliczaniem dni od ślubu a ja się zbuntowałam i zrobiłam taki... b nie lubię jak patrzy co na kompie robię na forum dla babek..to taka moja prywatna strefa..dlatego watek zamknięty by był oki...
 
Ostatnia edycja:
Beti na katar to Ci raczej nic nie pomoże. Podobno jedynie smarować maścią majerankową pod noskiem.Nawet kupiłam ale nie smarowałam. A na gardło spróbuj najpierw płukać wodą z solą zanim sięgniesz po tabletki. Ale woda musi być letnia i tak trzy, cztery razy popłucz i koniec. Później znów za jakiś czas. Długie płukanie jednorazowe też nie ma sensu. Tak mi mówiła lekarka i tak gdzieś tutaj też na stronkach z poradami wyczytałam. A miód jeszcze bardziej może podrażnić gardło to raczej na przeziębienie.


a ile łyzeczek soli na szklanke? fuj ja prawie zwymiotowałam bllleeee na szklanke wsypałam 1 dużą łyżkę soli...i mam całą szklankę odrazu czy trochę i zostawić na póżniej?
 
reklama
mam wizyt e dopiero 27-go :-( zakupów nie lubię, masz rację.. :-) coś mi się wydaje, ze za długo trwa to moje chorobowe.. i to tez przez to... mieszkam teraz kawałek od Krosna, więc wszędzie mam daleko a bez prawa jazdy to już calkiem kicha.. miałam robić na wiosnę i nie zdążyłam... całe zycie byłam przyzwyczajona, ze jak wyszłam z domku to już byłam wśród ludzi a tu taka monotonia... i wiele innych rzeczy się naskładało, ale większość by się nadawała na watek zamknięty... maruda dziś ze mnie :-(
Ja też mam wizytę 27, więc razem będziemy się stresowały. Też mieszkam pod miastem, i jak już coś chce załatwić, to tylko samochodem, więc wiem o czym mówisz. I wcale nie marudzisz, każdy ma przecież złe dni. ;-)
 
Do góry