reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
czesc laski , ja wlasnie wrocilam z pogotowia bo oprocz mocnych bolow brzucha dostalam plamieni bardzo sie przestraszylam, mam nakaz lezenia ,nie wolno mi nic nosic i dzwigac tylko sie oszczedzac, ale z malenstwem ok ,serduszko bije , nozki maja po 5 palcow, wedlug usg 17 tydz i 3 dni.Teraz leze, nudze sie , leze

lez i odpoczywaj teraz tylko dziecie ważne :)

no tak macie rację ślub można sobie zrobić wymarzony,w białej sukni w usc no i super wesele to fakt ale ja to chyba jestem jakaś nienormalna,żałuję że nie mogę go wziąć w kościele z moim ulubionym księdzem z parafii i odrazu chrzciny :( no a jest mi smutno bo exiara miała tak jak se zapragła ślub w kościele i co tylko na pokaz bo co powiedzą sąsedzi że oni bez ślubu,,no szlag mnie trafia ......sam ten efekt dla mnie bardzo się liczy,przysiąść prawdziwą miłość przed Bogiem...nie wiem pewnie zabrzmi to głupio no ale trudno....ano mam dziś jakiś płaczliwy dzień..:(
pospałąm 2 godz bo gardło mnie jakoś oli i katar mam,powiedzcie jakie mogę brać tabletki do ssania i czy mleko z miodem bez czosnku coś pomoże bo nie mam czosnku w domu?
 
Beti na katar to Ci raczej nic nie pomoże. Podobno jedynie smarować maścią majerankową pod noskiem.Nawet kupiłam ale nie smarowałam. A na gardło spróbuj najpierw płukać wodą z solą zanim sięgniesz po tabletki. Ale woda musi być letnia i tak trzy, cztery razy popłucz i koniec. Później znów za jakiś czas. Długie płukanie jednorazowe też nie ma sensu. Tak mi mówiła lekarka i tak gdzieś tutaj też na stronkach z poradami wyczytałam. A miód jeszcze bardziej może podrażnić gardło to raczej na przeziębienie.
 
widzę, że o słubach mowa. Ja brałam ślub kościelny, w białej sukni, do ołtarza prowadził mnie tata, a przed nami szłam moja chrześnica z obrączkami na poduszce. Wszystko tak jak chciałam. Potem wielkie wesele ( bo rodzinka duża ) i poprawiny. Żałuję tylko że tak szybko minęło...chciałoby się jeszcze raz. We wrześniu miną dwa lata. Męża nie zamieniłabym za żadne skarby świata.
Sylwia trzymaj się kochana, twoje wysiłki zostaną nagrodzone ślicznym maleństwem. Życże dużo siły i cierpliwości w leżeniu.
 
o Boziu! Mój właśnie do kina pojechał a ja chyba ocipieję siedząc całe dnie sama na tym końcu świata... nie pojechałam z Nim, bo znowu się wybrał na jakiś głupi film z latającymi potworami... "no ale przecież w 3D" :-D
Moja przyjaciółka dziś wylatuje do Maroka, to jej upragniona wycieczka...a ja... gruba, sama, cztery ściany i do tego M mi jeszcze zostawił garnitur żeby mu podczyścić na jutro, bo ma reprezentować firme na targach pracy... brrrrr... chyba doła jakiegoś łapię...
 
Oj ale rozkrecila sie rozmowa hehe :) A ja wlasnie wrocilam od kwiaciarki ze wstepnych ustalen i tak z ciekawosci ile wy placilyscie za bukiet,przystojenie auta ,stroiki dla swiadka i meza , i ewentualnie stroiki na stoly?
 
Witajcie, ja juz po wizycie i nawet się udała, jestem happy. Wyniki morfologii troszke spadkowe, bo dostałam żelazo. Wyniki hormonów tarczycy na poziomie, ale znów dostałam wyższą dawkę leku. Ginek był dziś wyjątkowo miły i pytający o rózne rzeczy, bo zazwyczaj u niego wszystko szybko-szybko. Zrobił mi usg, dzidzia ma już 12 cm mierząc od główki do pupki, widziałam bijące serduszko i tak fajnie machało rączkami. Pisać w rodzaju nijakim będę jeszcze miesiąc, do nastepnej wizyty, bo za nic nie chciało sie odwrócić i pokazać. Wstydliwe jak tatuś:-D Wracałam 3 cm nad ziemią, że jest wszystko OK, bo strasznie sie martwiłam co to będzie po tym paskudnym marcowym ciągnącym się przeziębieniu-anginie.

Poruszono temat slubów i stazu w związku.Cóż, u nas staż długi bo 15-letni jako para, a 9-letni jako małżeństwo. Ślub mielismy cudowny jak z bajki, metafizyczne przezycie:tak:Ach...jak sobie przypomnę...zaraz lecę fotki pooglądać ze slubu jakos mnie natchnęło...

Co do zdjeć, to robię album "moje pierwsze 5 lat " dla mojej córeczki, wklejam fotki z jej lutowych 4 urodzin,rozne jej rysunki z przedszkola i te domowe, odcisk rączki i stópki. Fajna rzecz, polecam wszystkim. Stwierdziłam, zresztą po lekturze artykułu na BB, że warto teraz w ciązy zrobić takie cuda, potem nie bedzie czasu....;-) He , to znaczy trzeba bedzie miec jeszcze czas na robienie drugiego albumu i nie tylko to. wiecie o co mi chodzi;-)
Znów Was poczytałam w biegu, ale na pewno sylwia- dziewczyno leż ile wlezie i duzo zdrówka. Onionek 100 LAT:-):-):-) saraa widze ze mamy podobny staż małżeński beti na gardło wypróbuj pastylki z szałwią z napisem GARDŁO są w 100% ziołowe lub cukierki verbena tez z szałwią.

Pozdrawiam wszystkich wiosennie!!!:-):-):-)
 
A mój ślub miał być 24 listopada ale przez to że 18listopada miałam operacje na zapalenie otrzewnej( tak z dnia na dzień mnie do łóżka przykleiło) Mój musiał wszystko przełożyć na 30listopada. I tym sposobem mieliśmy wesele w andrzejki. Było super! W kościele mi sie babunia popłakała, byli wszyscy z rodziny i znajomi. Mimo że brzuszek bolał bawiliśmy sie świetnie. A chłopakom z orkiestry nigdy nie zapomne tych jaj jakie robili na oczepinach i jak zagrali na tort aż sie podłoga trzęsła. :D

 
reklama
[
Oj ale rozkrecila sie rozmowa hehe :) A ja wlasnie wrocilam od kwiaciarki ze wstepnych ustalen i tak z ciekawosci ile wy placilyscie za bukiet,przystojenie auta ,stroiki dla swiadka i meza , i ewentualnie stroiki na stoly?

koRba ja za bukiet swój, świadkowej, butonierki, kwiaty dla rodziców, przystrojenie auta, świece na stoły i tulipany do wazonów zapłaciłam ok. 500 zł. Nie wiem, czy to dużo, czy mało bo nie orientowałam się w innych kwiaciarniach. I było to rok temu, więc teraz ceny mogły się też zmienić.
 
Do góry